Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOgo tak naprawdę szukają Kobiety na portalach randkowych

Polecane posty

Gość gość
ja nie chce byle kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieknego bogatego ksiecia na bialym koniu! Dlatego normalni mezczyzni sa odrzucani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni mezczyzni byli i sa caly czas odrzucani wiec juz coraz mniej nas podejmuje inicjatywe stad te wasze opinie mezczyzn, ktorzy was zaczepiaja. To sa skuptki waszego tratkowania mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukają normalnych partnerów, nie zaczynająch od pytania o sex ani o kasę... wydawac by się mogło że facek ok 40 50 cos juz zrozumiał w życiu, ma lustro w przedpokoju, zna odres agencji towarzyskiej a tu nic , dalej wątpliwych wrażeń szuka w necie albo głupiej naiwnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie skaja nikogo. Szkaja pozadania a dostaja milosc, ktorej nie chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem jak wy to robicie że trafiacie tylko na żonatych, ruchaczy i dziwaków. Mam kilku kumpli w okolicach 30 i nie mozna zaliczyć ich do żadnej z tych grup. Jedyne co mozna im zarzucić to to ze odbierają troche wyglądem od standardów. Dwaj są chudzi niscy, trzeci niski i gruby a czwarty koleżka choc całkiem wysoki to wybitnie nie twarzowy. Z tego co mi wiadomo wszyscy podejmują inicjatywę by kogoś poznać i nic. Trzech ma profile na tinderach i innych takich. Sądzę ze jest wiecej takich tylko poprostu ich olewacie. Sory, ale jesli facet pow 180 nawet o przeciętnym wyglądzie do 30 nadal nie ma kobiety to albo jest juz zajęty albo nie szuka żadnych zobowiązań albo ma jakies problemy natury psychicznej. Z trojga złego najlepiej jesli ma to ostatnie bo być moze tym problemem psychicznym jest zwykła nieśmiałość. Ewentualnie należy odpuszczać sobie co przystojniejszych i szukać wśród tych mniej atrakcyjnych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządny mężczyzna szuka porządnej kobiety a skoro do was zagadują tylko ci co chcą tylko seksu... odpowiedzcie sobie same. Swój do swego ciągnie. Jeśli mężczyźni szukający tylko seksu wchodzą na portale randkowe czy kluby to znaczy, że kobiety tam przychodzące to oferują albo tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jesli facet pow 180 nawet o przeciętnym wyglądzie do 30 nadal nie ma kobiety to albo jest juz zajęty.." przez faceta ma się rozumieć? :] A ta na marginesie, nie przeceniajmy wysokiego wzrostu, to tylko mały atucik, który nic nie gwarantuje. Ważniejsza jest aparycja i osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało która chce faceta niskiego i grubego a tym bardziej o twarzy Gargamela. To już wolę być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pieniądze, jak będę chciała, to zapłacę za urlop w Gambii i będę mieć takie niebo w łóżku, o jakim ty nawet nie możesz pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbysio36

Prawda jest taka , że kobiety szukają sponsorów, a mężczyźni dobrych  i spokojnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolo

Kapitalizm kompletnie zorał im beret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×