Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOgo tak naprawdę szukają Kobiety na portalach randkowych

Polecane posty

Gość gość
12:39 Biedny żuczek :( Ale wiesz, teraz jest tolerancja, możesz zostać gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostac gejem tylko dla tego, ze jestem porzadny a kobiety chca dupkow? To taknie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdy szukałam chciałam tylko iść na piwko z kimś interesującym. 4/5 to byli albo napaleni albo wariaci... 5 okazał się fajny. Od prawie roku jesteśmy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat, bez dzieci nigdy nie żonaty bez nałogów nie karany pracujący mający swoje hobby raczej domator ale lubię gdzieś wyjechać iśc na koncert dlaczego sam ? lekka nieśmiałość do kobiet, po drugie unikałem w młodości towarzystwa wiecznie balującego dlaczego ? bo mnie wnerwiali wiekszość kobiet 20 paro letnich niestety były głupie a 30 latki które wiedzą czego chcą w większości lub prawie wszystkie zajęte. Każda kobieta powie że szukam tylko seksu a to nie prawda ! z prostytutką nie bede się gził z mężatkami również a pozostałe twierdzą ze tylko szukam związku dla seksu \wiele naście a może i więcej lat bez seksu i da się żyć Najwięcej odzywało się kobiet po rozwodzie z dziećmi lub powyżej 40 lat jak mówiłem że nie chce związków z kobietami które nie mogą już mieć dzieci to się obrażały te z dziecmi niestety na pierwszym miejscu są jej dzieci na drugim EX pomiedzy nimi rodzice a ja jako przynies pomóż pozamiataj a o kolejnych dzieciach nie ma mowy więc po co mi związek bez dzieci z problemami innych szukam sympatycznej z urokiem osobistym i rozsądnej kobiety Wszyscy kłamią i koloryzują lekko rzeczywistość i na dodatek nie piszą o sobie nic konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde już ci gościu wyżej miałam coś odpisać ale mam równo 40lat , a doczytalam, ze 40latki Cię nie interesują, bo za stare,no i z tymi dziećmi mogę już nie zdążyć. Szkoda bo sensownie brzmiales. No nic, powodzenia. Szukam dalej ale właśnie się boje ze jak już kogoś poznam a on się dowie ile mam lat,to mnie rzuci, bo mu nie urodze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanko u góry 40 lat to umowna data :-) nie napisałem że mnie nie interesuję tylko szukając 40 latkę zanim się ją pozna zanim będzie ślub ( a w ogóle czy będzie ) to czasu na dziecko zabraknie :-( Każda kobieta bez względu na wiek jest wartościową kobietą i być może gdybym poznał kobietę którą bym kochał ze wzajemnością nie patrzył bym na wiek. Nie za stare tylko już za pózno na dzieci mając powyżej 40 lat aczkolwiek moja kuzynka urodziła powyżej 40 lat wiec wiek to tez nie problem Koleżanko wyżej w wieku 40 lat + też można urodzić :-) jeżeli 2 osoby się kochają wiek to nie problem :-) Człowiek czasami głupio gada wiec z jednej wypowiedzi tez nie nalezy wysówać wniosków wszyscy powiedze ze jezeli mam 40 parę lat i nie mam nikogo to egoista A to nie prawda ! cały czas człowiek zamiast układać sobie swoje życie pomagał innym i tak wszyscy się ustawili a ja zostałem sam. Po drugie bardzo przywiązuje się do ludzi i być może dlatego bałem się poznać kogoś kto mnie rzuci A wiadomo prawdopodobieństwo rozstania jest duże. Po drugie nie jestem ryzykantem i człowiekiem który ziała w impulsie wiec to nie w moim stylu poznać kogoś później po kilku tygodniach lub miesiącach sex a jak się znudzi to w odstawkę i następna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.30 Czyli nie szukasz człowieka tylko jakiegoś wymyślonego ideału z serialu w TV. Twoja porażka życiowa jest w 100% pewna, bo ideału NIE MA i NIE BĘDZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety żyją w fantazjach
gość wczoraj bardzo konkretny wpis, tak właśnie jest z kobietami, to egoistki na maksa, aby im poprawiła się sytuacja a facet tylko wół roboczy 24/7 najlepiej i kase w zębach ma przynosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła baba do doktora
Kogo szukają? Naiwnych jeleni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:01 Spokojnie, ja to rozumiem, że dla ciebie dzieci są na tyle ważne, może szukasz młodszej partnerki. Zdaje sobie sprawę z tego, że mogę już prawdopodobnie nie zdążyć. Z drugiej strony Tak sobie kiedyś myślalam, że jakbym spotkała w końcu mężczyznę i to tego odpowiedniego a okazało by się, że on nie może mieć dzieci, bo nie zapominajmy, że połowa przypadków bezdzietnosciy "leży po stronie"mężczyzny, to co bym zrobiła? To trudne pytanie, ale wydaje mi się, że jednak była bym z nim. W końcu partner ważniejszy, dzieci też, ale one przecież kiedys odejdą i będą miały swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nw czemu tak sadzisz.Jestem po rozwodzie ,43 lata ,mam 3. dziec***ełnoletne i co _jak dalam ogloszenie ,bo naprawde trudno kogos normalnego znalezc i napisalam ,ze nie szukam przygod ,seksu ,sponsoringu ,to pelno napalencow zonatych ,mlodych i tp.Mam kase ,pracuje ,sama sobie daje rade i prawde mowiac kawalerow sie boje ,bo nie znaja zycia a ja sama praktycznie wychowalam trojke dzieci ,corka mieszka z narzeczonym ,drugi syn z ojcem ja z 2 synem i co powiesz .A fajna ze mnie babka i co mam powiedziec .Fakt poznalam faceta co ma syna i sam go wychowuje i nie ma kasy .Nie wszystkie takie babki po 40 sa ,ale trudno trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryształowa kula gra
gość dziś zwykle niewiele ludzi chce się "bawić" w pieluchy po 40stce, można ewentualnie adoptować i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlode kobiety szukaja bawidamkow albo stare po 30 czy z dzieckiem szukaja porzadnego mezczyzne na frajera czyli ojczyma dzieci albo stare szmaty chca na stare lata nie byc same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można adoptować dziecko po 40? chociaż kobietom po 60 zarodki in vitro wszczepiają to pewnie i adoptować pozwalają, prawa kobiet co zrobisz Ostatnio czytałem ze naukowcy sztuczna macice stworzyli nie bedzie problemu z ciazą i rodzeniem to koty przestaną być tak popularne wsród samotnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak można adoptować dziecko z genami p********o Araba lub z genami złodzieja ruska lub cwaniaczka polaka do dzieci nic nie mam niestety genów przekazywanych nie da się zmienić. Ty podasz rękę a w zamian odetnie Ci maczetą Twoją rękę i na koniec wysadzi się razem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma coś jak geny złodzieja, te zachowania uczy otoczenie i rodzice, czyli struktura socjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie do końca jest tak jak piszesz ! dlaczego każdy polak od urodzenia kombinuje ?? niestety to ma w genach od kilkuset lat trzeba było kombinować w Polsce i za zaborów. Geny są niestety przekazywane i nic na to nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu troche to pytanie Równie dobrze można zapytać jakiego samochodu szukają ludzie na otomoto To proste ładnego i funkcjonalnego tylko że kazdy ma inny gust i potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kogo szukaja ale wiem kogo nie szukaja napewno porzadnych, wartosciowych chcacych zalozyc rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy mężczyzna na portalu randkowym pisze, że jest "normalny/wartościowy/porządny" itd. A jakich Panów spotkałam w praktyce? Żonaty, zaliczający dziesiątkami na potęgę, z potwornym syfem w domu (serio, musiał nie sprzątać ładnych kilka lat), z borderline, z 18 letnim dzieckiem, którego nie może zostawić na 5 minut w domu, kontrolujący wydzwaniający po kilkanaście razy dziennie, chociaż nawet się nie spotkaliśmy ani razu, w separacji ale mieszkający z żoną i ukrywający się, wieczny chłopiec dla którego życie to tylko zabawa...Najlepszy był chyba ten, który chciał dziecko OD RAZU. W sensie spotykamy się i robimy. Nie ma na co czekać. Później się jakoś ułoży. Każdy mówił, że jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bez sensu troche to pytanie Równie dobrze można zapytać jakiego samochodu szukają ludzie na otomoto To proste ładnego i funkcjonalnego tylko że kazdy ma inny gust i potrzeby Zgłoś na otomoto szukają taniego z niskim przebiegiem i z reguły dostają tą iluzje, czyli przekręconego z niskim przebiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak facet jest normalny/wartościowy/porządny" itd. to kobieta nie uwierzy żonaty źle kawaler źle rozwodnik też źle nie uprawia sex - kłamie uprawia sex- źle Ma dzieci źle nie ma dzieci też źle nie zadzwoni źle zadzwoni jeszcze gorzej nie chce dzieci źle a jak chce jeszcze gorzej A co to oznacza normalny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oczekujesz aby dorosły człowiek był bez przejść? Ty jakaś chora? Bez przejść to może być nastolatek a nie dorosły człowiek, no chyba że jakiś dziwak anysocjalny zamknięty w 4 ścianach całe życie to nie ma przejść ale ma inne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś trudno dogodzić psychicznie chorym, a to niestety większość kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 22.50 Może podam na prostym przykładzie telefonu. Nie dzwonisz wcale=brak zainteresowania. Dzwonisz do pracującej osoby kilkanaście razy pod rząd, chociaż pisała, że jest zajęta i nie może odebrać=natręctwo z pogranicza manii. Norma to jest to, co mieści się w środku, między nienormalnymi zachowaniami. Proste? Do 22.58 Może przeczytałeś inny post, bo w moim nic o przejściach nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety dajcie sobie spokój z portalami Byłam i co stwierdzam: Tam są w95%sami nieudacznicy życiowi, rozwodnicy z dziećmi, jakieś totalne ofermy, albo bzykacze. Trzeba mieć traf aby trafic w 5%tych wartościowych mężczyzn,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej poznać przez przypadek, np w drodze do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiety na portalach to zapewne EXTRA KLASA najwyższy sort Same rozwódki które szukają partnera który zaopiekuje się jej dziećmi Czyli w pakiecie dostajesz extra dzieci + EX który nagle sobie przypomina o dzieciach. Nawet nie możesz się zadumać czy taki związek Ci odpowiada - gdyż od razu jesteś BURAKIEM Zdecydowana większość kobiet pokazuję się tam tylko aby się dowartościować. Kobiety i panny mają tak wygórowane swoje EGO że szkoda w ogóle zawracać sobie głowę Pozostałe samotne od razu Cię skreślają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta dowiaduje sie ze zarabiasz mało lub przeciętnie nie akceptujesz jej dzieci na 110 % jesteś mało kreatywny, nieśmiały, mało ambitny (to można rozwinąć) nie rzucisz wszystkiego dla niej a w zasadzie ich nie masz samochodu ( w miarę dobrego ) masz zbyt dużo cech negatywnych które jej nie pasuje To niestety nie jest zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta na portalach randkowych jest zainteresowana KAŻDYM. Żeby tylko chciał... Problem w tym że większość mężczyzn na portalach randkowych chce. Ale tylko raz... ;) Chyba że akurat nie mają gdzie mieszkać - to chętnie przezimują ze trzy zimy :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×