Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOgo tak naprawdę szukają Kobiety na portalach randkowych

Polecane posty

Gość gość
Z tym każdym nie przesadzaj ! Mam gdzie mieszkać (dom) Nie jestem zboczonym seksoholikiem mam ochotę na sex pomimo swojego wieku :-) ale potrafię kilka lat być abstynentem. Nie jestem straszydłem :-) Jestem zdania że dokąd nie poznamy dobrze partnerki nie figlujemy w łóżku :-) Dzieci mi nie przeszkadzają aczkolwiek nie zaakceptuję wpierd.... się ex męża w nowy związek - a to jest niestety nagminne. Każdy w związek powinien wnosić finansowo tyle ile uważa i na ile go stać ( kobieta która będzie płakała że nie mam ambicji lepiej zarabiać lub zarabiam za mało niestety nie jest do zaakceptowania ) itd. można by jeszcze parę innych ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba i brzydka
Jeszcze się ktoś bawi w szukanie partnera na portalach randkowych? BYŁAM, ale się zmeczylam. Nie na moje nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nerwy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba i brzydka
Uhm. Cały wysyp dziwnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślisz że kobiety nie są dziwne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba i brzydka
A właśnie, co piszą kobiety? Jak to wygląda z drugiej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety przedrzymskim szukają przysłowiowego księcia Najlepiej jakby nie miał wad miał same zalety Niestety wady są czasami zaletami a zalety wadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba i brzydka
No ale co pisza dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak nie portale to gdzie i jak w obecnym świecie ludzie mają się poznawać,? szczególnie w wieku 25+ 30+ i już nie studenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba i brzydka
Nie wiem gdzie. Ja tam nie namawiam nikogo by rezygnowal z portali, tylko sama tam byłam i stwierdzam, że to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz mieć idealny opis i życiorys jak napiszesz 100% prawdy prawie żadna kobieta nawet nie odpisze. Żeby zachęcić kobietę musisz nie pisać pewnych cech negatywnych jak napiszesz tak jak jest w moim przypadku niestety zero zainteresowania. A po drugie kobieta o różnych sprawach które dotyczą Ciebie kobieta na uwierzy nawet jakby była prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba i brzydka
Nie chodzi mi o to co ty piszesz. Tylko co one pisaly do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TV pralnia mózgu
kobiety oczekują życia jak w serialach TV, sama zabawa i przyjemności i każdy odcinek kończy się idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba i brzydka
22:05 Które kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mam cytować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba i brzydka
Tak. Co konkretnie pisaly, ciekawi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialy by wiedzic wszystko w zamian nie mowiac o sobie nic lub jak najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko o partnerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5:54 Wszystko czyli co? Czy masz dzieci, czy masz żonę, czy mieszkasz z rodzicami itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci i żona najlepiej papier z urzędu kawalerka i np. wspólny wielorodzinny dom dla nich to nie mieszkanie. jest tego wiele: dlaczego jesteś sam, dlaczego nie masz ambicji i zarabiasz tak mało dlaczego nie masz dzieci dlaczego nie masz żony dlaczego masz tak wiele negatywnych cech - bo kawaler je niby ma Dlaczego masz parcie na sex - ( nie uwierzy że chcesz poznać kogoś nie dla seksu ) jak wyobrażasz sobie związek bez seksu jakie masz hobby ( najlepiej takie jak ona ) kiedy miałeś ostatnią i jak długo partnerkę itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz40
Do wypowiedzi z 18:19 dodałbym jeszcze jedno pytanie: jaki masz samochód i dlaczego to nie BMW :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety zakladaja profil myslac , a co mi tam , jak sie trafi megaprzystojniak to bede rozmawiac ajesli nie to nie nie znalazla taka panna do 30 tki przystojniaka to sie rejestruje na portalu a noz widelec trafi sie jakis model rozwodki szukaja glebokiego portfela, zycie im nie wyszlo i szukaja ratunku , faceta ktory bedzie ja utrzymywal i jej dzieci z poprzedniego zwiazku podsunowujac, zadna nie szuka przecietniaka, wszystkie szukaja modela z glebokim portfelem zycie im przelecialo miedzy palcami i licza na cud facet po 40-tce nie zwiaze sie z zadna bo zna zycie i juz nie potrzebuje skarbonki co mi moze dac stara kobieta? nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam partnera dla siebie na zycie, niestety albo pisali żonaci, albo jakieś totalne niemoty, którzy przy drugim mailu już się oświadczali, albo jacyoś kolesie, co to chcieli tylko seksu, albo cwaniaki, co pytali ile zarabiam, czy mam mieszkanie, czy potrafię gotować itd. A ja tylko szukałam kogoś do wspólnego życia, może nawet do małżeństwa. To się wpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co niestosownego w pytaniu czy umiesz gotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietą po 40-stce...nie szukam przygód ani przypadkowego sexu...zależy mi na stałym związku opartym naprawde na szacunku i pelnym zaufaniu...czy ktoś potrafi mi wskazać sprawdzony,rozsądny portal na którym mężczyżni szukaliby kobiet jak ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:43 Sorry, ale jak ktoś w mailu pyta się, czy mam mieszkanie, czcy pracuje, czy umiem gotować i mam własny samochod-to szuka raczej sponsorki i kucharki. Samo pytanie i gotowanie jest niewinne, dopiero w połączeniu z innymi niepokoi. To tak jakby ci się ktoś spytał czy masz samochód, dochód powyżej 4000 i własnościowe m3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na każdym portalu jest mnóstwo porejestrowanego ludzkiego śmiecia, obydwu płci, ale zdarzają się też normalni ludzie. Trzeba tylko umieć szukać, czasem długo szukać. W końcu atrakcyjniejszy zawsze chce poznać atrakcyjniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wdową po 50 i tez zaczęłam przeglądac portale dla samotnych, nawet nie w celu randkowania , ale po prostu zwykłej ciekawej rozmowy. Niestety tam ogłaszają się albo szukający przygód , albo młodzież.... i tym sposobem nadal nie mam z kim porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci chca tylko seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czatach mlodzi faceci szukaja starszych kobiet do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×