Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałabym jakiś czas pobyć prostytutką i zobaczyć jak to jest

Polecane posty

Gość gość
No i dobrze, że chce być trochę taka kurevska, takie pożądne zycie do bólu i poukładane byłoby nudne. niestety tych kilkunastu partnerow miałam miedzy 18- a gdzies 23 rokiem zycia, a od 3 lat moje zycie jest do bolu porządne, narzeczony, praca, podziw rodziny... No i fajnie, ale mnie takie życie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:23- Nie zawsze moge odpisywać w jednej minucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*porzadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tak ale to lepiej niż by miała się stoczyć a tak pójdzie tylko do spowiedzi wyzna tak jak tu na forum ze miała kilkunastu facetów dostanie pokutę i złe myśli opuszcza ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
I dobrze że nie uciekłaś. Życie jest zbyt krótkie żeby po kazdej nieczystej myśli lecieć do kościoła sie wyspowiadać. Nie rezygnuj z tego co Cie kreci tylko eksperymentuj swoim życiem. PS Odezwiesz sie na maila czy raczej niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skarbie to nie życie poukładane ci się nudzi tylko błędy przeszłości upomina ja się o ciebie to nie ma tak co ty myślisz ze pobzyczysz się za młodu a później będziesz grzeczna i wszystko będzie ok przecież jak się rznelas z gościami wiedziałas że popełniasz grzech a teraz dostajesz racchunek wypuścilas do ciała swojego parę siusiakow teraz oni się upominajazd o ciebie takie są konsekwencje lamania 6 przykazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz tu masz wyżej następnego takiego mądrego myśli ze się nabzyka panienek i wszystko będzie ok a on już jest przegrywem bo nie ma dziewczyny ani zony i desperat nawet na forum szuka byle kogo nawet nie wie kim jesteś jak wyglądasz byle tylko umoczyc bo juz go boli ręką od mastrubacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Koleżanko czyżbyś już zakończyła temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba autorka tematu sobie odpuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo już znalazła swojego sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie jej spokój to dobra dziewczyna tylko się pogubila jak była młoda teraz się tylko wyczyści i bedzie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWy
Hm mam pewien pomysł. Jesli umówisz się z kimś że będziesz udawać panią która stoi przy drodze. Lub też na jeden dzień wynajmujesz pokój w hotelu i przyjmujesz klientów. Wiesz ilu potrafi przyjść klientów do takiej pani jak jest popularna to ponad 10 dziennie a są różni i jeden spuszcza się po chwili a drugi jedzie całą godzinę. Jak myślisz wytrzymasz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki problem? maz urlop to jedziesz do innego kraju na 10-14 dni ,kupujesz perukę,dorabiasz sztuczny tatuaż(zakrywasz istniejący) robisz totalnie inny make up i pracujesz sobie przez ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz ,s uciekło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o przyszły 2 prostytutki i dają porady same się stoczyly i doradzają innym jak się stoczyc bo myśla ze jak ja jestem zła i nieszczesliwa to inne tez niech beda nieszczesliwe taka zwierzęca zawiść takie myślenie życzeniowe jak mi jest źle to niech jej tez będzie źle ale nie sluchaj tych szmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge odpisywać cały czas bo jestem w pracy, teraz mam chwile przerwy ;) Z tym wyjazdem do kraju to dobra mysl, szczerze to jesli chodzi o szukanie sponsora to bylby dobry pomysl, ale jakby sie wydało to by byla jakas masakra :O nie wyobrazam sobie zeby moi rodzice sie o tym dowiedzieli czy pracodawca.. Zareczyny i tak zerwałam takze jestem wolna i moge robic teraz co tylko chce ;) Jak sie zakocham i bede w zwiazku to nie bedę go zdradzac, ale poki co jestem wolna wiec .. tez by mi to dodało pewnosci siebie, bo o ile teraz uwazam sie za ladna, to jakbym widziala ile facetow na mnie leci i chce przeleciec to bym jeszcze pewniej sie poczula, no i to by bylo fajne doswiadczenie, mialabym co wspominac na starosc ;) Sama mysle o tym, ze faceci by mnie traktowali przedmiotowo mnie kręci. Moze to dziwne, ale tak mam. oczywiscie jak bede gotowa na zwiazek i znajde tego "jedynego" to wtedy on sie nigdy o tym nie dowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko troche boje sie chorob bo w innych krajach teraz jest duzo "ciapatych" , takze z praca w burdelu nie wiem czy to bylby dobry pomysl :O Bałabym sie troche tak szczerze mowiac, ale pomysle o wyjeździe i szukaniu klientow na wlasna reke ;) Jakbym miała kilku sponsorow o bym niezle na tym wyszła. Narazie pomagalo mi finansowo 2 kochankow na studiach. Ale nie czułam się jak taka prawdziwa dziffka wtedy bo ogolnie mielismy takie przyjacielskie relacje oprocz seksu, wiec nie wiem czy to nawet potraktowac jako zaplate za seks czy raczej pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
A nie chciałabyś najpierw w kraju spróbować, z rodakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Widzę że chyba juz po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.48 niepozbierasz się psychicznie! Gdy się za kochasz i okaże się że się szmaciłaś to gdy zerwie z Tobą będzie Ci przykro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic ciekawego cie nie ominęło :P Jak masz pracujesz sama dla siebie i masz klientów to tak w miarę. Jak pracujesz w burdelu i nie ma ruchu to tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie boisz się że ktoś ciebie mocno pobije albo zabije,psychopatów na tym świecie nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś jest w takich fantazjach,ja mógłbym mieć nawet taką dziewczynę,żonę nie,ale i tak się na to nie odważysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko musisz zdecydować, jakie konkretnie usługi chcesz oferować, co w gumce, co bez itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.10 tak masz rację. Pracujesz w burdelu to kasę ci zabiorą i niewiele zostanie bo ochrona ciebie itd.... Gdy sama na siebie to możesz skończyć zgonem bo cię nawet mogą zabić. Gdy pracujesz dla kogoś często przymuszą cie do brania narkotyków i się wykończysz ! Lepiej poszukać faceta zamożnego i nie masz problemu urodzisz dzieci masz stabilność. Często się zabawiają jak my mamy seks z drugą parą i nie narzekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bo macie fantazje, pół roku pracowałam w burdelu, to nie jest wcale tak fajnie jak Wam się wydaje, czasem to rzygać mi się chciało, 17 facetów na zmianę jak było w Polsce Euro, kasa z tego była dobra ale cipka...czerwona i obolała, teraz pracuję sama, kilku klientów na dzień i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam to co mówisz przedmówco, ja tylko 3 miesiące wytrzymałam takie oranie, do domu wracałam na nogach z waty i bolącą cipką i brzuchem, 2 lata pracuję sama i lepiej na tym wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest taki łatwy kawałek chleba jak się wydaje, w agencji to cię rżną aż jęczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam tak przez 4 lata, było ciężko ale dawałam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zaspokoić swoją ciekawość, ale powiem tak, nieraz to jest tak ''fajnie'' że aż krocze boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×