Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uciekająca Amy

Wyjechać do Szkocji?

Polecane posty

Gość gość
A teraz na dniach pisałaś nawet topik o tym, ze koles zaproponował ci trojkat z inna i pytałaś czy to znaczy ze Cie nie kocha?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G. to szmata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale co to ma do rzecz, trójkąt? Nie o tym temat. Pytam czy jest sens jechać i jakoś w miarę godnie tam żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G to chlopak. Pisalam o moim ukochanym. Kocham Cie UK i G nad zycie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G. to po!jeb i cwel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno mój chłopak będzie wynajmowal pokój u jakiejś dziewczyny za 300 funtów na początku. Co nie za bardzo mi się podoba, mój facet plus jakas kobieta. Chcę bym już teraz zamówiła bilety dla mnie i córki. Zastanawiam się co mnie tam czeka i co robić, zmieniać dziecku życie, jechać, nie jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz wątpliwości, nie jedź. Znam troche POlaków tutaj (akurat w Uk ogólnie), mimo bycia tu kilka lat nie zaaklimatyzowali się do końca i przez to nie czują się sczęśliwi .. emigracja nie jest dla każdego. ja i moja rodizna (mąż, dzieck otu urodzone) jestesmy tu bardzo szczęśliwi, bo bylismy bardzo pewni że chcemy wytjechać, tu zostać i osiagnęlismy swoje cele (jeszcze nie wszystkie ale większosć). mamy przyjaciół włąśnie bardziej lokalnych niż Polaków, oraz sporo znamy Czechów, Hiszpanów, też Fina i Duńczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc nedznych polaczkow nie wie co to przyjazn. No ale moze kiedys sie dowiedza i wtedy beda zalowac swojego chamstwa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy w uk nie wiecie co to znajomi. Gnijecie ze soba dlatego ze samemu na rent was nie stac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200f za pokoik przy minimalnej okolo 1000f? Chyba kazdego stac no ale wiadomo ze bingol nie skonczyl podstawowki wiec liczyc nie umie cwel hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy 2ch minimalnych mozna swobodnie wynajac piekne mieszkanie z jednym kurkiem, bez dywanow i grzyba, tak jak ja zrobilam hihi chociaz nie zarabiam minimalnej od dawna i nie mieszkam oczywiscie w Londynie tylko w Dover i jest przepieknie z moim kochanym G hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×