Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pmarkotka

Pytanie do facetow ..zonatych

Polecane posty

Gość pmarkotka
A ja nie wiem sama co mi odbija ze mnie to kreci nie mialam tak nigdy ze mnie kobiety krecily a ostatnio no Podnieca mnie Ta mysl poprostu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty jesteś napalona na tą kobietę, na jakąś konkretną, czy chcesz to zrobić. kręciło Cię to kiedyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Wlasnie Ta konkretna kolezanke ..Nie nigdy nie mialam takich ciagotek nawet mi przez mysl nie przeszlo cos takiego ..Ona mnie pocalowala a mnie to naprawde nakrecilo I podniecilo ..I poprostu mam takie pragnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecież c***isałem ze cie poczęstowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki brunet 34
więc gadaj z ta koleżanką zaproś ją na babskie pogaduchy drinki nikt wam nie przeszkadza i nawijaj jej jaki jest temat, tylko Ty wiesz jaki ona może mieć stosunek do takich spraw, tym bardziej że to ona Cię pocałowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Jego stosunek do tego to wogole absolutnie nie I koniec ..Mnie nie zrobie czegos takiego mu za plecami nigdy w zyciu ..A chce I to moj problem ..On by mi tego nie wybaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Do gosc 17:24 to nie mnie poczestowala ..wypiwiedziala sie dziewczyna ktora nie chciala z kobieta a fakt ja postawil przed faktem dokonanym ..tez zreszta swinia a ja chce I nie godzi sie moj maz na kontakty seksualne z zadna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ma znaczenia pocałowała ja dziewczyna która miała w sobie demona lesby i ona o tym nie wiedziała a teraz sie ujawnił w niej wiec musi go wyrzucic z siebie bo przeszedł z niej na chwile do meza ale wrócił jak przeprowadzil lesbe która pewnie tez poczestował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
To ja tez lyknelam bakcyla ..Tylko ja nie jestem les Bo mam Meza powiedzmy ze kreci mnie ..Nie umiala bym kochac kobiety nie nie nie w zyciu mnie interesuje sex z kobieta ..A co do tej kolezanki jak ja sie mam zachowac w stosunku do niej ??? Ona dzwoni pisze ale ja nie reaguje Bo mi glupio wogole z Ta mysla ze byla Ta sytuacja z tym pocalunkiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam żonę teoretycznie zagorzałą katoliczkę, a w łóżku wyprawiamy takie rzeczy, że ksiądz jakby się dowiedział, to by na nas ekskomunikę nałożył. Trójkątów jeszcze nie mieliśmy, ale niedługo będzie seks z inną parą tzn. każdy ze swoim partnerem/ką na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz jej ze dowiedziałas sie kolezanki ze ona jest bi a ty jestes hetero i ze nie chcesz sie z nia spotykac nie sobie poszuka innego opetanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Pozazdroszcze Ci tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
No ale ja bym chciala z Nia ..Ale wiem ze nie moge ..i nie zrobie tego napewno ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja chyba znalazła sobie, tak podejrzewam i nie mam odwagi zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Ze kobiete ?? Czy kochanka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietę, koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
A jestes temu przeciwny ?? Czy godzisz sie na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetow? No co ty powiesz babo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
ja niemiałbym z tym żadnego problemu, niech ma przyjemność jak może i chce. Oczywiście jeśli by jej się to spodobało kosztem sexu ze mną to... jest problem, bo to by oznaczało, że ja jestem na przyczepkę albo że od tej pory będzie musiała przede mną udawać że wszystko jest ok. Ale jeśli to jest po prostu neutralne do dlaczego nie. Mógłbym patrzeć nie włączając się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
Zdrowe podejscie masz ..wiesz moj maz nie on mowi ze nie ma takiej obcji wogole nie I juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli byłby to jakiś wyjątkowy przypadek to uznałbym że nic nie było. Ale absolutnie nie normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
To znaczy ?? Mianowicie ..Ja nie jestem jakas nie normalna chyba nie chce Meza Nia zastapic ale chce sprobowac Bo mnie Ta chec zjada od srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób to, jak zabawa ze sobą też nie o wszystkich mówisz mężowi. Zabaw się i sprawę zamknij lub odkryj swoje drugie nieznane oblicze, eksperyment poznawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
A wiesz ze myslalam o tym tylko die boje ze mi sie za bardzo spodoba ale to Nic jakos to bedzie ..i oczywiscie moj maz ma focha I mam Kare na sex tak sie zachowuje 32letni facet masakra..sam prowokuje sytuacje ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
a ja myślałem, że tylko faceci mogą mieć karę na sex:) może on jest jakość niedowartościowany? albo wręcz przewartościowany? boi się że z kobietę może być Ci lepiej, albo taki macho co ma Cię na własność prawda jest taka, że jeśli to gdzieś w Tobie siedzi, to kiedyś będziesz żałować, a żałuje się tylko tego czego się nie zrobiło, a nie odwrotnie. ja to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc taki jeden ..On ma zasady dziwne wiesz no samo to ze nawet jak bym chciala mu zrobic dobrze ustami to jest odrazu ze nie ..on moze mi ja jemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmarkotka
On moze mnie piescic calowac a ja jego nie jako zona czuje niedosyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
nie wiedziałaś tego przed ślubem?:) jak długo jesteście razem? rzeczywiście dziwne zasady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
Powiem więcej, nie obraź się: to pieprzony egoista. Moim zdaniem to że on Cię pieści nie oznacza że robi dobrze Tobie, tylko sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz prawo być szczęśliwą! Zrealizuj swoje marzenie a jemu zrekompensuj to w jakiś inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×