Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham, ale nie mogę.

Polecane posty

Gość gość

Rzuciła mnie dziewczyna, która twierdzi, że naprawdę nadal mnie kocha, nadal utrzymuję z nią kontakt, nadal pomagam jej jak wcześniej tak samo jak i ona mi. Ja chciałbym wrócić, ale ona NIE. Twierdzi że nie chce żadnych związków, a pozostaliśmy w relacji hmm...coś bliższego niż przyjaźń, bo momentami nawet da się pocałować itp. - a to nie idzie pod przyjaźń. Dużo się kłocimy o pierdołki, ale się godzimy. Traktujemy Siebie momentami jak związek, jeżeli zauważy że spędzam czas z inną dziewczyną robi mi wyrzuty, zresztą Ja tak samo. uczucia między nami są, zwiazek bym chciał, ale ona go nie chce ponieważ jak "narazie związku nie chce z nikim" - co przez to rozumiecie. Bo ja nie rozumiem "Kocham, ale nie mogę z tobą być" to k***a sensu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p******i albo ma ukryty powod moze jest chora>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.21 Przyjaźń jak 150! Anonimowych, obcych na ogólnodostępnym forum się pyta o co chodzi, a od ...przyjaciółki(!) prawdy dowiedzieć się nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dokładnie tak, kocha ale nie może z Tobą być , bo ją zawiodłeś.....ma do Ciebie słabość , próbuje byc silna ale chwilami się łamie.....jestes obok i to jest twój czas na naprawienie błedów, ona daje Tobie szansę, żebyś pokazał jej , jak Tobie zależy. Jesli nie okażesz jej miłośc tak jak powinno się to robić, stwierdzi, że podjęła słuszną decyzję zrywając z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friendzonezgon
Nie chce związku, bo widocznie się jej znudziłeś. Ale zanim znajdzie sobie kogoś utrzymuje z tobą "dziwny kontakt" aby sie nie nudzić i nie być sama. Żeby ją do kina zabierać, prezenty dawać. Zwyczajnie zgarnia bonusy nic więcej. Weź się chłopie zacznij oglądać za inną laską. Bo nagle spotka księcia z bajki a tobie kopara opadnie. A ona ci wtedy: ale my przecież nie jesteśmy parą, zapomniałeś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 23:17 coś w tym jest, faktycznie wezmę to pod uwagę, dałeś mi tym do myślenia, naprawdę dzięki postaram się :) Firendzonezgon nieeeee ona taka nie jest po tym co jej robiłem, robię jest ze mną utrzymuje kontakt , placze przeze mnie nie raz, ale chce kontaktu ze mną, nie jest tak jak myslisz :D dzięki wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:17 bardzo ładnie to ująłes w słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to coś ty jej zrobił ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:17 ma rację. Ja też tak się czuję, zerwalam, bo nie czułam, że jemu naprawdę zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×