Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem głupia i z tego powodu bardzo nieszczęśliwa

Polecane posty

Gość gość
no i niech kogos poprosi o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np tez wolno sie ucze, wolno pracuję,ale za to jak ju zlapie bakcyla to moge byc najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jestes arogancka i nie uznajesz autirytetów. Ty CHCESZ być głupia w swoich oczach, i CHCESZ się użalać gdzie się tylko da. Jesteś typową "ofiarą losu", lubisz, jak Ci wszyscy wspolczują, pocieszaja Cię, dodają otuchy. A na koniec i tak myślisz po swojemu. Na jakimkolwiek forum założysz taki temat, i obcy ludzie Cię wspierają. Potem znowu i znowu. "Ofiara losu" to typ toksyczny, nie przyjmuje rad, tylko wywala z siebie swoje żale, zatruwając nimi otoczenie. Zmeczeni bliscy odsuwają się, wiec szuka miejsca do użalania gdzie indziej, forum jest dobrym miejscem. Zawsze cos jej nie tak.. Rusz tyłek, przestań się uźalac, pokornie przyjmij swoje uchybienia , wpadki, jako rzecz naturalną. Ten się nie myli, co nic nie robi. Zmień nastawienie na pozytywne i dziękuj Bogu (karmie, sile kosmicznej) za wszystkie dary, które otrzymałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś głupia tylko masz kij w d***e. Więcej luzu i dystansu do siebie powinno pomóc i nie kreuj się na człowieka bezbłędnego i bez słabości bo nikt taki nie jest. Dużo lepiej na duszy gdy zaakceptuje się swoje braki i wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz nauczyc sie mowic w 2 jezykach to idz na kurs konwersacji. Do Corela sie przyzwyczaisz, nie jest wcale az taki trudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba masz urojenia, bo mnie nigdy nie interesowała grafika a obserwowac to ja sobie moge i gwiazdy na innej planecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokochaj siebie, a wszyscy dookoła, zauważą, docenią i pokochają cię bez względu na to co robisz... Kiedy jesteś sobą, wiesz kim jesteś i kochasz siebie takiego jakim jesteś żadna "zewnętrzna" miłość nie jest już do niczego potrzebna bo sam jesteś źródłem miłości, która promieniuje "na zewnątrz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka dostała już porcję dobrych rad i pociechy, i zamilkła. Do następnego razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury wypisujesz. Nie zamilkłam, tylko byłam w pracy. Bardzo dziękuję za rady, jakie otrzymałam, naprawdę doceniam. Dziś miałam znacznie lepszy dzień, co pozwoliło mi się uspokoić i inaczej spojrzeć na problem. Rano ćwiczyłam zadania z samouczka i już nieco więcej rozumiem. Za tydzień kolejne zajęcia, więc mam nadzieję, że do tego czasu opanuję program. Jeśli chodzi o języki obce, chętnie wzięłabym udział w konwersacjach, ale niekoniecznie w ramach kursu oferowanego przez szkoły językowe. Chciałabym pogadać na żywo z obcokrajowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powodzenia i głowa do gory!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz w zupełności rację taka ona jest , dziękuję Tobie że jesteś taki miły dla niej ,teraz rozumiem twoją żonę ze kocha Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest muj pierwszy i drugi i trzeci kanał, wcześniej zupełnie hobbistycznie publikowałem krótkie angielskojęzyczne i ruskie skecze, także pojawiałem się w domach kolegów. Było fantastycznie, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 3000 tysięcy osób. Zmieniło to trochę sposób w jaki podchodzę do teg (staram się być bardziej systematyczny, dobry, miły, serdeczny, ciepły, słodki, kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to co mi robią, podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×