Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przed okresem a ciaza......

Polecane posty

Gość gość

Czesc dziewczyny ! Staram się o dziecko, ale nie mierze temp, nie kontroluje cyklu. Jestem przed okresem 3 dni. (29.04) wspolzylam 17, czyli moglam trafić na owulacje. Sluz strasznie sie zmienil raz jest biały jak krem wyglada, potem jest przezroczysty, nie ciagnacy, wczoraj mialam bialy ciągnący sie bardzo, dzis znowu jak krem. Szyjke mam wysoko i odwrócona w prawo. Bola mnie jajniki, podbrzusze. Widzicie chociaz cien nadziei ? Jakie byly wasze objawy? W pochwie mam ciasno.. piersi tez pobolewaja jak dotkne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ktoś ma ci wywróżyć ciążę?? Ja prdl po co się bierzecie za robienie dzieci, zero wiedzy, porażka. Trzeba dorosnąć, są badania krwi lekarz itp, nie, kafeteria prawdę ci powie. Pokaż śluz zrób fotę. I cyca tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedz z godz. 15.17... osobo, chyba masz duży problem ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę cienia nadzieji... Dlaczego? Dlatego , że "grzebiesz". Nawet jak doszło do tego zapłodnienia, zagnieżdżenia to nic z tego nie będzie. Spodziewaj się okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy to nie można badać położenia szyjki macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chamowato napisane , ale ma rację, pełno tu tematow typu ,,wspolzylam z chlopakiem w 13 dniu cyklu, skonczyl we mnie, teraz boli mnie lewy jajnik i prawe oko, myslicie ze jestem w ciąży?". dobra, zapytac zawsze mozna, tylko po co..? nie, my nie wiemy czy jestes w ciąży, na pewno bardziej pomocny okaze sie test ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko bzykanie spowoduje ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×