Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Auroletta

Przedszkole Bright Child w Krakowie

Polecane posty

Dzień dobry! Czy ktoś z Państwa słyszał opinie o tym przedszkolu lub posyła tam swoje dziecko? Czy sposób prowadzenia zajęć owocuje u przedszkolaków swobodą porozumiewania się w języku angielsku? Zauważają Państo efekty edukacji dwujęzycznej? Będę wdzięczna za podzielenie się przez Państwa swoimi doświadczeniami z przedszkolami Bright Child w Krakowie. Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę tak,przedszkole bardzo się popsuło.Jest dużo dzieci w grupach ,po 28 nie są w stanie wszystkie skorzystać. Duża rotacja nauczycieli , brak rzetelnej informacji dla rodziców.Przedszkole nastawiona na kasę , traktowane jak dobry biznes który ma przynieść zyski i to najważniejsze.Najmniej liczy się tu dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno przedszkole funkcjonowało kiedyś lepiej. Teraz jest problem ze słabą jakością części nauczycieli i częstymi zmianami kadry. Nie ma też dobrej współpracy z rodzicami i odpowiedniego nadzoru przez dyrekcję nad salami i pracą opiekunek. Za tę dość wysoką cenę można byłoby wymagać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niestety prawda... Przedszkole nastawione tylko na pieniądze, dziecko i jego potrzeby nie są tu najważniejsze. Kadra zbyt często się zmienia o czym rodzice informowani są niemalże post factum, nie ma więc możliwości przygotowania dzieci na zmiany. Panie odchodzą zniesmaczone.... I taki niesmak jest coraz częściej wśród rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bright Child

Zupełnie przez przypadek znalazłam się na tej stronie, ale nie mogłam przejść obojętnie, ponieważ znam Bright Child od początku jego istnienia, starsze dziecko tam chodziło,teraz chodzi drugie. Mam taką smutną refleksje, że nie przedszkole się zmienia a rodzice i ich podejście do rzeczywistości. Kultura hate-u ma swoje apogeum, łatwość napisania nieprawdy bez żadnych skrupułów oraz wylewanie swojego osobistego jadu na innych jest bardzo niepokojącym zjawiskiem, które niestety dotyka wszystkich. Pozostaje wierzyć, że jednak nie wszyscy się na to łapią. Dla nas i dla wielu innych to wspaniałe miejsce, które z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Jakiś czas temu przeniosłam właśnie swoje dzieci do Fair Play, ale to raczej ze względu na lokalizację. Przy czym okazało się że dzieci chętniej wstają rano, nie marudzą i wracają do domu po prostu szczęśliwe. Nie mieliśmy żadnych negatywnych doświadczeń wcześniej ale jakoś widzę różnicę w zachowaniu. Na jesień być może zmienimy na Łokietka bo tam ma się otworzyć nowa placówka i mielibyśmy jeszcze bliżej, ale póki co dzieci są wniebowzięte 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Bardzo jestem zadowolony z pracy kreatywnej przedszkola http://przedszkolefairplay.info.pl/krakow-banacha-31//, bo córka wyraźnie odżyła. Wcześniej chodziła do innej placówki, ale nie chcę jej wskazywać. Angielski super idzie, bardzo życiowo prowadzony. Dużo ruchu, czasami rozmowy z psychologiem. Córka miała lekkie problemy z adaptacją, ale w tym przedszkolu nie odczuwamy żadnych problemów z tym związanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Bardzo dobra opieka jest w tym przedszkolu - http://www.malutkowo.pl/. Panie przedszkolanki sa cudowne. Miłe , kontaktowe i potrafią świetnie nawiązać kontakt z dzieciakami. Mają tez bardzo fajny program zajęć dla dzieci. Moja córcia jest bardzo szczęśliwa w tym przedszkolu. Ma wiele koleżanek i kolegów.  W przedszkolu jest super atmosfera. Jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Unfortunately everything I read here is true!  This is the worst kindergarten in Krakow, what they did to my son was the worst thing in the world!  
I was doing some diagnosis with my son and they wanted to force a lot that he had autism, but after having the diagnosis that my son did not have autism and they had already hired the assistant teacher, they started saying that he was terrible and could only stay in  kindergarten for a monthly fee of 4 thousand zl, me paying the auxiliary teacher.

 If  anyone wants i can send the email to prove that i am telling the truth.  today my son goes to another kindergarten and we have no problems and his current teacher has already worked in that place and told me that they are like that, terrible people, they only think about money and that the best thing I did is to have taken him out of this place . 

 

  The only thing i can say is, never put your child in that place !!  Not to mention the Coordinator Malgorzata who lied to me a lot, she is a very bad person!  
I don't wish for anyone what I went through with these people and my son always says: Mom, the teachers in that kindergarten did not like me.

Edytowano przez Katherine Ferraresso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×