Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdagron86

Czy przedłużyć włosy na ślub?

Polecane posty

Dziewczyny, ostatnio czytałam ciekawy artykuł na great lengths odnośnie trendów w stylizacji włosów na ślub i zastanawiam się nad przedłużeniem włosów właśnie na tę okoliczność. Jak myślicie, warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_premiumBaśka
szkoda że nie trafiłam na Twój wątek wcześniej, ale też przedłużałam sobie włosy metodą Great lengths tyle że dopiero niedawno. Powiem jedno. jestem przeszczęśliwa ze się dałam namówić koleżance. rezultat bardzo naturalny i mega kobiecy, czuję się pewniejsza siebie i o kilka lat młodsza ;) także jako pomysł na fryzurę ślubną myślę że trafiony bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynav2

Ja przedłużałam, ale taśmami. To były GL Tapes w Poznaniu zakładałam 🙂 Efekt rewelacyjny, naturalne i gładkie włosy, nie wiem ile musiałabym zapuszczać, żeby uzyskać taki efekt 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaa

Dziewczyny w tak ważnym dniu to się nie ma co zastanawiać 🙂 Dla mnie przedłużanie to było must have 🙂 Wybrałam GL Tapes i oczarowałam swoją zmianą na ten szczególny dzień niejedną osobę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maika33

ja przedłużałam włosy i też jeszcze przy okazji zdecydowałam sie na powiększanie ust. Trafiłam na super gabinet medcyny estetycznej u siebie w Katowicach, gdzie miałam powiększane usta kwasem HA Restylane Kysse 😉 Super efekt , dokładnie na tkai jaki liczylam, naturalny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×