Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

za co najbardziej nie lubicie swojej tesciowej?szczerze piszcie

Polecane posty

Gość gość
Za to, że pozwoliła, aby mój mąz wyysał z jej mlekiem wszystkie najgorsze cechy, które powiela w naszym małzeństwie. Przekazała najgorsze geny, które dopiero z wiekiem wychodzą na wierzch. Nie musicie wierzyć, ale zachowania mojej teściowej są identyczne jak mojego męża. Genetyka, wzorce, z tym nie zawalczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:55 to jeden z moich powodow dla ktorego nie cierpuej swojego tescia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozwoliła, aby mój mąz wyysał z jej mlekiem xxx uuu.... za komuny karmiła??? jakis ewenement, wtedy 99%^ było na mleku niebieskim z butli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ze uważa się za najmadrzejsza i wszechwiedzaca. Wtrąca się we wszystko. I wszystko musi byc tak jak ona chce. Dzięki Bogu ze widzę ja tylko max 2x w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wscibstwo,jest strasznie wscibska,wszystko chce wiedzieć,za jej małe rozbiegane oczka,za to że wygląda jak czarownica,sucha i garbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi moja tesciowa jest obojetna. Nie zabiegam o kontakty z nia. Mało interesuje sie wnuczką. Najwazniejszy jest dla niej mąż, niepijacy alkoholik, bijacy ją i obracający kochankę podczas pracy za granica. Tępa kobieta, która nigdy się nie zmieni, przyzwyczajona do zycia w patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.28 Jesteś straszną suką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćł
Za to, że o wszystko się wypytuje, następnie natychmiast komentuje i podważa nasze decyzje. O to, że gdy jestem na urlopie wychowawczym, ciągle mi mówi, że muszę wrócić do pracy, że muszę pomyśleć na emeryturze -tak jakbym porzuciła pracę, a nie była na urlopie na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×