Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

teściowa po raz enty......

Polecane posty

Gość gość
15:13 Rozczaruje Cię ale takie docinki to mnie nie ruszają. Gdybym się przejmowała każdym hejtem to bym sama się leczyła psychiatrycznie. Pocieszam się tym że przeważnie są one od ludzi zakompleksionych i zazdrosnych. Popracuje nad sobą a nie plujesz jadem. Ja Ci życia nie ukladalam że cię nie stać na mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Ja zrobilam sobie wejscie na gore. Wlanie scianka k-g i drzwi. I tak podsluchuje pod schodami;)ale juz mniej slyszy i ja jej tez mniej,bo gada sama do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz wszystko zależy jak to mieszkanie wygląda. Ja w swoich mieszkałam więc urzadzalam dla siebie. Nie oszczędzając na materiałach. Gdyby to było typowo pod wynajem to napewno nie wydawała bym tyle kasy na urządzenie go. Najlepiej to chyba posprzedaje co droższe z mieszkania i wstawić jakieś stare meble i wtedy będę spać spokojnie i lokatorzy będą mieć swoją prywatność. Co autorki to zamień się teraz rolami ze swoją teściową. Wiem my zawsze będziemy na starość wspaniałymi tesciowymi i babciami i wszystko będziemy robić najlepiej. Jesteś jak by nie było obca osoba dla niej i panoszysz się w jej domu mimo że ci pozwoliła w nim mieszkać to jest jej dom i Uszanuj to. Kobiecie się widocznie nudzi więc może postaraj się z nią jakoś spędzać czas i daj coś od siebie. Ciekawa jestem czy na własną matkę też byś tak była zła ale wiem to tylko teściowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam teściowa jak z dowcipów( tak mówili wszyscy gdy ja poznałam) straszyli mnie w rodzinie ze to wiedźma. Mam z nią super relacje co prawda nie mieszkamy razem. Wystarczy ujrzeć w kimś człowieka który ma za sobą więcej życia niż ty. Wychowywała się w innych czasach. Czasami trzeba troche pokory. Wiem że za każdym złym zachowaniem człowieka stoi jego tragedia życiowa. Moja teściowa dużo przeszła w życiu i ma prawo być czasami wredna. Traktuje ją jak matke więc wybaczam pewne rzeczy. Ty pewnie też jak masz gorszy dzień potrafisz się na kimś wyżyć może nie specjalnie ale tak człowiek został stworzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedzi powyżej bardzo mądre nie jesteśmy ideałami ,ale tych cukierków na trampolinie bym nie oduściła bo chodzi o bezpieczeństwo dziecka .I widać ze teściowa złośliwa skoro na uwagi męża potrafi powiedzieć ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wiekow synowe narzekaja na tesciowe i beztrosko wpychaja d**y do ich domow. Tlumaczenie bo myslalam, ze bedzie dobrze, bo mamy pietro, bo sie budujemy itd. Nie bedzie dobrze ,kazdy jest inaczej wychowany, ma inne wartosci, Starsi ludzie maja swoje nawyki, 30, 40 lat temu inaczej sie dzieci wychowywalo,wiec trudno sie przestawic .Zastanowcie sie dobrze zanim wejdziecie na pieterko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na kogo się trafi a niestety ludzie na stare lata potrafią być złośliwi .Nic autorki ci nie doradze jak ktoś pisał zróbcie osobno klatkę schodowa po kombinuje doradźcie się kogoś w dzisiejszych czasach są różne możliwości żeby mieć chociaż trochę prywatnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na wiosce i w co drugim domu mieszkają młodzi ze starszymi .Jedni żyją w zgodzie a drudzy niestety nie.... dlatego decydują się na taki układ lepiej przemyśleć to dwa razy i porozmawiać jak widzą wspólne mieszkanie .Niestety ale często konflikty zaczynają się na początku gdy okazuje się ze młodzi chcą mieć osobna kuchnie a w wolnym czasie wola poczytać książkę lub posiedzieć przy internecie zamiast np.plewic ogródek na kolanach.Dlatego warto uświadomić teściów ze chcemy żyć po swojemu , cenimy sobie prywatność itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Od wiekow tesciiwe narzekaja na synowe i beztrosko wpychaja ich d**y do swoich domow. Tlumaczenie bo myslalam, ze bedzie dobrze, bo mamy parter bo komu to zbudowaliśmy. Nie bedzie dobrze ,kazdy jest inaczej wychowany, ma inne wartosci, Starsi ludzie maja swoje nawyki, 30, 40 lat temu inaczej sie dzieci wychowywalo,wiec trudno sie przestawic .Zastanowcie sie dobrze zanim wpuscicie kogos na pieterko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×