Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Domofon to zło. Żałuje,że się na niego zgodziłam.

Polecane posty

Gość gość
Problem ze hej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może są jakiejś nowoczesne słuchawki ze mozna ściszyc dźwięk. Zapytaj elektryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośći
To wyjdź i zjeb babę ma ostro. i zapytaj tego sąsiada co to za baba i ze wydzwania do ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.54. Współczuję Ci, że masz takie nudne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym powiedziała ze sobie nie życzę żeby do mnie dzwonila jezeli przyszła do sąsiadki. Co to w ogóle za zwyczaj, czy w bloku bez domofonu tez przychodzą sąsiadki i pukają w drzwi obok bo sąsiada nie ma? No głupie jakies te babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My akurat mieszkamy w domu wiec nie mamy domofonu ale ulotkarze tez mnie doprowadzają do szału mamy dużą działkę i trzy bramy wjazdowe to do każdej włoza ulotkę a później to lata po ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co no niby to d**erele jak sie czyta ale jak jakieś zjawisko sie powtarza z pewną regularnością i wiadomo że się bedzie powtarzać to w chwilach gdy to sie dzieje to człowiek jest w****iony, regularnie w****iony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha. nie do uwierzenia ale w chwili gdy pisałam dokładnie ten post powyżej to ktoś właśnie teraz w tym momencie zadzwonił. Poszłam do domofonu bo byłam pewna że to znajomy męża z którym był umówiony. mąż mnie uprzedzał że przyjdzie odebrać pewną rzecz, biorę słuchawke, pytam słucham. Nikt nie odpowiedzIał. Zorientowałam się że drzwi zostały otworzone przez kogoś innego i k***sik wszedł. Otworzyłam drzwi a tam słychać było że ktoś sie kręci. Ten chuj od sprzątania. Straszna chamówa. Nawet nie interesuje się że mieszkańcy będą pytać przez domofon kto przyszedł tylko włazi jak bydło do obory a głupki z góry czekają na odp. A na co dzień taki uprzejmy "dzień dobry". Nie wiem jak tak można. Najgorsze że ja nie widze tych ludzi i musze wpuszczać wszystkich jak leci. Bydło korzysta że z tego ludzie nie wiedzą o jaką sprawe chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×