Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marzena0110

Catering dietetyczny

Polecane posty

Gość gość

Fajną ofertę mają na fitfoodservice.pl , Zerknij sobie tam bo dopasowują indywidualnie diety więc jest dobra oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela1999

U mnie za posiłki odpowiada dieta z dowozem Fit Owsiana z Poznania https://www.fitowsiana.pl - jestem bardzo zadowolona. Tylko nie wiem czy mają oddziały w innych miastach w Polsce, ale warto sprawdzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkka

Ja zamawiam Wygodnądietę. Dzięki nim jem smacznie i do syta a to dla mnie ważne, bo nie lubię chodzić głodna. Posiłki mam odpowiednio dopasowane więc niczego mi nie brakuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniak

Catering dietetyczny to super opcja - ja myślałam, że nie uda mi się znaleźć czegoś dla mnie ( nie jem mięsa od dawna) - ale teraz zamawiam dietę wegańską, jest super, bałam się czy dam radę, czy mi zasmakuje, ale chyba zostaje przy tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Ja zamawiam catering dietetyczny warszawski dzień od Pana Gesslera. Postanowiłam ograniczyć też mięso, więc mam opcje wege i jest naprawdę smaczna. Ten catring to był strzał w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olena

Ja też zamawiam catering dietetyczny wege i bardzo mi smakuje. Korzystam z warszawskiego Fit by nature. To świetny catering, jedzonko mają naprawdę pyszne a jednocześnie ceny są bardzo ok. Zupa krem z selera i kotleciki warzywne z zielonym puree to cuda 🙂Mogę je jeść w kółko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4lali

Jest taka firma FitBoxy, która działa na terenie Warszawy, Trójmiasta i Śląska (dokładne mapki mają u siebie na stronie fitboxy.pl), jak dla mnie jest najlepsza ze względu na jakość, ceny i terminowość dostawy posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal

Najlepszy jaki testowalem dotychczas mieli w my space catering. Świetne porcje, dania dobre i duże, oferują wiele pomysłów - bezglutenowe, na przytycie itp także każdy coś dla siebie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka2

Mnie zastanawia my space catering. Moje dzieci mają go w przedszkolu i są zachwycone. Mówią" mamo ugotuj to " ... jestem zaszokowana bo zazwyczaj dzieciaki nic nie chciały jesc w przedszkolu... Wiec faktycznie posilki muszą byc dobre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo u nas ten catering co zamawiamy tyle kalorii jest ze mi jest ciężko zjeść,ale na szczęście mam zgrzewarkę od profi cook PC-VK 1134 dzięki której żywność jest świeża dłuzej 

Edytowano przez gretagarba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz szczególnie jak nie wychodzi się z domu raczej bez potrzeby doceniam to, że mam sprawdzony catering https://diet4u.pl/. Zawsze są na czas, nawet teraz. Mają świetna obsługę, gotują naprawdę smacznie i różnorodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie kateringi nie działają. Nie wiem, może jestem zbyt wybredna, ale jeszcze nie trafiłam na taki, który by mi w 100% podpasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Wygodnadieta.pl Bardzo dobre posiłki duży wybór cateringów fajnie skomponowane zdrowe posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Nice To Fit You. W porównaniu z konkurencją są naprawdę rewelacyjni. Jedzonko jest zawsze smaczne, do tego przede wszystkim świeże. Próbowałam innych cateringów ale ten zdecydowanie jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×