Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marzena0110

Catering dietetyczny

Polecane posty

Gość gość
Testuję sobie pudełka już 3 tydzień i jest okej, nie chodzę głodna i faktycznie już te 2-3 kilogramy mam mniej :-) Pudełka dowożą mi rano, wszystko jest fajnie zapakowane, to jest dokładnie pięć paczek także jest to jedzenie rozłożone na pełny dzień łącznie z podwieczorkiem nawet i kolacją. Ja kupuję przez stronę wygodnadieta.pl, smacznie gotują, wszystko robią kucharze na świeżo, a nie z jakiś mrożonek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam "pudełka" z firmy https://www.maczfit.pl, pyszne jedzenie i urozmaicone menu :) A efekty naprawdę spoko :) Już 3 kg schudłam :) A to dopiero początek diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie wygodnadieta.pl mają dobry system z pudełkami. Rano mi dowożą cały zestaw, to jest pięć niezależnych posiłków każdy inny i każdy na inną porę dnia. Mogę sobie niektóre rzeczy podgrzać w pracy w mikrofali jak potrzebuję, także generalnie jest to jedzenie z jednej strony zdrowe i stworzone przez dietetyka jeśli chodzi o skład, a z drugiej szybkie w obróbce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaaaaa89
Sprawdźcie sobie też rozwiązania oferowane tutaj http://www.eatzone.pl . Uważam, że warto zdecydować się na taki catering, bo w ten sposób można naprawdę szybko schudnąć. Pierwsze kilka dni jest trudnych, ale później jak się traci na wadzę, to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ten catering dietetyczny: http://zdrowysmak.pl/diety_odchudzajace,13.html bardzo sobie chwalę. Jestem na diecie odchudzającej w tym momencie. Bardzo mi to pomaga w osiągnięciu upragnionego celu schudnięcia nadprogramowych kilogramów. Jedzenie jest smaczne i co najwazniejsze to bardzo wygodny system!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić Tummy Heaven, mają bardzo dobre jedzonko :) rozwożą w Poznaniu i okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudełka to mi siostra polecała już dawna ale dopiero ostatnio się na coś takiego namyśliłem. Zamawiam dietę bezlaktozową ze strony https://www.wygodnadieta.pl/ Bardzo dobra realizacja dostaw, nie ma opoźnień, jedzenie jest odpowiednio zapakowane, sterylnie, wygodnie, potem sobie wrzucam tackę do mikrofali i podgrzewam w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliś
Nie jestem przekonana do cateringów dietetycznych. Owszem, może jest to i wygodne, ale strasznie drogie. Sama zastanawiam się nad rozpoczęciem diety, ponieważ mam sporą nadwagę, jednak nie zdecydowałabym się na catering. Już lepiej poświęcić te 3-4 godziny na gotowanie dziennie. Zainteresował mnie za to pakiet dieta + trening od https://dietaztreningiem.pl/ i zastanawiam się, czy nie spróbować z nimi. Moja waga zaczęła mi przeszkadzać, ale także chcę inaczej żyć, zmienić siebie. Mam nadzieję, że trenerzy z tej szkoły mi pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Poznaniu masz Jedzenie Marzenie jak coś, sprawdzony catering przez wiele osob z mojej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayette28

ja sie ciesze ze zdecydowalam sie na catering dietetyczny, jadam z wysmakowani.waw.pl od nie dawna i już udało mi się zrzucić ponad 5 kg co dla mnie jest w tym momencie wielkim osiągnieciem a jeszcze wiele kilogramów do zrzucenia przede mna 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam pudełka w Diet4U, podobnie jak koleżanka wyżej :) Bardzo solidna firmy, posiłki smaczne, zdrowe i zawsze dostarczane na czas :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Zgierzu pod Łodzią działa firma http://www.lemoniada-bistro.pl/ Oni zajmują się cateringiem dietetycznym i mogę wam powiedzieć e jedzenie, które przyrządzają jest przepyszne. Polecam wam się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda21

Ja korzystam z diety pudełkowej i szczerze powiem ze to jest dobra opcja przejscia na diete wszystko dopasowane pod klienta 
afterfit-catering.pl/trojmiasto/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauupek

bardzo fajny catering pelen diet dfo wyboru ma firma warszawska "victory diet" - kolega mi na silowni ich polecil, zamowilam sobie testowo i spodobalo mi sie, juz drugi miesiac korzystam i dzieki temu nie podjadam w pracy i nie jem na miescie a waga spada i mam wiecej czasu, czyli same plusy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaZKrainyCzarów

Jeszcze kilka miesięcy temu nie mogłam patrzeć na siebie w lustrze. Postanowiłam to zmienić :) Zaczęłam biegać, po jakimś czasie widziałam poprawę sylwetki, ale to wciąż nie było to. Pomyślałam sobie- czas na dietę! Nie chciałam sama gotować, chciałam żeby ktoś z doświadczeniem przygotował mi smaczne i dobrze zbilansowane posiłki. Zdecydowałam się na ZDROWE Catering Dietetyczny Wrocław i nie zawiodłam się! Odkąd jestem na ich diecie i ćwiczę regularnie moja waga ciągle spada :D W swojej ofercie mają też program redukcyjny z którego na pewno skorzystam bo pomaga stracić więcej na wadze :D Jedzenie jest pięknie zapakowane, wygląda zjawiskowo i smakuje obłędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Mnie osobiście catering bardzo pomógł w odchudzaniu, i w ogóle w wytrwaniu na diecie. Jedzonko zamawiam sobie z Wygodnejdiety, ich kuchnia bardzo mi posmakowała- dania są smaczne, urozmaicone i apetycznie podane. A gdy jedzenie ma się gotowe, i w każdej chwili, gdy się zgłodnieje można po nie sięgnąć zdecydowanie łatwiej wytrwać w postanowieniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

polecam wygodnadieta, swietny caternig, mega smaczne jedzenie i bardzo szybko dzieki nim stracilam zbedne kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam się ostatnio zastanawiać nad cateringiem dietetycznym.Zdecydowanie łatwiej jest pilnować wtedy zjadanych kalorii. Przyznam Wam się, że nie mam nad tym kontroli. Z tego co patrzyłam, najbardziej opłaca się kupić catering na fitkalorie.pl. Tylko ciekawe jak smakuje. Testowałyście? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkakaka

Nie znam tego serwisu,ale u mnie idealnie się sprawdza takie rozwiązanie. Posiłki mam zaplanowane, jadam zdrowo i cieszę się że wybrałam właśnie Wygodną Diete, sama nie dałabym rady przygotowywać sobie urozmaiconych posiłków na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja jestem uczulona na gluten i zamawiam od wygodnadieta. czuje sie swietnie, jedzenie dobrze dosmakowane, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosska82
Cytat

Nie znam tego serwisu,ale u mnie idealnie się sprawdza takie rozwiązanie. Posiłki mam zaplanowane, jadam zdrowo i cieszę się że wybrałam właśnie Wygodną Diete, sama nie dałabym rady przygotowywać sobie urozmaiconych posiłków na cały dzień.

 

 

A jak długo zamawiasz ? Jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Ja zamawiam już ponad pół roku, efekty były dość szybko, a teraz to już w ogóle rewelacja. Waga leci w dół, ja mam dużo energii i siły na inne aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zamawiam od wygodnadieta. dieta niskokaloryczne, i bardzo polecam, dania sa smacznie i dobrze zapakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

Wygodnadieta jest super, sama od nich zamawiam i jestem bardzo zadowolona. Jem smacznie, zdrowo a posiłki są urozmaicone i świeże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

również polecam catering WygodnaDieta.pl
zamawiam dietę bezglutenową już któryś miesiąc z kolei, czuję się dobrze, nie mam problemów z brzuchem, co oznacza, że naprawdę dbają o składniki, same posiłki są optymalnej wielkości, dobrze zapakowane i dostarczane zawsze o umówionej porze
polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorios

Ja korzystam z cateringu dietetycznego warszawski dzień pana Gesslera i jestem bardzo zadowolony z jakości potraw, jakie otrzymuję, pyszne to jest, serio. Najważniejsze jest jednak to, że jest skuteczny, bo już widzę efekty diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×