Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieinie

Jak trafić do szpitala bez powodu?

Polecane posty

Tak na kilka dni. Poleżałbym sobie, żeby zrobić sobie chociaż tydzień wolnego od studiów, życia, obowiązków, bez większych konsekwencji. Od stresu, który naprawdę mnie zabija i odbiera mi chęć życia. Tylko jak tam trafić, kiedy nic mi nie dolega? Może po prostu nakłamać, że mi niedobrze od kilku dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź najbliższe torowisko i połóż się na nim. Szpital gwarantowany :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na głupie pytanie, równie głupia odpowiedź :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Naprawdę wolisz szpital od własnego łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę, bo nie będę musiała chodzić na zajęcia i wstawać. W sumie nigdy nie leżałam w szpitalu, więc nie mam doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie łatwiej imitować przeziębienie?:O do szpitala psychiatrycznego - załóż na jakimś poważnym forum informację, że się zabijesz, swoje zdjęcia w krwi, swoje (oczywiście fejkowe) oderżnięte palce i genitalia, jakieś tam pogróżki jak od świra, jak to bedzie jakieś forum o psychicznościach, poważne, to moze ktoś Cię zgłosi. tylko potem musisz kłamać dyżurnemu psychiatrze. no ale dla osoby z takimi ambicjami jak Ty to chyba nie problem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XD nie można nikogo hospitalizować za to, że ma jakieś blizny, chyba że jesteś niepełnoletni, a chyba jesteś,to może powiedzieć rodzicom i to oni zrobia z Ciebie świra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×