Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do mam 3 lub wiecej dzieci

Polecane posty

Gość gość

Mam 31 lat i dwoje dzieci, chlopcow 5 lat i 1 rok. docelowo marzy nam sie 4 dzieci ale teraz orzyszedl czas aby pomyslec o nr3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ucielo mi watek jakie macie odstepy wiekowe i czy sa dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie odstępy od 2 do 4 lat. 6 dzieci, najmłodsze dziecko 16m, najstarsze 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 sobie od razu zrób :/ ciekawe czy masz środki by tę czwórkę dzieci wychować na właściwym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam srodki by wychowac 4 dzieci i zapewnic im i wyjazdy zagraniczne i potem jakis wklad wlasny na mieszkania, ale nie moge sie na 3 zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dzieci w wieku 9, 6 i 2 lata. Chciałabym jeszcze jedno, ale niestety nie zachodzę w ciążę, zresztą o wszystkie dzieci też staraliśmy się długo.Dla mnie optymalna różnica wieku to 2-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dzieci w wieku 13, 11, 3 i rok. To najmłodsze nie było planowane. Przy trójce było super. Przy czwartym jest ciężko. Jesteśmy zmęczeni i ciągle się kłócimy. Czasem myślę, że to czwarte dziecko przerosło nasze możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam czworo 15,11,8,2 Chcemy jeszcze jedno,ale coezko sie zdecydować,moze za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwoje.W planach jeszcze choc jedno,maz nalega,ja tez chce tylko poukladam sobie sprawy z pracą Marzy nam sie teraz synek A czy bedzie czwarte.. tego nie wie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero po ślubie,ale tez planuje duza rodzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być idiotką aby się tak rozmnażać, przecież to zapieprz i nic więcej, własnie wczoraj przyszła do mnie koleżanka z dwójka dzieci (10,11 lat), ja pieprze, jak wystawiłam do poczęstowania ciasto, to ta hołota jak się dorwała wpieprzyła wszystko tak jakby nie jadła, a przecież 500+ dostaje, bo ma ich troje. Uczcie te swoje dzieci, że jak pójdą do kogoś to się tylko częstuje a nie żrą jak świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się na drugie nie mogę zdecydować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.29. mam nadzieję że to samo powiedziałaś koleżance. Co, nie powiedziałaś, obłudnico? A dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja obecnie jestem w 4 ciąży, odstępy to 4 lata, 3 lata, teraz znów 3. uprzedzam komentarze - nie korzystam z mopsu, mamy środki finansowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 29 nie pisz koleżanka bo suniu nie wiesz co to słowo znaczy :-) A po za tym jak ja bym miała tak komuś żałować jakiegoś placka to bym nie postawiła na talerzu w ogóle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham te komentarze dzieci = zapieprz i nic więcej :-) nie wiem czy to piszą osoby które nie posiadają dzieci bądź matki jedynaków które to karmią swe dzieciątka do 18 i zmieniają im pieluszki :-D dzieci rosną szybko i to od rodziców zależy czy chowają wywłokę co nie potrafi nic koło siebie zrobić czy wychowują dziecko na normalnego myślącego człowieka :-) Ale faktycznie bezdzietne mogą dużo doradzić wielodzietnym tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki zapieprz..mam pomoc meza i rodziny Teraz bedzie czwarte,jak najbardziej chciane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nr 3 ? Ty numerujesz własne potomstwo autorko? Kolejna ofiara 500plus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:21 myślę, że jej chodziło bardziej o to, że dzieci w takim wieku powinny już wiedzieć jak zachować się przy stole, a nie o samo ciasro, nie trzeba zaraz wyzywać od suk. Widać, że autorka tego komentarza nie raz i nie dwa zaprowadziła swą rumianą gromadkę na darmową wyżerkę, bo prawda mocno zabolała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana435
Jeżeli ktoś ma własny dom (nie obciążony kredytem ), dobrą pracę, zaplecze finansowe to według mnie może mieć i 10 dzieci, skoro go na to stać i lubi... Gorzej, gdy wszystko na kredyt a dzieci jak królików. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam trójkę, więcej nie planuję. Przerwy ok 3 lata. Dzieci bardzo dobrze się dogadują. Wiecej nie chce ponieważ wiem, że nie dam rady poświęcać wszystkim tyle uwagi ile potrzebują i nie chodzi mi o czynności opiekuńcze. Nas było 5, mama cały czas coś robiła, prawie nigdy z nami nie usiadła pograć, pobawić się .......,pranie, gotowanie, praca, prasowanie, zakupy. Zapieprz. Tato pomagał, ale pracował do 17. Jeśli ktoś chce niech ma i 10, ale koniecznie musi dbać o jakość spędzanego z dziećmi czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam czwórkę dzieci ,najstarsze 10 lat ,najmłodsze 3 latka ,trzech synów i córeczkę i marzy mi się jeszcze jedna córeczka mężowi też, więc zaczynamy starania muszę celować 2- 3 dni przed owulacją. Tylko jest problem bo mam cykle 24 -26 dniowe i ciężko trafić kiedy ta owulacja wystąpi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 3 letnia córkę i 2,5 miesięczną. Za żadne skarby nie chce trzeciego dzieciaka. Chyba bym się wykończyła już do reszty. Jak w ogóle wyjeżdżać na wakacje z czwórka dzieci ???? Chyba autobusem tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam o 12:13 .Autobusem? Jak urodziłam 3 lata temu córeczkę kupiliśmy samochód Toyotę Land Cruiser za 67 tys.zl. jest 8-osobowa.Jak jeździmy w góry i nad morze to wszyscy razem ,ja mam swój mały samochodzik w razie z dzieckiem do lekarza czy na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - jak się napieprzy dzieci to się je wychowuje, jak się idzie do kogoś to nie po to aby się nażreć, żre się w domu, gotuje się w parniku po to aby nakarmić to stado dzieci ktre się napieprzyło, a jak sie nie chce gotować to się nie robi dzieci, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zaprosiłam koleżankę na kawę a ty przywlokła ze sobą dzieci - dwoje, no nie, dosyć, ja pieprze, wszytko porozwalane, zjedzone, ja pieprze, jakby tajfun po domu przeszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:20 ha,ha :D Na jakim świecie Ty żyjesz?? Nie wiesz że są samochody 6,7,8 osobowe??? 9-osobowe to już są busy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:33 może mama zabrania tym dzieciom jeść słodyczy dlatego tak się rzuciły na twoje ciasto? Dobrze że moje dzieci nie lubią ciast:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one nie tylko ciasto ale wszystko jedzą, po prostu kochają jeść i mając takie dzieci to się siedzi w garach i gotuje, kogo to obchodzi matka musi, po co je rodziła, a jak nie chce to niech je odda do domu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś U mnie odstępy od 2 do 4 lat. 6 dzieci, najmłodsze dziecko 16m, najstarsze 15 lat. to ty kuźwa na okrągło w ciąży chodzisz, ja pieprze, babsko nie do zajechania przez chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×