Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do mam 3 lub wiecej dzieci

Polecane posty

Gość gość
Wg komentarzy stwierdziłam najgorsze sa Matki 2 dzieci bo wg statystyki trzeba. mieć 2 najlepiej parke i koniec. A ja będę mieć 3 w tym blizniaki i co te wszystkie idealne matki idealnej parki jakby to drugie okazało się ze bach i bliźniaki to co nagle wasz idealny świat leglby w gruzach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ósemke. Wszystkie nie planowane najstarsze 14 lat najmlodsze 8 miesiecy przerwy okolo 2 lat nie planowane ale I tak je kocham. Piszcie pytania na stronie a zebym wiedziala ze to do mnie to na poczatku piszcie pytanie do pani z ósemka dzieci .... I tresc pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani z ósemka dzieci - jak wytrzymujesz tyle ciąż, porodów, jesteś nie od zajechania, nie rozumiem dlaczego ciebie chłop jeszcze nie bierze do pługa orać pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D :-D :-D hahahaha faktycznie można orać tymi maciorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tylko ja
Po prostu strach odpisywać na takie wątki, bo zaraz jest się maciorami wychowującymi bachory i patologią. Niestety tego typu komentarze świadczą o naszym narodzie a co gorsze piszą to kobiety czy dziewczyny które same będą kiedyś o zgrozo matkami. Zadnej tolerancji. Masz jedno dziecko - zle bo będzie egoistą, dwoje musi być najlepiej parka. A jak chcesz wiecej to juz podpapasz pod patologię. Tak jakby ilość dzieci o tym świadczyła a nie warunki w jakich te dzieci się wychowuje. Ja mam dwóch synów 16 letnich (bliźniaki) i po wielu latach gdy chłopcy juz tak bardzo mamy nie potrzebowali jak małe dzieci zachciało nam się kolejnego dzidziusia a dokładniej córeczki małej księżniczki :) Gdy chłopcy mieli po 13 lat urodziłam następnego synka :) Jest cudowny, mądry i grzeczny. Ale myśl o dziewczynce pozostała i obecnie jestem w kolejnej ciąży. Najstarsi mają po 16 lat, mlodszy ma 3 i pod koniec roku będzie nastepne maleństwo tym razem już na pewno ostatnie. Ze względu na 1 ciążę bliźniaczą wszystkie dzieci rodzę przez cc więc jak to mówicie nie mam wiadra miedzy nogami. I stać mnie na te dzieci. I coroczne wakacje za granicą i dom mam duży tak, że nic nikomu do tego ile mam dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×