Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w jakim wieku facetom juz nie staje ?

Polecane posty

Gość gość
Polecam http://www.wzaufaniu.pl/long-men teraz zdecydowanie najmocniejszy suplemet na rynku. 1 suplement na kilka dni praktycznie rozwiązuje problem z brakiem erekcji lub niepełną erekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks41
Jak się o siebie nie dba, to problemy z erekcją mogą przyjść bardzo szybko. Dieta i ruch to podstaw, a jeśli chodzi o suple to Permen King już od lat jest znany ze skuteczności. Ja sam przekonałem się o tym, że podwójna dawka l-argininy robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie staje tylko przy żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zimnej wodzie każdemu...no,chyba tylko kaczorowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest muj pierwszy i trzeci kanał, wcześniej zrobiłem drugi i zupełnie hobbistycznie publikowałem krótkie angielskojęzyczne i ruskie skecze, także pojawiałem się w domach kolegów. Było fantastycznie, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 3000 tysięcy osób. Zmieniło to trochę sposób w jaki podchodzę do teg (staram się być bardziej systematyczny, dobry, miły, serdeczny, ciepły, słodki, kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to co mi robią, podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok40 zwłaszcza jak się spasie i pije za dużo piwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks41
Tak, to prawda jak się o siebie nie dba, to problemy z erekcją mogą stać się problemem nawet w młodym wieku. Dlatego zawsze powtarzam, że ruch, dieta i odpowiednia suplementacja to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio w PNS bylo 2seksuologow.mowili,ze zdrowy facet to w wieku 80lat jest aktywny seksualnie.wiec jak jest zdrowie,sport,dieta to nawet pradziadkowi staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maciej
Zawsze można zastosować IQman i już nie ma problemów że nie staje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zadbane,hahaha,większosc bab po 40 nie zmienia na swierzą codziennie stanikow i majtek smutas.gif X Nienormalny/a jestes . Z domu to wyniosles ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tak poważnie :P mój ma 45 a staje zawsze i bez problemu hehe wyrabia przy mnie pomimo że jest ponad 10 lat młodsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma reguły bo zależy czy chleje,pali i jak sie odżywia. Są tacy co w wieku 30 lat są impotentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyślam się że najwięcej o impotentach mają do powiedzenia te co od nastu do menopauzy leżą i udają martwą bo nie wypada a wymagają :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...same nie uważają się za impotentki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17lat toraczej jeszcze nie kobieta pedofilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facetowi nie staje to uuuu niedobrze. Ja na takie bolączki zawsze biorę long mena ze sklepu w zaufaniu.pl. Ten suplement diety ma super skład i jest w 100% naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z przeczytanymi na tym forum opiniami, sam stosowałem iqman i jak najbardziej potwierdzam zawarte tu opinie, środek jeżeli chodzi o poprawę erekcji znakomity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz ma 50, kochanek 47...sex ..niebo a ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, późno, gdzieś już grubo po 80, jak dożyją. panowie dłużej mogą uprawiać seks, to paniom w okolicach 60 przestaje być atrakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxymilian
Zdrowy facet śmiało zachowuje zdolności seksualne do późnych lat. Wiele zależy od stylu życia, aktywności fizycznej, częstotliwości kontaktów itd. Niektórzy mogą lekko niedomagać, ale produkty dostępne aktualnie na rynku niwelują te niedogodności. Dość popularnym i skutecznym suplementem jest Permen King, który dzięki naturalnym składnikom, może być przyjmowany w zasadzie przez facetów w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja tutaj nie pytam o sytuacje kiedy ktos jest w zwiazku kilkadziesiat lat i wiadomo ze juz te osoby sie nie pociagaja az tak fizycznie. Mi chodzi ze np facet ma 35 lat jest w zwiazku kilka mc i juz ma problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.40 a skąd Ci wiadomo?:) Tak statystycznie- po 70tce, ale nie całkowicie lecz zdecydowanie rzadziej. Facet 35 letni albo ma inną na boku albo bierze jakieś sterydy, dopalacze, albo partnerka go nie pociąga i jest z nią dla wygody , albo jest ukrytym gejem, i kobieta jest dla niego parawanem. Może mieć problemy z hormonami, powinien się przebadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem zadowolony z efektu jaki dąło zastosowanie iqman. W końcu erekcja jest pewna za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiety po 40stce to w jakim stanie są? Pomenopauzalno - przedtrumiennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 63 lata i czasem mam ochote na małe bzykanko.... zwłaszcza, że moja żona jma 50 lat i jeszcze miesiączkuję wiec jeszcze nie wyschła na dobre. Jeżeli już nadarzy się okazja to biorę ta tabletkę http://wzaufaniu.pl/potencja-dla-panow/7977-long-men-tabletki.html i działam. Moja żona mówi , że ją oszukuję i biorę wiagre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój już były miał 26 lat i mu nie stawał. Tryb życia, dużo piwa,papierosów i zero ruchu,chyba że nadgarstkiem przed komputerem. Po 30 to pewnie będzie mógł pomarzyć od wielkiego dzwonu. Teraz jestem z mężczyzną 38 letnim, dba o siebie, sporo się rusza, mało tłuszczów itp, piwko czasami. W życiu bym na 26 latka nie zamieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do iqman, to tez uważam, że obecnie jest to jeden z lepszych o ile nie najlapszy środek wpomagający erekcją jaki można kupić w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, po 30, to już się nie chce... nawet jakby się trafiło ślepej kurze ziarno. Nawet cycków w jpg nie chce mi si oglądać. Satrość nie radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doswiadczenia, to tak facetom po 35 roku zycia zaczynaja sie problemy z hydraulika. U jednego od czasu do czasu, u innych na stale. Dlatego na kochankow lepiej wybierac sobie jak najmlodszego mezczyzne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×