Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co to ma znaczyć? Chce mi dowalic?

Polecane posty

Gość gość

Jakiś czas temu poznałam chłopaka. Studiujemy razem i mamy po 22 lata. On nigdy wcześniej nie miał dziewczyny, nawet nie obracał się w towarzystwie kobiet. Zaczął do mnie zarywac tak delikatnie ale splawilam go. Mimo to chce podtrzymywać kontakt. I nagle niby kogoś znalazł i wstawił zdjęcie na fb, na studiach opowiada przy mnie ze kogos ma. Zastanawiam sie czy to na złość czy przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjan Groztocki
zjedz jego kupe to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to super ze kogos znalazl. Pogratuluj i juz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może faktycznie znalazł sobie szybko kogoś, nie będzie miesiącami po Tobie rozpaczal, a jeśli to fajny facet to chętnych kobiet pewnie mu nie brakuje...olalas go to na co liczysz, ze będzie kajal się u Twych stop i prosił o to byś dała mu szanse? Widocznie znalazła się taka która go chce to juz przestał zawracać sobie glowe Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ogólnie on nie szukał , na początku byłam mila i myślał ze Ci podrywam ale wyjasnilam że nie. Okazało się ze zdążył się zauroczyć i ze mu zalezalo. Jest taki sredni. Wczesniej nikogo nie mial wiec mam podejrzenie ze celowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie miał? To teraz ma i szafa gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie chamstwo że za mną latał a teraz z inną? Jak się zemścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zemścić chcesz się bo juz ma inna, bo nie placze za Toba po nocach? No taak, a Ty ksiezniczko bys chciała żeby rozpaczal za Toba, adorowal Cie ciagle, żebys sobie ego podpompowywala a ten ,,cham" juz ma Cie gdzieś, co za burak :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×