Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niby forum anonimowe ale wiem że tu nie ma szczerości między ludźmi

Polecane posty

Gość gość

Dużo kobiet pisze to co społeczeństwo oczekuje robiąc z siebie wzór do naśladowania, ale szczerze ? Nie wierze wam. Do wielu rzeczy sie nie przyznacie, wiele przemilczycie. Kłamliwe c**y. A wiecie dlaczego tak jest ? Widać to po wielu tematach gdzie jedziecie po kimś niby znajomym i jesteście oburzone czyimiś nawykami czy zachowaniami, jednocześnie wychwalacie siebie pod niebiosa że co to nie wy, wy to na wszystko macie czas i energię. Wychwalacie się zarobkami że co to nie wy ale szczegóły pracy choćby takie podstawowe czym sie firma zajmuje to już temat który do rzadkości wielkiej należy, a już więcej szczegółów to już rzadkość jak zaćmienie słońca tu na kafe. Ogólnie jeden drugiemu nie pomoże raczej, ale do krytykowania, obgadywania czy wymyślania durnot to pierwsze, w tym to jesteście niezawodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj widze ktos ma bol hemoroidów, ze drugiemu sie lepiej wiedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy w internetach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mam racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość662689660
Mam pytanie Sytuacja wygląda następująco Okres mam co 26-29 dni, dnia ok 17 (licząc od pierwszego dnia poprzedniego okresu) doszło do niechcianego zbliżenia w wyniku którego (głupio to zabrzmi) w mojej pochwie na chwilę znalazł się członek bez żadnego zabezpieczenia. Istnieje ryzyko, że znajdował się na nim preejakulat. Zaraz na drugi dzień aż do dzisiaj (minęły 5 dni) odczuwam kłucie w jajnikach. Czy istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Jeszcze za wcześnie na wykonanie testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To były dni płodne i możesz być w ciazy ale nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy boi sie o prace dziwisz sie? :D jakby dane firmy podali to jutro już by nie pracowała za te 1500 zeta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak uważam. Każda robi z siebie poukładaną i taka która WSZYSTKO przewidzi i nie zaskoczy jej żaden wydatek finansowy. Dzieci wychowuje książkowo poświęcając im 24/7 a przy tym ma czas na wszystko inne. Kafe trzeba brać z przymrużeniem oka a nawet oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze to pierdolenie ja tos napisze ze musi przezyc za 1000 zł,to zaraz taka zawisć i jakaś menda napisze,ze spoko to duuuuzo kasy,a zyje za 200 i na wszystko mi starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba wojewódzki z TVN !!!

Kuba wojewódzki z TVN, groził jednemu z gości śmiercią, ale to nie pierwszy raz, on już robił to wielokrotnie w swoim show na TVN. Ponoć parę gości z jego programu zaginęło w dziwnych okolicznościach, po tym jak opuścili studio nagraniowe i mieli wrócić do swoich domów. Przypadek czy nie? ❔:classic_biggrin:😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala z Łomży !!!

Kuba wojewódzki z TVN, groził jednemu z gości śmiercią, ale to nie pierwszy raz, on już robił to wielokrotnie w swoim show na TVN. Ponoć parę gości z jego programu zaginęło w dziwnych okolicznościach, po tym jak opuścili studio nagraniowe i mieli wrócić do swoich domów. Przypadek czy nie? ❔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fampa

ale co ci to da że ktoś poda nawet firmę? myślisz że pójdziesz tam bez kwalifikacji i z miejsca się dostaniesz i od razu będziesz tyle zarabiać?

chcesz? proszę bardzo 

Ja pracuję w pmp, to jest fabryka maszyn papierniczych. Jestem inżynierem z odpowiednimi kwalifikacjami, pracuję tam od 7 lat, znam biegle język angielski i niemiecki więc jeżdżę na zagraniczne szkolenia czy delegacje. Mam netto 7400zł + dodatki za wyjazdy i jestem bardzo zadowolona. Tylko teraz zaczyna się druga strona medalu, bo oczywiście zaraz się dowiem, że to nędznie mało, a w ogóle to pewnie i tak kłamię 😄

ale proszę, zapraszamy do zespołu. Cały czas można do nas aplikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja też się przylapuje na tym, że nie jestem do końca szczera. Czasem piszę zalogowana, czasem nie, ale zauważyłam, że im bardziej "wywrotowe" i skrajne opinie wygłaszam, tym bardziej chcę być anonimowa. Jako ostateczna i najbardziej roztapiajaca sie w tłumie forma "gość".

Niemniej jednak głównym problemem tego forum nie jest to, że ludzie nie są szczerzy i coś tam sobie fantazjuja o sobie i o swoim życiu, ale że są często chamscy i agresywni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie kłamię,staram się pomóc ale nie lubię być oceniana,więc się nie loguję.

Denerwują.mnie osoby które wchodzą tylko po to,żeby się poklocic,kogos obrazic i się wymadrzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie agresywni i chamscy...Ale może przez to w realu coraz mniej tego,bo się w necie wyżyją 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Witaj w internecie.

Dużo ludzi siedzi tu, bo są sfrustrowani, chcą się wyżyć na innych. Cokolwiek tu nie napiszesz, zawsze na ciebie naskoczą, wyśmieją, napiszą ci mądrale, że musisz być asertywna, odpowiedzialna, pracowita, a mało kto tu taki jest. Gdy pomarudzisz sobie, że w polsce jest ciężko i mało zarabiasz to zaraz zlecą się wywyższające się baby, chwalące się ile to one nie zarabiają i zaczną ci dawać super rady typu zmień pracę, albo trzeba było się uczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×