Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Jak się na danej trasie jeździ często, to widoki stają się monotonne i każdy punkt orientacyjny można wyliczyć co do metra ;) Wtedy wybiera się szybszą i bezpieczniejszą opcję podróży. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje , ze sie mna martwicie . Nikt sie tak nie martwi jak Wy , corka i Wy :) Rodzicom nie mowilam bo nie chce im dokładać zmartwien, kazde zmartwienie to zycie sie skraca a u starszych osob jeszcze bardziej od zmartwien sie skraca. Asiu poczta moja nie dziala. Ciagle blad sie pokazuje, nie wiem dlaczego. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie badanie mnie musieliby przywiązać i uśpić, bo nie dali by rady nawet spróbować do mnie z tym ustrojstwem podejść :P J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia "Jak się na danej trasie jeździ często, to widoki stają się monotonne " x "Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy" :-D Zawsze jest inaczej, nawet pora dnia wszystko odmienia :-) Monotonia bywa w nas, ale nie tam za oknem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczypczyki hahaha ;) wyjma mi z wnetrznosci szczypczykami te wszystkie ości z ryby powbijane w watrobke i w inne czesci wnetrznosciowe ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu może Ci coś źle hasło się wpisuje? Nawet zmiana wielkości litery może spowodować błąd w logowaniu. Jutro na spokojnie sprawdzisz, jak się oczywiście wyśpisz :) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli myslicie czlowieczki ze rybki sa niezdrowe ? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam tu tylko na chwilkę... padam na nos... właśnie wróciłam z wesela i jutro poczytam Was. Dobranoc Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hasło dobre Asiu, wszystko dobrze zrobilam i jak sie juz wlacza to zamiast tak jak zawsze to po lewej stronie wszystko jest miniaturowymi literkami napisane i jak chce przeczytac wiadomosc to pokazuje sie BŁĄD cos tam K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię podróże miejskie dopiero przy oświetlonych drogach przez latarnie :) Do tej pory pamiętam jak pięknie wyglądał mój pierwszy przejazd przez Lublin w wakacje po zachodzie słońca, gdy ta oklepana dla mnie trasa wydawała się magiczna i piękna. Miałam kilka lat i tak mi zostało do dziś. Miasta w takim świetle nabierają uroku :) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu może przez przypadek opcje logowania zmieniłaś na starszy model telefonu, bo taka opcja istnieje i wtedy się takie dziwne rzeczy dzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz mnie dopadli z gastroskopią. Były silne wiatry, ja bez czapki, bez kasku to przewiało. I zaczęły zatoki czołowe dokuczać. Skoro dokuczały, że myśleć nie w sposób a myśleć było trzeba więc ibuprom na dwa tygodnie, regularnie co cztery godziny. I ten ibuprom prawie się przewiercił na wylot przez żołądek :-) Najśmieszniejsze w tym było to, że po kilku dniach głowa mnie bolała właśnie od tego specyfiku. Gastroskopia była okropna, nie pozwolili mi w ekran popatrzeć :-P Nie ładnie z ich strony! Chcieli mnie nawet na stół operacyjny natychmiast wyłożyć, stół był jednak w ciągłym użyciu i na jakiś prostych lekach się z tego wyciągnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie jezdzic samochodem jak jest wiosna albo gdy ida swieta albo gdy pada deszcz. No i nie lubie szybciej niz 120 na liczniku a najlepiej jak jest 90 ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba raczej Asiu nie zmienilam opcji , chyba ze samo sie zmienilo :) albo dotknelam niechcaco K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu obstawiam, że przez przypadek mogłaś coś nacisnąć ;) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe a ja wtedy moglam patrzec w ekran ale nie chcialam bo podczas tego badania jest takie niekomfortowe uczucie, ze bylo mi wszystko obojetne , widzialam tylko różowe wejscie do gardelka i na tym sie skonczylo , lzy mi lecialy caly czas i patrzylam na nich jak zbity pies ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu usuń historię wyszukiwania, wtedy takie opcje potrafią same wrócić do normy, a jak się nie uda, to jutro pokombinujemy. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oli byla na weselu, nawet nie wiedzialam o weselu. Dobranoc Oli K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylogowalam Asiu i zobacze pozniej czy wroci do normalności . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już uciekam, bo mi się oczy już nawet na zapałkach nie chcą trzymać ;) Dobrej nocy i kolorowych snów :) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie to ja tez zawinę sie w klebek i przetrwac jakos :) To dobranoc ludziki i jeszcze raz dziekuje Wam za mile slowa i za rozsmieszanie :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Hg :) Nie chcialam Was dzisiaj zanudzac szpitalem , zeby Was nie przytlaczac soba :) dzis byly u mnie kolezanki i bylo mi bardzo milo, dostalam pyszniutkie morelki ( juz sie pokazały w sklepach) i winogrona. Nie robili mi agresywnych badan ;) mialam robione badania krwi i takie tam bzdety. Babcie oczywiscie biadola na zycie , zauważyły, ze mnie przytlaczaja swoim bredzeniem i jęczeniem na swiat , na wszystko wokol nich. Mowily: my ta pania chyba zanudzamy a ja w koncu przytloczona wywalilam tekst , ze rzeczywiscie mozna doła zalapac słuchając wiecznie narzekania i ze wolalabym sluchac ptaszkow w wentylacji w domu. Troche sie uciszyly ale jęczenie trwa nadal. Mam słuchawki i slucham ulubionej muzyki, wiec nie slysze kobiet przez caly czas. Pojutrze juz chyba wyjde , juz mnie tak nawodnili czyms tam, ze jestem napuchnieta jak balonik . Lekarz powiedzial , ze nie powinnam robic na wlasna reke takich cudaków ze soba ;) Rano byla chmara studentów, jeden taki przyłożył reke do mojego czoła i spytał jak sie czuje. Bedzie z niego dobry lekarz, przynajmniej na takiego sie zapowiada . Juz mdlosci nie mam, oczyscilam sie z brokula i marchewki ;) Corka mowila, ze ptaszek znow zaczal dla mnie śpiewać w lazience a mnie nie ma. W kłebek leze prawie caly czas by szybko czas minął i śpię pol dnia. Zycze ludzikom milego wieczoru :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu :-) Nigdy nie byłem w szpitalu jako pacjent (tfu tfu ... na psa urok!) ale mogę sobie wyobrazić. Kos z kosową mają pewnie miłe gniazdko w wentylacji, stąd i wentylacja niesprawna :-D A ten lekarz prowadzący puścił parę? Podzielił się jakimiś odkryciami? Czy dalej kombinuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moj trzeci raz w szpitalu. Pierwszy raz gdy Kruszynka sie urodzila czterokilogramowa a pozniej cos z kolanem i teraz. Lekarz mowil , ze zrobia mi wyniki krwi jeszcze jutro i wypuszcza. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg wczoraj pisales, ze juz wiesz co mi szkodzi ;) co to takiego ? ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajna mi Kruszynka na cztery kilogramy :-D Nieźle ją podkarmiłaś na okoliczność przyjścia na świat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×