Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Kasia "Jakie filmiki ? Są jakieś filmiki których nie oglądałam ? A gdzie one są? " Jakieś tam są :-) Zresztą, zawsze można by było coś i dograć :-) No ale po co? Skoro u Kasi się i tak się nie odtworzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia tez ostatnio to mi wali takie teksty ze nie moge ze smiechu , normalnie lzy mi leca K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Kasi sie nie otworzą filmiki ;) haha Tak samo jak Olince stroj niepotrzebny . Zaraz sasiedzi wezwa policje ze smieje sie i zakłócam nocny spokoj hehe ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieszczady to chyba na koloni bylam, zaraz lukne na neta co tam w tych Bieszczadach ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luknekam i nic mi nie przypominaja Bieszczady , nie pamietam to chyba nie bylam :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "Tak samo jak Olince stroj niepotrzebny " No właśnie, są takie plaże gdzie ludzie bogobojni chodzą tak jak Bóg ich stworzył ;-) No wypisz, wymaluj, coś dla Oliinki :-) ;-) x Oj H-g szykuj się na obryw! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli gory na urlop ;) ? No nie wiem ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Hg to my napisaliśmy od poczatku ze Olince nie byl potrzebny stroj bo moala alergie ;) a zreszta to juz sama nie wiem hahaha Napisales tez wczesniej ze nie bedzie jej potrzebny bo nie dojedzie nad morze bo nie lubi jezdzic bo alergia jej nie pozwoli hahaha i z tego wyszlo ze stroj niepotrzebny . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "Luknekam i nic mi nie przypominają Bieszczady , nie pamiętam to chyba nie byłam :-)" x Gdybyś się zdecydowała na Bieszczady mógłbym odnaleźć w notatkach jakieś sympatyczne miejsce, żeby Cię utkać w ładnym miejscu i blisko ciekawych szlaków. Ale to oczywiście na pocztę I byś miała blisko do Joasi a Joasia do Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys nosiła wszystko biale bo ja kolory uczulaly i dlatego napisalam o białym stroju a najlepsze na alergie jest calkowity brak stroju ;) Mysle ze Olinka sie nie pogniewa . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Asia jest blisko bieszczad ? ;) Asiu czemu nie mowilas ? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdybyś się zdecydowała na Bieszczady mógłbym odnaleźć w notatkach jakieś sympatyczne miejsce, żeby Cię utkać w ładnym miejscu i blisko ciekawych szlaków. Ale to oczywiście na pocztę I byś miała blisko do Joasi a Joasia do Ciebie " Dobrze :) to ile km mialabym do Asi ? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg musialbys tez mi komunikację przedstawić jak tam dotrzeć. Jednak w tych stronach nigdy nie bylam. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia : "To Asia jest blisko Bieszczad ? ;-)" Takie tam 150 - 170 km to już bardzo niewiele, rzut beretem obciążonym małym kamieniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i dobry pomysl bo i tak pogody nie bedzie ;) lezec na plazy mi sie nie chce , stroj pozycze Olince wiec i tak stroju miec nie bede to morze odpada ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje mi popychacza stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś Jeżeli się zdecydujesz na Bieszczady, wszystko po kolei rozkminimy :-) A Joasia, prawie_autochtonka też będzie miała przecież jakieś pomysły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
170 to troche daleko do Asi K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Przy podróży ze Szczecina w Bieszczady takie 150 km to w centymetrach można nawet policzyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzenie po gorach kilka godzin dziennie dobrze by mi zrobilo :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tam fajnie Hg ? Byles tam? Sa piekne miejsca tam? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze tez Olinke odwiedze , tez bedzie blisko ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc ludzikom :):):) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "Jest tam fajnie Hg ? Byles tam? Sa piekne miejsca tam? " Jestem pod wielkim urokiem Bieszczad. Tam jest PIĘKNIE!!! :-) Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość wczoraj "No właśnie, są takie plaże gdzie ludzie bogobojni chodzą tak jak Bóg ich stworzył No wypisz, wymaluj, coś dla Oliinki x Oczywiście :) Bardzo chętnie :) Z tym, że jeśli na ów plaży byłabym zupełnie sama co by nie gorszyć maluczkich. Ale z doświadczenia wiem, że tak nie jest... więc to nie miejsce na to i nie ten czas ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Moze tez Olinke odwiedze , tez bedzie blisko x Kiciu, zapraszam :) Jak najbardziej :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość 2017.06.10 Ten zimorodek jest pięknie niebieski x Właśnie zobaczyłam go u wujka google... ooo jaki cudny jest :) Taki niebiesko turkusowy właśnie :) Normalnie rajski ptaszek :) Prosto z nieba ;) Skąd tak się znasz na zwierzakach... ? ;) PS.: Cyt.: " Kilka razy zaobserwowałam też zimorodka" No, nieee... nie rób nam tego :( Nie zmieniaj płci... no, chociaż Ty... please! :D Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×