Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Wlasnie Hg :) I dlatego nigdy nie kupuje jedzenia na zapas do zamrozenia bo wiem ze mam dziadoski sprzet ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kombinatorzy pewnie zdejmą zegarki z ręki " Pewnie tak a zalożą dopiero rano ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś Przyznam się, że nie wnikałem. Sporo wody mi się zbiera na najniższej półce, może to właśnie wynik samorozmrażania? Za rzadko zaglądam do tej lodówki, żeby skupiać się na zasadzie jej działania :-) Jak na razie tylko jeden słoik mi przywarł do tylniej ścianki i nie daje się oderwać. A szkoda, bo jest pełen zeszłorocznych jagód :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To u mnie na samej gorze jest lod i musialam wyrzucic czarne porzeczki ktore dostalam od mamy dawno temu. Zaczelo kapać to musialam wyrzucic. Rok temu dostalam a jak rozmrazalam lodówkę w zimie to moglam je dac na balkon a teraz goraco i sie rozpuscily a ze byly dlugo w lodowce to wyrzucilam bo sie balam wirusa zoladkowego :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic to :-) Nadchodzi znowu "darz bór" i na porzeczki, i na inne przysmaki. Ja po przeglądzie piwnicy jestem zaskoczony zapasami :-) Kiedyś w piwnicy trzymało się ziemniaki i był bieżący podgląd. Teraz można łatwo zapomnieć o różnych słoikowych przysmakach tam poutykanych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg Radze na sloiczkach zapisywac datę :) Bo jak nie oznaczony to pozniej czlowiek trzyma w reku dlugo taki sloik i sie zastanawia czy jeszcze mozna to zjesc ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinka poszla spac :) Dobranoc Olinko :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IOgłaszam Światowy Dzien Oceanów ;) Czas zlowic rybe ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś Zwykle to są grzybki w occie. Kurki (te akurat w soli), maślaki, podgrzybki, prawd****** Im nic się nie dzieje. Ogórki też potrafią przetrwać całe lata. A po otwarciu słoika od razu wiadomo czy da się zjeść i trudno nie zauważyć/wywąchać tych dobrych :-) Kiedyś miałem oznaczone datami wino własnej roboty - ryżowe. Po pięciu latach (no zapomniało się :-) ) było już nektarem bogów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg jest najbliżej morza wiec pieknie moze dzien swiety świecić :) Prosze pozdrowic morze ode mnie Hg gdy bedziesz dzis na plazy i moze jakas rybe bys zlowil dla Kasi ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg kusi winem :( A moje podczas rozmrazania lodowki dzisiaj rozbilo sie , przewrocilam niechcaco, nie dalo rady ratowac bo pękła cala boczna ścianka butelki K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Hg ogórki i grzybki dlugo by nie byly w piwnicy bo kicia lakomczuch ale owoce np porzeczki to mogłyby nawet stac 20 lat ;) i to bylby wtedy problem K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia I .. co? Mam tym naszym morzem spłynąć do oceanu :-) ;-) Jedyne rybki jakie tu się widuje to śledzie kiedy wpływają na tarło. Rybacy rozstawiają już sieci na pięćdziesiąt metrów od plaży. Dorsze, troć, łosoś i flądra odławiane na pełnym morzu. Tak czy inaczej nasz przybrzeżny Bałtyk jest jednym wielkim ściekiem i lepiej w tych rybkach nie zasmakować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc ludziki . Poczytalam jakie nas jeszcze swieta czekaja ;) Bedzie ciekawie K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śledź tez moze byc Hg Kazda rybka mile widziana :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam ze wszyscy poszli spac a tu strona sie po prostu zaciela ;) No ale jak juz napisalam dobranoc to dobranoc ludziki :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak czy inaczej nasz przybrzeżny Bałtyk jest jednym wielkim ściekiem i lepiej w tych rybkach nie zasmakować " Kasi to nie przeszkadza ;) Poprosze o tego brudnego sledzia z tego ścieku ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten powyższy link dla ludzikow z okazji Swieta Oceanów ;) Moje ulubione stworki ktore skradly moje serce ;) to : Nr 2,3,4,13, 22 W wolnej chwili napiszcie ktore wam sie spodobały ;) hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zapomnialam dodac nr 1 , te usteczka ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu :-) No więc - ta najbrzydsza ryba na świecie nr 7 jest tak piękna, że mogłaby zamieszkać w mojej wannie, nic nie miałbym na przeciw :-D - pławikonik nr 10 jest piękną rośliną :-) - statek UFO z 12 robi wrażenie! :-) Po oswojeniu się z czymś tak małym można być już gotowym na przyjęcie takiego we właściwych rozmiarach :-D - niesporczak 22 mnie rozwalił. Chcę mieć takiego!!! Przeżyje podobno wszystko, może moją opiekę również? :-D Zapominasz o takim z roztargnienia na sto lat, wracasz do domu a zwierzątko ucieszone, bo zdążyło się wyspać i teraz czas na zabawę :-) Tylko kurczę jak na pupila to trochę małe :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, ten 22 tez mnie rozwalil i to najbardziej z nich wszystkich , podobny do takiego pewnego pieska pomarszczonego :) Rekin psotnik ma super uzębienie dlatego tez go zaliczylam do ulubionych :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta przezroczysta tez mi sie podobala bo widac brzuszek w srodku :) Wyglada jak żelek i z checia bym ją wciagnela , gumową rybke ;) Widac woda tam czysta a w naszym syfie nie uchowalaby sie taka żelkowa przezroczysta piękność. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×