Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Hg musialo cie wtedy przewiać na spacerze. Najlepszy jest sen i wypocenie. Nawet nie mow o epitafium. Nie strasz nas :) jestes 100% mezczyzna i dlatego stuprocentowo wyzdrowiejesz :) Swieze zdrowe powietrze i cie trafiło, z pewnoscia jakis przeciąg, przeciągi najgorsze. Kociczka powinna lezec ci na klatce i wygrzac swojego pana, powinna dbac o ciebie a nie lezec naburmuszona bo pan sie nie rusza ;);) Wracaj do zdrowia i tylko naturalne lekarstwa :):) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Dałem radę uff uff uff :-) ;-) Jakoś od samego dziecka mnie te czerwce gnębią. Zamiast się pochorować jak inne dzieciaki gdzieś na jesień/zimę to mnie brało na początek wakacji. Dawno tego nie miałem, zdążyłem nawet zapomnieć a tu taki regres, proszę, proszę, znaczy się młodnieję ;-) Dobrze choć, że gimnazja likwidują, bo mógłbym doznać szoku na starość tzn. (tfu tfu) oczywiście na MŁODOŚĆ :-D Dzięki za wspomaganie :-) Olii na zielono, Kicia na czerwono, a H-g dodał żółtego i wyszło na zdrowie, chociaż Litwini mogli by tu zaprotestować i wmawiać, że to ich zasługa, bo to ich kolory ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg poniewaz po 40 zaczyna sie drugie nowe zycie i dlatego wrociles do tych zachorowań czerwcowych :) Przezywasz druga młodość ale nie daj sie zeby w gimnazjum cie zamkneli ;) tam dzieci zmieniaja sie na gorsze a tego bysmy nie chceli :) Hg jest fajny jaki jest :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj W jednym poscie nie zauwazylam ,ze Hg pisze o zbrodni dla ludzkości o dziecku , ja myslalam , ze to chodzi o kota. Nigdy nie wzielabym pod uwage dziecka i dopiero wczoraj wieczorem zauwazylam błąd. Caly czas pisalam o kocie Zbyt szybko czytalam i glupio wyszlo. Olinko gdybys wziela to do siebie to przepraszam za moj błąd x Nie ma sprawy :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość 2017.06.19 przygotujcie mi tam jakieś ładne epitafium x póki nie dokonałeś żywota to nie ma co o Tobie pisać :P to może jednak wprawiać się na materii nieożywionej... ;) I tutaj się przypomniała mi Oda do... prawie jak epitafium :P x O ty nasz nocniku wspaniały O ty, który stoisz pod łóżkiem O ty z zakręconym uszkiem O ty, który o nocnej godzinie dajesz ulgę całej rodzinie Biją w ciebie armatnie wystrzały A ty stoisz pełen dumy i chwały O ty nasz nocniku wspaniały :D :D :D x Czy też ten wierszyk ktoś jeszcze pamięta tak jak i ja z kolonii? ;) :P Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz widze taki wierszyk :) Hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oli na zielono Kicia na czerwono Hg na żółto ;) Oby tylko nikt nie dodał niebieskiego do srodka bo Afrykanami zostaniemy ;) Niebieski tutaj doceniany kolorek ale w tym wypadku niekoniecznie ;) Nie chce czarnego ryjka miec ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Olinko :) Wybaczylas kici glupie nakręcanie o kotach :) Glupio kicia pisala :( K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oda do nocnika K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam poszukac wierszyki z dziecinstwa ale kazdy jakis wulgarny z moich czasów , twojego Olinko nie slyszalam . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Raz, dwa, trzy, cztery, maszeruje Huckelberry. Za nim idą Pixie, Dixie wykąpane w proszku "Ixi" a za nimi krowy dwie wykąpane w proszku "E". K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętacie "Mam trzy latka, trzy i pół, sięgam bródką ponad stół"... zapomniałam co dalej ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomnial mi sie moj ulubiony ktorym czesto sie chwalilam , no raczej nie bylo czym sie chwalic ale nie moglam z niego. Jest nie na miejscu ale chociaz zaczne bo nie wytrzymam, Olinka rzuciła prowokacje :) "O 12 z minutami wszystkie trupy poszły spac ;)" .... Dalej nie napisze bo sie wstydze ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam byl pod koniec jeszcze taki tekst z ktorego najbardziej sie smialam : " oj przepraszam panie trupie, pomieszalo mi sie w " Z tego pana trupa najbardziej nie moglam hehe Hg moze bedzie wiedzial o jaki wierszyk chodzi i napewno jest na necie ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko ta oda do nocnika pasuje troche do mojego bo tez zwiazane z tym co w nocniku hehe ;) No i tak mi sie skojarzylo z moim wierszykiem ulubionym ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona padła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2334567&&&€€€€€>><<<>>>><<<<<••••

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow mi przyszlo pchac , najgorsze zajecie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posmialam sie , to cos co najbardziej lubie na kafe , przypomnialy mi sie wierszyki z dziecinstwa, czytalam teraz mnostwo na forum i przypomnialy mi sie dobre czasy. Dzieki Olinko :) Dobranoc ludziki , ide spac K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładne mi przyjaciółki! :-P Nawet epitafium nie można się doprosić! :-P A o wieńcu z ostropestu to pewnie zapomnieć. H-g jest z zapobiegliwej rodziny i niczego na sam koniec nie pozostawia. Po śmierci Matki zauważyłem, że mi się Ojciec psychicznie rozkłada, a znając jego instrukcję obsługi wiedziałem, że tylko zawalenie go różnymi zadaniami do wykonania może odnieść pozytywny skutek. Znalazłem kamieniarza, omówiliśmy w szczegółach dobór i kamienia i kształty i etc. Resztę tzn. zdjęcia, opisy, czcionkę, rozmieszczenie tego wszystkiego scedowałem na Ojca. Ojciec się zaktywizował, do kamieniarza był kawał drogi, to miał zajęcie na cały dzień a nawet tydzień. Po kilku dniach otrzymuję telefon od tego rzemieślnika. Mówi, że on tego zamówienia nie wykona. Pytam się w czym rzecz. A on mi na to - żywego nie pochowa! Hmm ... (???) Od słowa do słowa okazało się, że mój zapobiegliwy Tata dostarczył mu też swoje zdjęcie, kazał wygrawerować na kamieniu swoje imię i nazwisko a przy dacie pozostawić wolne miejsce ... na późniejsze uzupełnienie :-) Musiałem Tacie w żywe oczy nakłamać, że prawo niestety ale na coś takiego nie zezwala i musi w tej kwestii zdać się kiedyś na swoich synów, o ile go oczywiście przeżyją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii wczoraj "Czy też ten wierszyk ktoś jeszcze pamięta tak jak i ja z kolonii? ;-) :-P " Z koloni to ja akurat zapamiętałem koleżankę a nie nocnik :-P Mam tu jednak cichą nadzieję, że to nie Ty byłaś tą koleżanką :-D x Coś tam mi się obija po głowie ale piosenką i jakoś tak to szło: cztery słonie, różowe słonie, każdy kokardkę ma na ogonie, ten pyzaty, ten smarkaty, kochają się jak wariaty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg Jutro dzien taty :) nie zapomnij :) Olince nie musze przypominać bo wiadomo corka czesciej mysli o tacie i napewno pamieta i mysli o tacie kazdego dnia :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O sloniu :) jeden z najmilszych , tzn to piosenka . Znam ją na pamiec. Znam tez duzo innych ale nie pamietam. Piosenka o sosence moja ukochana :) Ide do sklepu po mleko , bede gofry robic :) zapraszam ludziki K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Z koloni to ja akurat zapamiętałem koleżankę" Hg duzo tego bylo , co nie wspomnienia to Hg o koleżankach. To my razem wziete z Olinka i Asia nie mialysmy tylu chlopakow co ty swoich sympatii. No ladnie ladnie , wszedzie te twoje oczki spogladaly ;) Ty sie epitafium domagasz i ostropestu a ja widze ze ty calkiem zywy jestes i nawet o dziewczynach juz myslisz , nie jest z toba tak zle ;) My z Olinka zywych nie pochowamy K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś "Kasia Pamiętam, pamiętam I nie tylko ja " Nie tylko ja ? A o kim mowa ? ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa juz wiem ;) czyli ktos przede mna przypomnial ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na gorze roze Na dole fiolki My sie kochamy Jak dwa aniolki :)" Taki wpis mam w pamiętniku od kolegi z podstawowki . Pamietam tą chwile jak dzis gdy mi sie wpisał :) Narysowal jeszcze dwa anioły i roze. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy sobie tak teraz wspomnialam to rzeczywiscie klase w podstawowce mialam super , to najmilsze wspomnienia, wszyscy mili i serdeczni dla siebie , to byly czasy. Gofry sie smażą dla moich dzieciaków to moge chwilke popisac zanim zbrazowieją :) bede was kusić : bita śmietana malinki .... K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×