Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Napisalam wtedy dokladnie tak : " co to ma byc? To jakies żarty ?" ;) Te danie z rodzynkami ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "Kiedyś podałeś przepis a ze cos wcześniej byłam zła na Hg to po złości napisałam " co to ma być" chodziło o to danie z carry i rodzynkami, ja to skrytykowałam bo cos te składniki mi się dziwne wydały . I na pewno o to danie chodziło i ono Hg zaszkodziło " x No i się teraz dowiedziałem :-D Jednak to nie to danie mi wtedy zaszkodziło a złość Kasi :-D Już lepiej Kasi nie zezłościć! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopiuje z neta : "Witam. To że piwo jest gazowane nie wpływa na jego właściwości "tuczące", niegazowane utuczy tak samo. Oprócz samego faktu, że jest kaloryczne, zawiera w sobie maltozę - cukier o najwyższej wartości indeksu glikemicznego. Oznacza to, że po jego wypiciu gwałtownie wydziela się insulina, która przestawia organizm w tryb tworzenia i odkładania tkanki tłuszczowej. Zdecydowanie lepiej jest w jego miejsce napić się wody :) A jeśli już koniecznie chcemy napić się piwa, warto przy tym zjeść, co obniży wartość glikemiczną całości, czyli napoju i posiłku. Niech to będzie chude mięso, warzywa najlepiej surowe, czyli np. sałatka z kurczakiem. Dzięki temu piwo nie spowoduje tak gwałtownego skoku insulinowego. Pozdrawiam" K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wlasnie ze to bylo to danie ;) Rodzynki z czyms tam ;) z czyms ohydnym ;) No a jesli inne to i tak znaczy, ze Hg lubi łączyć dziwne składniki ;) i dlatego byl problem z organem . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne jest co ze soba laczymy , zle połączone składniki moga nam zaszkodzić a jak Hg robi bełt ze składników niepasujacych ze soba zdrowotnie to pozniej jest problem z brzuszkiem. Hg to napisz ktore danie skrytykowalam ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Zainteresowałaś mnie tym piwem :-) Mam jaszcze jakieś pięć kilo niedowagi. Ruszam w teren, praca intensywna, więc poleci mi kolejne dziesięć. Chyba muszę się ratować piwem, zanim całkiem zniknę ze swojego szkieletu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "Hg to napisz ktore danie skrytykowalam ;-)" x Już to danie dawno wygumkowałem ze swojej pamięci ;-) Na samo wspomnienie mogłoby się coś od nowa zacząć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" z cukrowatych pozostawiłem sobie tylko stevię do kawy. Miałem na początku problem z jej smakiem, ale udało się przyzwyczaić." x Mnie się nie udało przyzwyczaić do jej smaku... Ani w zielonym naturalnym pudrze ani w pastylkach jako slodzik. Nie wiem co w tej stewi jest ale jakby była gorzka i słodka jednocześnie. x Dobranoc ludziki :) x Olii.n x PS: miałam dzisiaj piękny sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko prosze opowiedz sen :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg tylko jesli bedziesz pil piwko to musisz jesc miesko i warzywa zeby na trzustce sie nie odbiło :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg "Już to danie dawno wygumkowałem ze swojej pamięci Na samo wspomnienie mogłoby się coś od nowa zacząć " Hehe no wlasnie i jeszcze za to samo moglbys jeszcze raz dostac zlosliwosci ode mnie ;) potrafie wracac do starych dziejów ;) ty chyba mnie lepiej znasz niz ja siebie ;) Kiedys moze znajde to danie ... ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez ostatnio mialam sen ale byl i zly i dobry. Na poczatku byl przerażający bo mnie diabeł prześladowal. Powiem wam szczerze ze przed wejściem na "wychodzenie z ciala" nie mialam takich snow. Nigdy przedtem nie mialam snow typu demony diably a jak wlazlam w ten cholerne "wychodzenie z ciala" to jakies paskudy mi sie snily, Ostatnio snilo mi sie ,ze mnie diabelstwo prześladowalo i na koncu uratowal mnie jakis mezczyzna, ale mam sen za mgła. Tak jak Olinka pisala o egzorcyzmach to mnie w tym snie uratowal mezczyzna , pogonil diabla i diabeł pofrunąl w gore i zniknął i odczulam ulge, przytulilam sie do mezczyzny ale nie wiem kto to byl. To bylo cos jak moze nie egzorcyzm jak u Olinki ,ale wygonienie diabla doslowne. Diabeł czegos sie przestraszył ale widze sen za mgła i nie wiem co go przestraszylo. Przestraszył sie tego mezczyzny, teraz mi sie lepiej przypomnialo. Ten pan mnie przytulil a diabeł przebił przez sufit czarny, pomieszczenie bylo ciemne i mroczne chyba. No :) tylko Hg prosze Kasi nie straszyc ;) bo wbije pazurki ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze nie straszyc w sensie takim ,zeby nie pisac, ze mialam bardzo niebezpieczny sen ;) i cos ze mna nie tak i ze znow jestem predysponowana ;) Hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaa jeszcze panietam ,ze pomyslalam na koncu we snie, ze zostalam egzorcyzmowana i ze mam diabla z glowy i ze jestem czysta ;) ;) dobre co hahaha Jeszcze nigdy nie mialam snu w calosci a ten zakończył sie idealnie, zawsze sny mialam urywane. Przynajmniej jeden sen w calosci ;) cale szczescie ze ten sen sie dokończył bo byloby niewesolo gdyby ten diabeł nie zdążył we snie wygonic sie ;) ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziś Jakiś czas temu chciałaś, żebym dokładniej objaśnił pewne korelacje tu i tam. Odmówiłem pisząc, że kiedy coś rzeczywiście zacznie się dziać dopiero wtedy zaczniemy to rozkminiać. Stoję nadal na tej samej pozycji. Takie myśli mogą być katalizatorem wydarzeń. Jak sama widzisz masz naturalną ochronę przed złymi wpływami. A czy męska, żeńska czy nijaka, nie ma większego znaczenia :-) x DOBRANOC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super Wracam wyłączyć kompa, czas już spać, a strona zamarzła na 76 Popchamy przed snem ... nooo raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc ludziki :) Dopiero skonczylam danie na jutro. Corka wczesniej poszla spac a ja teraz dopiero skonczylam. Kotleciki brokulowe weganskie. Ten weganizm zmniejszył jej ilosc migren do jednej dwoch na dwa trzy miesiace. Teraz jest dobra pora roku ale jak przychodzi jesien lub wczesna wiosna to migren bylo wiecej zawsze. Tez powinnam jesc to co ona ale nie umiem odmowic sobie piersi z kurczaka jako kotlecik schabowy ;) to moje ulubione danie a do tego mnostwo ziemniaczkow i maselko ;);) stad puszyste odzienie kici ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo Hg sam popchał tym razem i swietnie dal sobie rade :) Milej nocy ludziki . Snow sie nie boje bo juz mam obrońcę w snach. Mam nadzieje, ze mi nie ucieknie ten obrońca. To bylo mile uczucie. Nigdy jeszcze tak milo nikt mnie nie obronił nawet na zywo. Warto bylo snic ten sen mimo ze byl tam diabeł ;) Pamietam jak Hg dal mi kiedys szyfr by wejsc w moj sen by mnie obronić :) Tylko ze podczas snu czlowiek nie wie i nie pamieta , ze jest taki szyfr :) To odrazu przed snem musiałabym zamowic odrazu Hg :) ;) Dobra ide spac bo nie skoncze pisac ;) Pisanie najlepiej mi wychodzi w zyciu ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Olinko prosze opowiedz sen x Niiee e ;P Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg znow sie powtórzyło, w nocy zabrało ja pogotowie, jest w szpitalu juz po operacji. Miales racje :( K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii dziś " Niiee e ;-P " x Nie to nie! Od dzisiaj za karę łapki na kołderkę ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis kolezanka mi mowila ze niekiedy przyczyna chorych pluc moga byc nerki ale w szpitalu napewno wezma wszystko pod uwage. Teraz juz tego nikt nie zaniedba. Caly dzien o niej mysle, tak bardzo uwielbiam młodych ludzi i zawsze mi ich szkoda. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej nocy tez mialam sen , starałam sie zapamiętać ale niestety ;) za szybko otworzylam oczy i wymknął mi sie ;) Ale nie bylo to nic zlego . Wczoraj ( tzn dzisiaj ) ;) poszlam spac spokojnie , nie balam sie zasnac i nie balam sie snow. Hg mnie uspokoił mowiac, ze mam ochronę wokol siebie :) hehe to sie wogole nie boje. Zawsze czulam , ze mam jakas ochronę przy sobie. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj świętujemy ;) 27 czerwca – Światowy Dzień Rybołówstwa, Dzień Walki z Cukrzycą, Dzień Swawoli oraz Pokątnych Figli w Towarzystwie ;);) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze sie zrelaksować ;) Swieta rybołówstwa nie mam zamiaru dzis obchodzić ;) z wiadomego powodu ;) Dzien figli Hg rozpoczął piszac by Olinka miala rączki na kolderce hehe . Na naszym temacie zawsze tak fajnie udaje nam sie obchodzić swieta ;) Hg zobacz co jutro bedzie ;) jutro bedzie ciekawe swieto ale nie wiem czy moge napisac ;) swieto pocalunku i seksu bylo ;) i cos spoznili sie z tym jutrzejszym świętem bo powinno byc miedzy pocalunkiem a seksem ;) hehe Swieto bedzie dotyczyć raczej panów. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 24 nie mam zamiaru myslec o chorobach szpitalach powalonych snach i demonach i smutakach. Bede swawolic i figlowac ;) jak ludzikow nie bedzie to sama ze soba pofigluje, poszukam śmiesznych obrazkow i moze cos wrzuce tu śmiesznego. Zimne piwo w lodowce ale miesa nie ma by zagryche zrobic ;) marchewka zagryze albo szparagiem hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×