Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Trudno łobuza dopaść Hg bo on mnie dopadł w trasie, poczulam go w samochodzie, jeszcze czegos takiego nie przezylam nigdy. Walnal we mnie i samochod zadrżał i nie jechal tylko przez chwile sie toczył ale po chwili doszedł do siebie. Niedźwiedzi jeszcze w szczecinie nie dojrzalam ale z pewnoscia niedlugo przygalopuja a wilki za nimi razem z kleszczami komarami i końskimi muchami ;) widzialam tylko piekna mala sarenkę , to z pewnoscia nie od ciebie przybiegło ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś Kicia Ta jedna minuta to zwykłe przesunięcie czasu pomiędzy Podlasiem a Śląskiem oczko.gif Sprawdziłem na zegarku - synchronizacja do pełnej nanosekundy! oczko.gif" Nooo ja nie zaprzeczam Hg , ja wręcz zaznaczyłam ze jestescie jak jedna antena nadawcza . Chyba polaczyles sygnały dwoch wież ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc ludziki zycze wam milego wieczoru i nocy :) Szykuje sie drugi rejs :) jak szalec to szaleć ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szykuje sie drugi rejs x Ale super się masz :) Udanego rejsu Kasiu :) x Hehgość dziś Kicia Ta jedna minuta to zwykłe przesunięcie czasu pomiędzy Podlasiem a Śląskiem Sprawdziłem na zegarku - synchronizacja do pełnej nanosekundy! x Pewnie Ci chodziło o myśli ;) Bo materia ziemska stawia swój opór w czasie i przestrzeni ;) Dobranoc :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olli Zapomniałaś chyba, że duża masa potrafi zakrzywić czasoprzestrzeń, a przy takiej masie postów nie ma takiej czasoprzestrzeni, która by się nam oparła ;-) Kicia Byłaś w klatce Faradaya, więc piorun opłynął samochód z Kicią w środku :-) Pewnie to właśnie ten niefotogeniczny, co mi uciekł zygzakiem ;-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś Zapomniałaś chyba, że duża masa potrafi zakrzywić czasoprzestrzeń, a przy takiej masie postów nie ma takiej czasoprzestrzeni, która by się nam oparła x No w sumie... że ta duża masa ma szybszy pęd? ;) Dobranoc ;) Olli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha :) Hg napewno panietasz samochody dawniej jak mialy takie wąskie paski gumowe z tylu ktore ocierały o asfalt . Zawsze mnie ciekawił ten pasek jak bylam mala. Teraz mi sie przypomnialo i pamietam tez te sterczące czarne antenki sterczące z samochodu. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ten niefotogeniczny ktory figle płata i samochody oplata ;) Dobrze ze mialam zamkniete okno bo by mi wskoczył na kolana do puszki Faradaya :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam tez kiedys taki fotogeniczny ktory kilka razy walil w jeden samochod jakby sie uwziął na niego a ten dalej jechal . Fotogeniczny dlatego bo przez swoja zawziętość mozna bylo go uchwycić gdy nie odpuszczał ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Ten pasek z tyłu samochodu to po to, żeby odprowadzić ładunki elektrostatyczne z auta do ziemi. Niby dla komfortu podróżujących. Niestety podczas burzy zachęca pioruny i autko staje się łakomym kąskiem. x Olii "No w sumie... że ta duża masa ma szybszy pęd? ;-) " O to to ... sama masa oczywiście nie wystarczy, trzeba ją jeszcze trochę zakręcić :-) Niestety Einstein odszedł z tego świata w dacie moich urodzin i nie ma kogo na spytki wziąć ... x Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziki :( Dzisiaj zbierałam kaczuszki z jezdni :( Matka chciala je przeprowadzić przez jezdnie. Matka przeszła a samochod przed nami najechał na kilka, dwa przeżyły, gdy samochod przejeżdżał to byly miedzy kołami , na inne niestety najechał , uciekl. Szybka reakcja , zatrzymałam samochod, pobocza nie bylo, samochody tolerancyjnie zwalniały. Dwa maluchy w szoku patrzyły na mnie. Chyba kilka samochodów moze nawet po nich przejechało, cale szczescie ze mniejszy ruch byl gdy ja nadjechałam bo mozna bylo momentalnie zatrzymac samochod. Intuicyjnie zaniosłam tam gdzie mogla byc matka bo ona z pewnoscia pierwsza przebiegła droge a maluchy nie zdążyły. Nieżywe ulozylam glebiej przy drzewie. Te co byly w szoku to nie mialy sily uciekac ze strachu :( Gdybym sie nie zatrzymała to te barany wszystkie by po nich jeździły caly czas. Dobranoc ludziki , serce mi peklo, nie mam sily pisac :( K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Kicia ... no niestety tacy są ludzie ... nawet nie pisałem, ale na poprzedniej wieży (obiekt nr 1 ) trzeba było całe gniazdo os przeprowadzić w nowe miejsce i się udało, a inni w prostych sytuacjach nie potrafią zareagować ... Znieczulica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety... Ten świat w dziwną stronę zmierza... Prawo dżungli jest na porządku dziennym a wartości zanikają. Ten kto słabszy i bezbronny nie ma szans kiedy silniejszy nie pochyli się nad nim i nie okaże mu minimum szacunku należne każdej istocie żywej. Dzisiaj byłam świadkiem sytuacji gdzie rodzice wczwśniej nie mieli potrzeby pochować swoje dziecko i matka podpisała zgodę na kremację dziecka będące w fazie płodu ale z butą i arogancją żadali zaświadczenia o zgonie dziecka potrzebne im do wypłacenia pieniędzy z ubezpieczenia jednocześnie nie mając potrzeby pochowania swojego dziecka i zrobienia mu pogrzebu. Smutne czasy się robią bez wartości Bożych gdzie brak podstawowych wartości i szacunku do każdej istoty żywej... niezależnie od jej wielkości. x Dobranoc Olli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS: Hehgość wczoraj " ... sama masa oczywiście nie wystarczy, trzeba ją jeszcze trochę zakręcić" x O to dba przyciąganie ziemskie ;) xxx "Niestety Einstein odszedł z tego świata w dacie moich urodzin i nie ma kogo na spytki wziąć ..." x Jak nie ma? A Ty ? To co...? ;) :) Olli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS: Mam książkę o mózgu Einsteina. Od lat mi leży to się dowiem co mu w głowie siedziało ;) Pytanie czy to tylko związki chemiczne i ich zależności fizyko-chemiczne czy jednak "coś" innego ;) Np. nadprzyrodzona mądrość od Najwyzszego :) Coś jakoś dzisiaj spać nie mogę... Olli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nadszedł czas odliczania... 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... i 4 branek ... i już śpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być: ... i 4 baranek ... i już śpię ;) x A nie branek :D ;) Nocna pora jak widać nie służy ;) x Miłego dnia ludziki :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oli "Jak nie ma? A Ty ? To co...? oczko.gifusmiech.gif Olli.n" To samo pomyslalam , umarl Einstein ale narodził sie Hg :) :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Identyczne mam mysli z Olinka , bo patrzac na zdjecie Einsteina ( podczas czytania o nim teraz przy kawie) tez pomyslalam patrzac na jego oczy i rysy skad taka madrosc w nim. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno Olinko to dar od Najwyzszego bo jak tak glebiej pomyslec to dzieki wlasnie takim głowom sa wynalazki odkrycia. Wiele rzeczy jest możliwych i wlasnie potrzebujemy takich ludzi zeby rozwijał sie swiat. On akurat mial taki dar i go rozwijał ale jest i bylo mnostwo ludzi ktorzy zatracili swoj dar albo ktos podciął im skrzydla albo sami nie rozwijali sie. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oli "A nie branek smiech.gifoczko.gif Nocna pora jak widać nie służy oczko.gif x Prawda :) branka musi byc tylko jedna :) ;) Teraz mi sie przypomnialo jak Hg napisal ze jedzie po Branke na Śląsk i mi sie buzia usmiechnela no przypomnialy mi sie tamte wszystkie posty odnosnie Branki prześcieradła białego ... hahaha K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg jak udalo sie przeprowadzić wam te gniazdko ? :) nie wsciekly sie oski na was? Macie wprawe juz i umiecie profesjonalnie zająć sie takimi sprawami :) i dlatego wam ufają zwierzaki. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Napewno Olinko to dar od Najwyzszego bo jak tak glebiej pomyslec to dzieki wlasnie takim głowom sa wynalazki odkrycia. Wiele rzeczy jest możliwych i wlasnie potrzebujemy takich ludzi zeby rozwijał sie swiat. x Dokładnie Kasiu :) Mnie np. śmieszy kiedy ludzie sobie sami przypisują mądrość naukową skoro owa mądrość od nich nie pochodzi a jedynie taką mieli możliwości żeby ją sobie przyswoić ;) Na to składa splot wielu zdarzeń pozwalających aby mieć dostęp do tej wiedzy i w ogóle móc ją zrozumieć :) x Dobranoc ludziki :) Idę odespać wczorajsze nocne liczenie branek ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko tylko znow za duzo nie nalicz tych branek ;) pamietaj : baranki a nie Branki ;) jeszcze za duzo naliczysz tych branek i bedzie dopiero ;) wszystkie Branki sie pobiją .... i do wojny dojdzie ;) wiec lepiej zapomnij o brankach i licz baranki ;) milych snow Olinko :) :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinka :"Dokładnie Kasiu usmiech.gif Mnie np. śmieszy kiedy ludzie sobie sami przypisują mądrość naukową skoro owa mądrość od nich nie pochodzi a jedynie taką mieli możliwości żeby ją sobie przyswoic " Jasne ze od nich samych nie pochodzi, mozg i jego działanie i mozliwosci to samo sie nie stworzyło a budowa oka i piekno czlowieka- nic samo sie nie stworzyło. Ludzie mowia ze od małpy ale po pierwsze małpkę tez musiał ktos stworzyć a po drugie małpy sa nadal i jakos w czlowieka sie nie zmieniaja , to odrębny gatunek a po trzecie na poczatku w Biblii jest juz opisane piekno kobiecego biodra :) czyli kobieta malpa byc nie mogla. Pan Einstein mial dar ze tak nazwe "otwartego mozgu" na rozne odkrycia. Sam mu sie ten mozg nie otworzył ;) duzo liczył myslal kombinowal ale to nie wszystko ;) do tego jeszcze czegos potrzeba ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Materia to taki pierwiastek kwadratowy z liczby ujemnej, niby go nie ma ... a musi być :-D , bo inaczej nasze materialne postrzeganie świata wywinęło by kozła z przytupem i hołubcem wraz ;-) x Kasia Žadnego profesjonalizmu w przeprowadzce gniazda os nie było. Wystarczyła zwykła logika :-) Wieczorkiem osy udały się do gniazda, gniazdko zostało owinięte szmatką, oderwane od konstrukcji wieży i wyniesione w głąb lasu. Nikogo nic nie użądliło :-) x DOBRANOC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko moze Hg nie bedzie mial cierpliwości zeby zrobic to danie ale moze ty bedziesz miala ochote dla rodzinki zrobic :) , kiedys zrobilam z pieczarkami a teraz z cukinia, tutaj jest super łatwy przepis i zadnego udziwniania a pozniej wysle zdjecie moich ktore teraz przygotowałam by włożyć do piekarnika. W przepisie jest tez ser , ja nie dalam ze wzgledu na corke :) https://www.przyslijprzepis.pl/przepis/pomidorowe-muszle-makaronowe-faszerowane-cukinia K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×