Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Hg teraz ratuje rybiki przed białymi wibrysami a jak pojawia sie amerykańce w lazience to bede musiala dla odmiany ratowac biale wibrysy :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio nie zamykałam na noc okien i dea dni pod rzad cos mnie zdziwiło gdy rano wstalam. Kolo lozka jednego dnia lezal rozwalony chrabaszcz , taki jakis pusty i wysuszony , no dobra wyrzucilam ale na drugi dzien to samo i w tym samym miejscu lezal taki sam, tez pusty i wymietolony jakis i tak siedze na lozku i patrze i spojrzalam tez na biale wibrysy, ona na mnie i zaczela mrugać porozumiewczo a ja zajarzylam ze to ta diablica sniadanie mi przygotowała :) ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "Hg nie proponowałam tego bigosu bo ponyslalam ze sie nie spodoba i ze troche biedny jak dla mężczyzny:-) " Kiciu, gdybyś jadła tyle co ja, mówiłabyś że jesteś na diecie :-D x "Hg jak ja zrobię małosolne np wieczorem to już rano je jem :-) takie tez uwielbiam ;-) jednodniowe ;-) " Przekonałaś mnie! :-D x "Tak właśnie jest z komputerami , jak się popsuje to wszystko tracimy z niego" Tylko wtedy kiedy uszkodzeniu ulegnie twardy dysk, w pozostałych przypadkach wyciąga się ten dysk z obudowy, wkłada do takiego specjalnego pudełka z połączeniem na USB i wszystkie zapisane dane są dostępne na innym kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglam uszanować te śniadania i wrzucic chrabąszcze np do bigosu ;) Córka mowila ze w nocy cos hałasowalo a ja mocno spalam chyba bo nie slyszalam walki kotka z chrabąszczami. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Chrabąszcze z cukinią ... mniam ... białe wibrysy chcą Cię wspomóc w kuchennych inspiracjach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie nie wiem czy byl to twardy dysk. Pan w klinice komputerów powiedzial ze nie warto zabierac sie za niego. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Niestety ale rybików nie jestem w stanie obronić przed dzikuską. Potrafi godzinami siedzieć w łazience, żeby choć jednego upolować. Chrabąszcza też już dopadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli Hg nadal odmawia sobie jedzenia , no to razem teraz bedziemy głodować :) przyłącze sie, nie bedziesz sam bo bol z prawego żeberka przeszedl mi na lewe żeberko ;) łączmy sie w bolu Hg :) Olinka napewno by nas wyleczyla ale tylko ona jest cierpliwa do odpowiednich diet a nas zawsze bedzie cos gdzies bolalo :) ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia dziś Pan mógł Ci tak powiedzieć, bo koszty naprawy by przekroczyły wartość nowego komputera. Natomiast inną sprawą są przechowywane na dysku informacje. Dysk bardzo łatwo wydłubać z kompa i go sprawdzić, nie potrzeba do tego szczególnych umiejętności. Każdy dzieciak rodzaju męskiego to zrobi bez problemu choć na pewno nieliczne osobniki rodzaju żeńskiego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha czyli tez chrabaszczowi nie przepuściła ;) Kiedys z dawnych tematach napisalam ze moja siedzi i czesto patrzy na framugę od drzwi przy podlodze i to chyba ty odpisałeś : " kot sie naczeka... " i jeszcze bylo ze to nocny jakis stwor, juz nie pamietam ale to chyba ty napisales :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg pan mi tego nie powiedzial a kicia sama nie wpadłaby na to by to cos wydłubać ;) dobrze napisales : nie kazda kobieta tak potrafi ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia No nie mogę się połączyć w bólu ... może przez brak zasięgu? ;-) Już mnie od stycznia nic nie pobolewa. Dietę stosuję profilaktycznie i dlatego, że mi zasmakowała. Ja już od dziecka jestem niejadek, mój typ tak ma :-) ;-) Lepszy ból pod prawym żeberkiem niż ten pod lewym. U mnie zaczęło się wszystko od lewej strony i nie było ciekawie. Po prawej stronie zwykle problemy z żołądkiem, po lewej dochodzą inne jeszcze narządy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jestes wyleczony a ja myslalam ze malo jesz bo dokucza caly czas :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś Kicia dziś Pluskwa nocne zwierzę, kot się naczeka oczko.gifsmiech.gif Czyli to ty napisales a nie bylo podpisu :) Zgadlam hehe wiedzialam , moj ulubiony tekst :) Smialam sie bardzo z tego :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia " ...a kicia sama nie wpadłaby na to by to cos wydłubać ;-) " Wydaj zlecenie chłopakowi córki i będzie wydłubane :-D No chyba, że komp zaliczył już śmietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietales ten tekst , ja poczatek zapomnialam , zapomnialam ze to pluskwa byla haha , tak to fajnie wtedy odebralam , taki krotki a tam mnie rozśmieszył :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 baranek K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze kot sie naczeka na pluskwę A ja na nowa strone ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysl zeby dac chlopakowi , on student elektroniki , ale komp gdzies jest 100 km stad ;) Pojade przywlekę ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jeszcze bedzie co przywlec , moze juz ktos paluszkami grzebał w nim, tata go zabral i nie wiem co dalej z nim ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Współczesny student elektroniki to jeszcze pracę magisterską na tym wydłubaniu dysku z obudowy napisze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahahahaha padlam hahahahshagHahHahshahshs K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ci sie udalo , tak jak z tym kot sie naczeka ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az nosem sie zasmialam ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz tacy studenci jak .. nie dokoncze ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Lewej stronie to nieciekawie ? ;) Tzn poczatek zlego ;) Wole nie wiedziec , przejdzie , moze zapalenie trzustki tylko albo serca ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc ludziki ;) Znow ostatnia pisze dobranoc ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×