Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak nieudacznik zarabia 1800 zł

Polecane posty

Gość gość
Apotem sie kur2iska dziwią ze facet jak juz sie dorobi to zmienia je na mlodsze.. zreszta do tego sie dorabiac nie trzeba ze by mlodsza miec i ciasniejsza.. mam nadzieje ze sie autorko ten facet z toba nie ozenil. Bo tylko debile sie zenia.. a tak wgl musi z ciebie kawał szmaty być , ale naszczescie takie najczesciej sa na starosc same i musza tyrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miloscuadomu nie wybuduje.. a zeby ci kiedys facet powiedzial .. mam mlodsza i w*********j i dodał.. sorry ale wiadrem 30paro letnim fiuta marszczyc nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wynajmuje dużą kawalerkę za 1000 zł, nie wyobrażam sobie zarabiać w 1800 zł. Jeszcze zależy ile kto ma lat. Po 30stce takie zarobki - bęz chcęci zmiany pracy - czarno to widzę, chyba, że kogoś utrzymują rodzice, wówczas tyle wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam w d***e ile zarabia moj facet. Daje na dziecko i na swoje utrzymanie tyle ze ja nie dokladam do faceta. Zarabiam sporo wiecej wiec jestem niezalezna a w razie co to przetrwam kryzys nawet jalby mi nie dawal tych pieniedzy bo jestem zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze chciaz tyle zarabia. Sa leniuchy ze siedza w domu a zona pracuje i prowadzi dom, gotuje, sprzata i pierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co owoce morza nie dla ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dobrze ze chciaz tyle zarabia. Sa leniuchy ze siedza w domu a zona pracuje i prowadzi dom, gotuje, sprzata i pierze. A potem masz na głowie utrzymanie męża, dziecka, domu i jeszcze musisz dom prowadzić. Leniom mówimy nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu koleżanki chłopak mógł skończyć świetne studia? Czemu on jest zaradny i ona praktycznie nie musi pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie leni. Studia nie. Praca fizyczna też nie Praca w domu też nie. Gotowanie i sprzątanie też nie. Rozwijanie swoich umiejetnisci-też nie. Mama da, mama upierze, mama zapłaci. Nieudaczników wysłać na księżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy kobiety są pięknymi seksownymi dziewicami że wymagają kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studiowanie to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu to jedna z drugą sama nie zakasa rękawów i nie pójdzie zapiertalać nadgodzin świątek piątek niedziela, czemu nie szuka lepszej pracy? czemu sama nie pomysli i nie zalozy biznesu by trzepac 7-8 tysięcy na miesiąc? czemu wy k***y na faetów liczycie jak to są wasze jepane marzenia. Dom i super fura ci sie marzy? to idz i zapiertalaj na nią, ja bym tak powiedział gdyby mojej sie dom zachciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast szmaty tu siedziec****isac wezcie sie do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja wynajmuje dużą kawalerkę za 1000 zł, nie wyobrażam sobie zarabiać w 1800 zł. Jeszcze zależy ile kto ma lat. Po 30stce takie zarobki - bęz chcęci zmiany pracy - czarno to widzę, chyba, że kogoś utrzymują rodzice, wówczas tyle wystarczy. - Mam 38 lat, pracuję w Poznaniu. Miałam wiele prac. Mam wiele umiejętności. Obecnie zarabiam więcej, ale jedynie o 1000zł więcej. Był jednak czas, kiedy problemem było znalezienie pracy za 1300 netto - i to nie tak dawno i to mimo różnorodnych umiejętności (zależało na kogo się trafi). Ale do rzeczy. Niestety znam mnóstwo ludzi zarabiających 1800 do 2500, a więcej - kosztem życia osobistego. Nie są to głupi ani niezaradni ludzie, część ma po prostu pecha, a część mimo kreatywności i pomysłowości - nie dość pożądane umiejętności czy dobry pomysł na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15,26 Też nie cierpię takiego gnojstwa. Dlatego nigdy w nie nie wpadłam. Oboje równo zapieprzamy i jakoś starcza. Bez luksuwsów. Nie cierpię też panienek o wybujałym ego, którym się zdaje, że mąż ma na nie robić, tato, mama, bo im się należy. Mam takie koleżanki. Rok po ślubie, a jej tatuś oprowadza mnie po domu i pokazuje co sobie Gosia (imię zmienione) kupiła: meble, pralkę, lodówkę, mirofalówkę, toyotę i psa. Po roku pracy w szkole. Małżonek stracił pracę w szkole ale szuka. No, i tak można żyć. Nie zazdroszczę, tylko nie cierpię jak takie osoby mówią ja mam, ja kupiłam.Mój mąż w takich przypadkach twierdzi, że przynajmniej nic nikomu nie jesteśmy winni. I każdemu kto nam wlezie do domu możemy powiedzieć ...alaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:40 Podobnie. Tylko u mnie wśród tych co zarabiają niewiele, naprawdę jest tylko garstka, ale oni ciągle próbują, szukają czegoś innego.mam nadzieję, że kwestia czasu gdy im się w końcu rozkreci. Pozostałe osoby to niestety-mieszkają nadal z rodzicami mimo 40 na karku i albo żadna praca im nie pasuje, bo za daleko,bo trzeba rano wstawać, bo nudna robota, albo takie które się nie rozwijają, nie pójdą na kurs, bo po co, prawo jazdy im nie potrzebne, bo tata ma samochód, doszkalac się niechca, bo co to da i gnija po 10 lat w jednym miejscu bez perspektyw. Ale bezustannie narzekają na pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeterianki.. wieczne stare wiadra .. zarabiaja po kilka tysiecy, mezowi sa zli a prawdataka ze sa stare i grube a 90provent polakow zarabia moze z 2 tysiace.. ale tak elity polskich kobiet siedza tu na kafe hahaha.. eh zalosne prowo i zalosne sa tekobiety tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazacie ze mezowie powinni sie ciagle doskonalic.. hmm wiec doskonalenie to tez zmiana zony ktora juz ma luz miedzy nogami na nowa ,mloda mila i ciasna dziewczynke.. i tego wam kobiety na kafe jak i autorce zycze.. 90procent kobiet z kafe jedyne co robi to siedzi na d***e i sie tu zali i skacze do okola meza bo to on ma kase haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadro to ty masz w głowie. A jak w nią pukniesz to echo niesie się po okolicy.haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka tematu3 dziś ja zarabiam od 50 do 150 zł za godz. Zalezy za co. W paszczu to tulko 50, komplet 150zł. XwX Ta 150 zł na godzinę :) Prowo jak przystało na gimbuskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka kobieta takie zarobki. Za drogą trafił. Chyba, że cnotliwa nie była. Wtedy siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma już cnotliwych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś studiowanie to strata czasu x Zwłaszcza dla takich Kobiet co potrzebują faceta tylko po to aby stał się ich bankomatem. Dla takich pasożytów to co najwyżej liczenie do 100 i czytanie prostych gestów. No bo po co studia a nawet szkoła średnia skoro i tak będzie czyjąś utrzymanką... :D Ale tak serio to zarabia za mało chociaż 8-9k to już jest naprawdę sporo jak n PL bez znajomości. Myślę ż spokojnie powinien zarabiać 3-3,5k netto. Przecież teraz dają na kasie w Lidlu 3500 brutto :P Przynajmniej tak się reklamują w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej panowie, dlaczego uganiaciee się za kobietami? Faceci są fajniejsi, mądrzejsi, bogatsi, wierniejsi, nie patrzą na wygląd i zarobki-może więc zaczniecie się spotykać z facetami?Jest jeszcze jeden plus, nie znajdą wam w ciążę, więc nie będziecie potem musieli płacić alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka trzeba być głupią dzidą żeby pisać coś takiego na forum. Zostaw tego gościa! Zrobisz przysługę jemu i sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to go zostaw i znajdz sobie bogatszego a jemu daj zyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy feminizm kobiety do pracy! Zajmujcie sie utrzymywaniem nas mezczyzn a my wrzucimy ciuchy do pralki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalatuje prowokacja.A tak poza tym,to autorka nagle ocknela sie,ile zarabia jej chlopak?Poza tym jak chce wieksza kase to niech sama zarobi."Pieprzenie kotka za pomoca mlotka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciał żonę feministke, wyzwolona, rownouprawnioną co domaga się codziennie seksu i zarabia na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×