Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdrość byłego chłopak

Polecane posty

Gość gość

Hej, Proszę przeczytajcie do końca, to bardzo ważne i naprawdę mi zależy :( A mianowicie chodzi o to że: Byłam z chłopakiem dość sporo, było nam naprawdę dobrze. Dopóki on nie zaczął robić wszystkiego żebym była zazdrosna, dobrze wiedziałam że jestem zazdrosna i szczególnie o moja przyjaciółkę kotra jest ładniejsza, chudsza pokazywał mi z nią rozmowy i był tam jakieś buziaczki z jego strony. Robił to żebym zazdrosna była sam mi to powiedział. Po czasie zerwaliśmy i to tez właśnie o zazdrość bo ja byłam zazdrosna i nie wierzyłam że mogę się mu podobać. Zapewniał mnie że mnie kocha że chce być ze mną i jeżeli by chciał być z koja przyjaciółka to by z nią był i z nią by kręcił. Zerwaliśmy i od tamtego czasu nie odzywailismy się wcale, tylko wysyłał sobie snapy ale takie jak do każdego. Pytał kilka razy o mnie naszych wspólnych znajomych. Kilka dni temu sotkalismy się na imprezie, przywitał się i potem gdzie ja nie poszłam szedł wszędzie z koleżanka kotra tańczył i zerkał na mnie czy ja się patrzę. Poszłam tańczyć z kolega a on za kilka minut obok mnie z koleżanka i widzę ze dotyka ją i sie patrzy. Chciałam z nim porozmawiać i go za to wszystko przeprosić lecz stchórzyłam. Widzieliśmy się pod koniec tylko przelotnie. Nie wiem co mam myśleć i robić. Kocham go, naprawdę za nim tęsknie, śni mi się po nocach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby za co chcialas go przeprosic?! Bylas zazdrosna bo on Ci dawał te powody do zazdrosci! Myślę ze to po prostu kobieciarz, ze nie kochał Cie bo gdyby było inaczej to by Cie nie ranił tym. Nie ponizaj się i nie odzywaj się do niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile w macie lat? Chłopak i Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma 21 a ja 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa i mogę dodać że byłam jego taka pierwsza dziewczyna. Jego przyjaciel mówił że chłopak serio się poraz pierwszy zakochał. Mówił potem wszystkim że go strasznie zraniłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zerwanie było z jego winy to gdyby Cie kochał to walczyły o Ciebie, przekonywalby żebyś wróciła i nie ranilby Cie. To jakiś dzieciak, chyba sam nie wie czego chce...miej godność i nie odzywaj się do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy sobie tak okazujecie zainteresowanie? Obściskujecie się z innymi na oczach partnera/ki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuuuuffka
Ktoś kto kocha nie odpie**ala takich numerów!! Ty go chciałaś przeprosić? Że niby za co? Dziewczyno miej swoją godność. On wzbudzał Twoją zazdrość i jeszcze mówił,że to Ty go skrzywdziłaś jprdl Zalecenie dla niego: wizyta u psychiatry, a Ty nie trać na niego czasu. Niech chodzi sobie na imprezy i maca każdą jedną lochę-z fartem. Tobie gratuluję! Wyszłaś z toksycznego związku!! Wiele dziewczyn nie potrafi sama odejść, a tu problem sam się rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic wam z tego nie wyjdzie. za dziecinni jesteście na prawdziwy związek. Myślicie tylko każde o sobie. To się nie może udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.18- dokladnie! To śmieszne ze Ty go chcesz przepraszać...trochę godności dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje wszystkim, przemyślałam to i dam sobie spokój, nie będę się przed nim błaźnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×