Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Ariel to dobrze imię dla chłopca?

Polecane posty

Gość gość

Jakiś czas temu dowiedziałam się na USG będę mieć synka. Bardzo podoba mi się imię Ariel. Kojarzy mi się bardzo fajnie z młodością i niewinnością. Lecz niechce żeby dziecko miało problemy w szkole. Myślicie że to dobry pomyśł żeby dać tak na imię dziecku? A może któraś z was ma synka o takim imieniu i może podzielić się czy dziecko jest lub było wyśmiewane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega ma tak na imię. Bardzo rzadkie. Chłopak boski :). Mi się imię podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze Persil albo Omo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vizir lepsze.Nawet moj znajomy mial kiedys taka ksywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie podoba imie Domestos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię niby ładne, ale ostatnio właśnie poznałam jednego Ariela - łysiejący gościu z brzucholem po 40stce, do tego prosty typ trochę taki (wiecie, co to piwko, disco, meczyk i pełnia szczęścia osiągnięta) pracujący na budowie, agresywny wobec słabszych. I nawet mój mąż stwierdził, ze to imię nie pasuje zwyczajnie do niego i brzmi przez to śmiesznie. I rzadko mam takie odczucie, ale w tym wypadku bardzo to nie pasuje. Wiadomo, ze nie przewidzi się takich rzeczy, ale moim zdaniem lepiej brać bardziej uniwersalne imiona, może które mają więcej form (więc wtedy można dopasować do danego okresu życia i dziecko też elastyczniej może sobie wybrać formę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syrenka ariel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ariel był jednym z Aniołów. Imię oznacza lwa Boga. Nie rozumiem dlaczego w tak katolickiej Polsce imiona starobiblijne są tak dyskryminowane. Ale z drugiej strony większość tych pseudokatoli nigdy nie przeczytała PŚ, tylko słucha księdza, a po mszy na zakupy do Tesco czy Biedronki. *typowemy "polaczkowi" Ariel zawsze będzie kojarzył się z proszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:16 A masz cos do ludzi robiacych zakupy w Tesco czy Biedronce?Ach,paniusia hrabianka,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię piękne, ale dzieci tych wyżej wypowiadajacej się inteligencji mogą się nasmiewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupa-to tez fajne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Persil jest lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myslicie o Napletek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:25 Od kiedy to wybor takiego imienia jak Ariel ma swiadczyc o czyjes wyzszej inteligencji?Imie nie swiadczy o inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma na imię Ariel i ma w tej chwili 8lat też miałam obawy ale teraz sam mi mówi że się cieszy bo jest jedyny w szokle o takim imieniu. Większość dzieci chce go poznać a na walentynki dostaje pełno walentyek od dziewczynek. I jakoś nikt mu z tego powodu nie dokucza. A syrenka to była Arielka tyle że to nie polska bajka i zagraniczne imiona są często uniwersalne tak jak np Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze juz nie ma obowiązkowej sluzby wojskowej.bo taki ariel by musial dziadkom skarpety prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19:16 A masz cos do ludzi robiacych zakupy w Tesco czy Biedronce?Ach,paniusia hrabianka,tak? X Nie lubię hipokryzji, bo pamietajcie katole by dzień święty świecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.31 Wybór imienia z pewnością nie, ale nasmiewanie się z niego o czym świadczy? O kulturze? O wrażliwości? O czym? Czytaj ze zrozumieniem, albo poproś kogoś o pomoc w zrozumieniu czytanego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:40 Ja do kosciola nie chodze od wielu lat,ale nie trawie ludzi,ktorzy glupio czepiaja sie jak pijany plotu tej Biedronki czy Tesco.Sklep jak sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest pełno imion które kojarzą się z pewnymi znanymi markami np. Zosia-worki na śmieci, Joanna-farby do włosów. Jest wiele marek które mają imiona w nazwie ale nie jest to powód żeby nie dać tak dziecku na imię. Ariel yo piękne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ariel to debilne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czepiam się sklepów, to tylko przykłady z własnych obserwacji. Tłum wychodzi z kościoła i myk-do pobliskiej Biedronki i Tesco. Godziny między mszami to pustki i nawał katoli po każdej z kilometrowymi kolejkami do kasy. Tymczasem Ariel kojarzy im się tylko z proszkiem lub z Mała syrenka Disneya..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ariel kojarzy mi sie z obsranymi gaciami ktore trzeba wyprac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:49-Taa,bo tylko katole laza stadami do marketow.Uczepilas sie tych katoli jak rzep psiego ogona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę niemęsko mi się kojarzy, może przez syrenkę Ariel. Drugie skojarzenie to discopolowiec z łańcuchem na klacie :-) Znam jednego dorosłego Ariela, poważny pan, naukowiec - no nie pasuje do tego to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty rzecznik Biedronki? :O Kościół w mojej okolicy stoi przy tych marketach. Zadowoleny gość? :O Inni chodzą na zakupy, ale to katole mają dzień święty świecić. A Biblii nie znają. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtrącę swoje trzy grosze bo naprawdę tego nie rozumiem tego czepiania się katolików. Przepraszam bardzo, przedstawił się tu ktoś "jestem katolem i imię Ariel jest głupie"? No nie, wiec co kogo obchodzi co myślisz o katolikach? Co to ma do rzeczy w tym temacie? Bo imię ma pochodzenie biblijne? Jak mnóstwo innych. A nawet jeśli pisze tu jakiś chrześcijanin (lub żyd :P ) od razu powinno powodować, ze dla chrzescijan staje się piękne, wspaniałe, och i ach i nie mają prawa go skrytykować? Idź Ty do tej swojej biedronki lepiej. Ps. Jestem ateistką 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:12 W pelni popieram.Ja tez nie modle sie,do kosciola nie chodze,ale imie Ariel tez mi sie za cholere nie podoba.I tez nie rozumiem tego podpinania pod wszystko katolom.Ktos ma jakis kompleks na punkcie katoli?Bo za cholere nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak ma na imię Ariel. Ma 19lat jest kochany czuły i mimo tego że jesteśmy z sobą 4lata nie zmienia się wobec mnie. Z tego co pamiętam w szkole nie miał żadnych problemów z dzieciakami bo razem chodziliśmy do szkoły. I w brew temu co pisza inni nie był wyzywany ani poniższy w dzieciństwie i od Persili, syrenek itp nikt go nie wyzywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napinaj się tak, bo ci żyłka pęknie. :P Polska jest ultrakatolickim krajem, wystarczy poczytać wiadomości i to forum. Imię może podobać się lub nie, ale nie zmieni to faktu, że ty jesteś ateista przygłup od proszków, a katole nie mają pojęcia o Bilblii. Na którą często się powołują. Pamiętaj, że jutro zamknięte. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×