Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wrażliwość jak sobie z tym radzicie

Polecane posty

Gość gość

Niestety bardzo cieżko życ będąc wrażliwym człowiekiem. Jak sobie z tym radzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie radzę sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się jest bardzo ciężko szczególnie w swiecie gdzie wrazliwości praktycznie nie ma lub jest udawana i na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prze/je/bane być wrażliwym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzę sobie psychotropami bo inaczej nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrażliwość to piękna cecha charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i piękna, ale żyć będąc wrażliwym nie jest łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie jest. Inaczej to nie byłaby wrażliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie wrażliwość sprawia, iż unosimy się ponad zwyczajność. Sama nie jestem szczególnie wrażliwa ale to właśnie wrażliwości szukam w ludziach i ich twórczości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie obdarzeni wrażliwością promienieją niczym Anioły na tle szarości dni zwyczajnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto docenia piękność tej cechy ? Chyba drugi wrażliwiec. A nadwrażliwość to dopiero odjazd :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem tak wrażliwa, że to od razu rzuca sie w oczy. Kiedys wchodzac do gabinetu okulisty, nie zdazylam powiedziec dzien dobry, a okulista od razu powiedzial, ze jestem za wrazliwa, ze to niebezpieczne i zebym cos z tym zrobila! Bo bedzie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radzę sobie. Wszyscy uważają, że mam taką niesamowitą wrażliwość i to wspaniałe, a ja jestem przez to rozwalona od środka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dar i przekleństwo równocześnie, ja była od zawsze nadwrażliwa do czasu tyle dostałam po d***e od ludzi, brałam antydepresanty, taką osobę łatwo zniszczyć, mnie zniszczono, nauczyłam radzić z własną wrażliwością a mianowicie zbudowałam mur w koło siebie co nie oznacza że to jest dobre, ale to taki mur obronny, wrażliwość schowałam w środku a na murze została zbudowana moja pewność siebie, asertywność nie dawanie sobie w kaszę dmuchać, wchodzenie w konflikty i konfrontacyjność i to działa, osoby, które chce by zobczyły moją wrażliwość ją zobaczą a inni widzą twardą sukę, której schodzi się z drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wrażliwością trzeba nauczyć się żyć. Zmieniać to co można a czego nie można unikać. Nie być zbyt surowym dla siebie i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można to zmienić ale to długa droga na lata, ludzie widza we wrażliwych łatwy łup szczególnie faceci a inni łatwy materiał do wykorzystywania, ja przeczytałam masę książek z rozwoju osobistego i psychologii, z asertywności, komunikacji pewności siebie umiejętności społecznych, warsztaty, nauczylam się jak przede wszystkim dbać o siebie i swoje potrzeby i jak być egoistką, teraz żyje mi się o wiele lepiej ludzie mnie wykorzystują bo się nie daję w bo wiem teraz kiedy włączyć wrażliwość a kiedy asertywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myslicie o mężczyznie ktory jest wrażliwcem a w zasadzie nadwrażliwcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle osoby, określające się jako wrażliwe, tak naprawdę są po prostu życiowo niezaradne, a ta ich wrażliwość, to po prostu brak umiejętności radzenia sobie w życiu. Bo można być wrażliwym, twardo trzymając się swoich zasad, choćby co do dbania o siebie, niedopuszczenie do roztycia się, czy utraty zębów. A tak, najczęściej ci wrażliwi to po prostu lenie patentowani, którym niczego się nie chce, nawet umyć im się nie chce, skoro psiknęli się jakimś dezodorantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ to głupie jest co napisałaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest głupie to idiotyczne ! a napisał to zapewne Polski burak Nawet szkoda to komentować Gbur, cham i egoista z pogardą patrzący na innych Ku.... poczytaj pajacu z dziś co to takiego wrażliwość !lub nadwrażliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym wy piszecie? Każdy o czym innym. Jedna o okuliście inny o bezzębnych brudasach co sie nie myją. A ja jestem wrażliwy jak Dorota Wellman jak widze gdy ktoś krzywdzi pieska to kopie i bije do nieprzytomności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×