Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
gość dziś xx A wiesz ile jest takich przypadków pokrzywdzonych panienek? sporo i to w różnych krajach i jakoś wszyscy mieli i mają na inne wywalone, tylko wokół tej takie reality show. To tak jak przy Tylmanowej, a co roku kilka tysiecy osób jest uznawanych za zaginione, poczytajcie statystyki "itaki" i "lastrady" i jakoś cisza, a le o niektórych trąbienie na potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz wiadome że nie była chora psychicznie ,po co wkółko ktoś pisze chcąc przekonywać że nie była chora psych. jak już udowodnione przez rodzinę i w ogóle że była zdrowa psychicznie Po chu/ja to wałkować bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko nie ma sensu... Naprawdę nikt nie mógł z nią jechać? Niepojęte. Prezent dla chłopaka i leci sama a on ma dolecieć? Hmmm a od razu nie można paszportu wyrobić w trybie express??? Brak reakcji jej najbliższych w momencie kiedy zaczęła zauważać że coś jest nie tak - czyli zaraz po przylocie! Rozmowa Magdy i Marcusa...dramat...ten jej *chłopak* ufał rezydentowi!!! Niepojęte. Wypytywał ją w taki sposób żeby jej zaszkodzić a nie pomóc. Dobrze wiedział że obok jest osoba która zna polski...a drążył temat. Nie zauważał jej odpowiedzi które mu pokazywała gestami. Lub nie chciał widzieć... To jest jakieś nieporozumienie. Pytanie ufasz mi? Hahahahaha Zabiorę Cię stąd? Nie stamtąd? Hmmm Na nagraniu nie widać nic prócz telefonu...dziwne... Zapewnia ją że jego kolega będzie w sobotę. Czy tak było? Nie...Dlaczego? Została ona pozostawiona samej sobie!!! Niezależnie od tego jaka była, jak wyglądała - nikt nikogo nie może krzywdzić! Gwałcić nawet jak jest nago! Ludzie! A co gdyby to była osoba z Waszej rodziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam normalnie filmik i nic nie słyszałam,włozyłam słuchawki,na maxa głos i tak faktycznie jest ''zgwałcili mnie''ona to tak cicho przez zeby szepcze,widac ze boi sie mówic przy nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6:45 wyraznie szepcze temu markusowi kolega na ucho''nie wyciągaj od niej ja nagrywam całą rozmowe'' co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To nie szrama a tatuaż. Widziałam na zdjęciu chyba z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto nagrywał Marcusa? Maciek? Ten który miał po nią lecieć i być w sobotę a był w niedzielę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz kilka razy napisalam tu komentarz, ale nie kliknelam wyslij... Ale jednak napisze i bez wyzywania prosze. Mnie rowniez dziwi to, ze nikt z rodziny czy przyjaciol nie mogl leciec- bo maja juz plany na majowke? Sorry, ale majowke mamy co rok, a darmowy wyjad do Egiptu, to chyba nie trafia sie kazdemu i kazdego dnia. I ze niby cala rodzina ma niewazne paszporty-dlatego nikt po nia nie polecial i wyslali jakiegos kolege, ktorego ona moze nawet nie zna dobrze? Hmm... Jesli chodzi o to, ze ten niby Markus mial tam doleciec, to nigdzie takiej informacji nie slyszalam/czytalam. Jesli faktycznie mial doleciec, to faktycznie nie da sie w kilka dni wyrobic paszportu. Nie chce snuc teorii spiskowych, ale byc moze to jest jakas grubsza sprawa, a ze sie "rypła", to zeby nie hanbic rodziny i bliskich puscili w eter info, ze to miala byc tylko wycieczka urodzinowa etc. No i dobrze ktos na YT zauwazyl, ze chyba podaje sie jakies dane z paszportu podczas zakupu wycieczki, min. okres waznosci, ale czy kazde biuro tego wymaga, to nie wiem. I ostatnia rzecz, to to, ze pod ktoryms filmem na YT widzialam komentarz jakiejs dziewczyny, ze jej babcia leciala tym samolotem i juz na lotnisku M. zachowywala sie dziwnie, byla przestraszona, mowila cos w stylu :jak to bedzie itp., w samolocie podobno plakala. Jednak czy ten komentarz byl prawdziwy, to tego tez nie wiem, bo wiadomo w necie mozna pisac wszystko. No i zastanawiajace jest to, ze nikt z uczestnikow wycieczki nic nie mowi jakby jawnie,tzn. niby mowia, ale nikt sie publicznie w sumie nie udzielil, wiec takie opowiesci zawsze mozna wymyslic. Tak jak wspomnialam, ja nie twierdze, ze tu chodzi o jakas grubsza sprawe, ale sami widzimy, ze cos tu raczej nie gra. Nie chce nikogo ani obrazic tym co napisalam, ani tymbardziej o cokolwiek oskarzac. Jednak pytan bez odpowiedzi jest multum. Prawda jest taka, ze na chwile obecna bedzie tyle teorii ile osob interesujacych sie ta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo niewiadomych i cover up media, przypomina mi to bardzo s.p Elisa Lam tez przed jej smiercia umiescili w internecie video z Elisa i tez media mowili ze jest chora psichicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczycie ze oni to zatuszuja Egipt to kraj ktory dzieki turyzmu zawdziecza wzrost ekonomii i jak by nie turysci to by wrocili beduini do pasienia owiec i koz Dziwne ale wiekszosc turystow co ginie lub nie wraca z Egiptu jest przedstawiana w mediach jako chorzy psychicznie Mam nadzieje nabiora odwagi swiadkowie ktorzy byli w tym samym hotelu co Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej sprawie jest 90% niewiadomych i domysłów, a 10% faktów. Tak samo jak każdego dnia, coraz wiecej pytań. Większosc tez ma pretensje że ten Markus na ostatni moment wystawił wycieczkę na sprzedaż z nieznanego konta, a czemu nikt się nie zastanawia, dlaczego ona również tej wycieczki nie wystawiła ze swojego POPULARNEGO konta? Na fB miała całe grupy znajomych, to czemu tam nie wrzuciła oferty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muchomorrrrrr
Może dlatego nie ona udostępniła ten post o sprzedaży wycieczki bo dowiedziała się dopiero na lotnisku że on nie wyjedzie? Może się umówili na miejscu? To by tłumaczyło czemu była zdenerwowana i pełna emocji że strachu przed samotna wycieczka już na lotnisku przed i w samolocie jak płakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, dwa dni przed wylotem powiedziała temu Markusowi o wycieczce i wtedy wyszła sprawa ze ma zbyt krótki termin ważności (w Egipcie jest wymagana co najmniej 6 miesiaczna ważnosc paszportu) Pytała członków rodziny i znajomych, ale każdy z nich :/ miał albo nieważny paszport, albo inne plany na majówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co do tego burdelu paszport potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec sp. Magdy nie wiedział o jej wylocie do Egiptu. Obstawiam ze dowiedzieli sie dopiero jak zaczely dziać sie dziwne rzeczy tam na miejscu z dziewczyną. Udzielili wywiadu i dzis bedzie w sieci opublikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie niewazny paszport mial debilko tylko egipt wymaga aby byl wazny min 6 miesiecy wprzod. A markus mial mniej. Po co piepszysz debilizmy jesli nie wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewnej stronie www. jest fragment wywiadu Rutka z rodzicami M.- i okazuje sie, ze rodzice nie mieli pojecia, ze ona leci do Egiptu, a wiec.... robi sie coraz ciekawiej ... wieczorem ma byc material viedo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogła mnie zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Nie niewazny paszport mial debilko tylko egipt wymaga aby byl wazny min 6 miesiecy wprzod. A markus mial mniej. Po co piepszysz debilizmy jesli nie wiesz ? SAMA JESTEŚ DEBILKA ZJEPANA SKORO NAWET NIE POTRAFISZ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. Tum masz moją wypowiedż i gdzie widzisz napisane, że on Markus miał nieważny paszport? wyraźnie wytłumaczone - "(w Egipcie jest wymagana co najmniej 6 miesiaczna ważnosc paszportu" "gość dziś Nie, dwa dni przed wylotem powiedziała temu Markusowi o wycieczce i wtedy wyszła sprawa ze ma zbyt krótki termin ważności (w Egipcie jest wymagana co najmniej 6 miesiaczna ważnosc paszportu) Pytała członków rodziny i znajomych, ale każdy z nich :/ miał albo nieważny paszport, albo inne plany na majówke." Ale ty ryta banio tego nie doczytałaś de*ilko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe których członków rodziny pytała skoro rodzice nie wiedzieli że leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś s/ram na ciebie antypolska szmato, wypiertalaj do egiptu niech cie wydymają kozoje/bcy to bedziesz miala jak lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jori
w 13.30 nagrania słychać, że Markus mówiąc do niej, coś je albo pije...kobieta potrzebuje pomocy, a on z nią p********** 14 minut o niczym, zamiast działać, i wysyła kumpla:)... nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jori dziś Ja też miałam takie wrażenie, że on coś je albo pije pod koniec nagrania. Poza tm ona mu mówi "zgwałcili mnie" , a ten dale pali głupa i się dopytuje co się stało; :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ona miała rozum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ja zastraszyli, że nie wróci, ze może zabiją, albo że nagrali co z nią robili, nie wiadomo. Jesli jestes sama w obcym kraju i do tego takim gdzie kobiece prawa są jakie są, to ona wiedziała, ze mogą z nią zrobic teraz wszystko, zrobić z niej narkomankę itp. juz zrobili z niej psycholkę. Kto by nie zwariował po gwałcie, pewnie jeszcze zbiorowym. To co czuła i jak była przerażona wie tylko ona, ale po nagraniu widać, że spotkałoją coś strasznego, a do gwałtu nikt tak ochoczo sie nie przyzna na zawołanie, to jest proces zanim kobieta zacznie o tym mówić, zanim zacznie wogóle wychodzic na prostą. Nie ważne w jakich okolicznościach do tego doszło, czuje sie wstyd, wstręt do wszystkiego, ciągły lęk. Wiele kobiet tam swoje prezylo, ale albo nie pamietają po podanych prochach, albo boją sie mówić o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ja od razu przypuszczałem ze ta kurfaa muzułmańska w poluje na głupie Polki i je tam roochają grupowo zarabiając hajs na turystkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego akurat zatuszować nie mogą ale sporo tuszują. Np słyszeliśmy, że napad był a ktoś w szpitalu się znalazł. Nic w media nie było ale ślady na rondzie były więc coś tu korupcja śmierdzi. Ktoś ma forsę to uciszy każdą sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicki
przypominam wszystkim osobom biorącym udział w dyskusji, że HIM jest końską spiertoliną po pijaku robioną🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to jest w interesie tych dzikusow aby ta sprawa zostala jak najlepiej zatuszowana Turyzm to sila gospodarcza tego burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×