Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
Czemu chłopak na nagraniu nie radzi dziewczynie żeby znalazła jakiegoś polaka i prosiła o pomoc? Albo nie pyta czy grozi jej niebezpieczeństwo i żeby poszła np do lobby i nie zostawala sama? On ją tylko uspokaja tak jakby widział już ją w tym stanie albo jakbyś lał że ona przesądza bo np za ostro zaimprezowala czy coś w tym guscie. Prawda jest taka że to nagranie robi największy szum i te słowa że już nie wróci:((( i rzeczywiście nie wraca masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierze w chorobę, bo zetknęłam się z przypadkami ze ktoś nagle sie zaczął dziwnie zachowywać. Takie rzeczy sie dzieją. Rzadko bo rzadko. Fakt, koleś w rozmowie według mnie nie zabłysnął. Powtarzał się, wywierał presje.. kiepsko sie zachował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba logiczne jesli w to wierzyć? Ze była na lotnisku jesli jej nie wpuszczono do samolotu. Przeciez nie na polu. Ranyy ludzie... Na pewno też ten wątek sprawdzą służby czy była tam naprawdę. Byc moze byla w takim stanie ze procedury uniemożliwialy jej wejscie do samolotu by odbyć lot do Polski. Tak sie zastanawiałam , ze skoro od pierwszego dnia bylo juz z nia nie hallo to czemu ktoś w tym samym dniu nie polecial jej tam odebrać z rodziny czy ze znajomych ? Okres killu dni? Tyle dni zwlekania kiedy ona tam byla załamana i kompletnie nawet sama moze nie byla świadoma i nie wiedziala co ma zrobic. Pewnie liczyla na jakas pomoc a tu obcy sobie robili z nia co chcieli. I też jak byla w tym jednym szpitalu w takim zlym stanie transportowali ja do nastepnego o ok 300 km dalej w takim złym stanie???? Moze gdyby została tam odratowali by ja uspokoili , żyła by dalej potem dali do tego drugiego jak by bylo z nia lepiej. Pewnie jednak szpital to jakas klita lepianka i w tym dalszym była lepsza pomoc a dziewczyna z wykończenia i wycienczenia nie wytrzymala i doszlo do tragedii. Strasznie przykra sprawa i smutno ze dziewczyna w takich okolicznościach pozbawila siebie czy tez pozbawiono ją życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozemocjonowana
co dzis nowego? gdfzies wyczytałam ale to niesprawdzone info ale w 2 miejscach wyczytałam, ze ten rezydent miał slady na rekach,tak jakby dziewczyna się brobila,mial zadrapania. tłumaczył się tym,ze dziewczyna go atakowała a moze było odwrotnie? dziwne ze tamtejsi mowia ze ona byla agresywna,ze gryzła ludzi. przeciez na 2 filmikach ( 1 rozmnowa z chopakiem a 2gi krotki filmik jak ona lezy w dzrwiach a filmował ją jakis gosc hotelowy) nie widac zeby byla agresywna, wrecz byla wycofana, przestraszona. nie atakowała, wrecz bala się panicznie i byla skulona. poza tym dziwne ze jak lezala w drzwiach to ludzie podchodzili filmowali ją i wracali do swoich pokoji tak jakby byla obiektem muzealnym. przeciez jak ktos lezy nieprzytomny to trseba sprawdzic moze ma padaczkę albo lezy bo mial zawał? i trzeba mu pomoc. nawet pijanemu. a oni podchodzili cykali zdjecia i szli dalej. nikt się nie schylił nie zapytał jak moge pani pomoc, niech pani wstanie itd... poza tym ten rezydent zaraz potem usunał swoje konto na fb. dziwne? ona mowila na filmiku EM. on jest dla mnie podejrzany. byłąm w Egipcie, jak bylismy na basenie czy w miescie to obsługa wchodzila sprzatac,zmieniac posciel itd... maja klucze,wchodza kiedy chcą. tak samo mogło byc z nią. ten rezydent ją wyczaił ze ładna samotna i zaczaił się do jej pokoju w nocy/ wieczorem moze pod jakims pretekstem podał jej drinka, bo jak dzwonila do kolezanki to były słychac głosy w jej pokoju. no i wiadomo co dalej a potem dziewczyna się ockneła moze się bronila, moze on jeszcze dalej ją truł czyms. no i było coraz gorzej. przeciez na bank widac ze byla w głebokiej traumie i pod wpływem jakis psychotropow. kołysala się nie mogla ustac. wiec lądowali w nią zeby sie uspokoila a to działalo odwrotnie. no i moze dostala jakiejs schizy, ludzie pod wpływem narkotykow, trawki lub dopalaczy mysla rozne rzeczy ktore nie istnieją, moze w tym szpitalu widziala potwory a to byli ludzie, moze chciala uciec widziala jakies drzwi a to było okno. ale jeszcze te rany... upadek z 1. pietra na piach, na trawe nie spowodowałby takich obrazen. Rutkowski powiedzial ze zmarla w wyniku niewydolnosci nerek i zatoru płuc, takie obrazenia wewnetrzne mozna dostac po psychotropach,silnych lekach... na jednym zdjeciu co ktos jej cyknał jak lezy i się zakrywa na łozku widac na prawej rece szramę tak jakby cięcie nozem. pionowa długa kreska. moze byla cala pocieta? zakryta szlafrokiem,nic nie było widac. na filmiku tez widac tylko głowe i gorną czesc tułowia. "oni mają tutaj rózne sztuczki...". zastanawiajace. miala rany na całym ciele, na głowie, rekach,nogach i klatce piersiowej, predzej te rany mogły byc od sztyletowania niz upadku na miekki piasek. zbyt wiele czynnikow się skrzyknęło przeciwko niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ta dziewczyna brała lek psychotropowe typu Xanax i poprostu zapomniała ich zabrać z sąbą do Egitptu. Brak tej substancji we krwi powoduje właśnie takie objawy podobne do schizofreni.Pełno jest info na forach o ludziach którzy pod wpływem tego leku popełniają samobójstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli brala jakies leki psychotropowe i przestala nagle,hmm mozliwe,wiem po sobie,ja tylko zmniejszylam dawke o 5 mg i po osmiu dniach nie wiedzialam co sie ze mna dzieje i bylam gotowa sie zabic,kto wie,to mozliwe ze przez brak lekow przez kilka dni (?) cos sie z nia strasznego zaczelo dziac,to moglo by tlumaczyc teze o chorobie psychicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe,ze brala leki w tajemnicy przez rodzina i chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarła w niedzielę rano a kolega przyleciał kilka godzin później i dowiedział się że ona nie żyje Xxxxx Ale na nagraniu Marcus mówi że kolega będzie w sobotę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozemocjonowana
gość dziś w pierwszym dniu jak przyejchala to było z nią ok dzownila do rodziny i mowila ze jest wszystko w porzadku i piekna pogoda. cos musialo się zaczac dziac nastepnego dnia. gdzies pisali ze przez 2 dni nie było z nią kontaktu a potem inne media pisały ze dzwonila ale juz byla dziwna w rozmowie i mowila do jednej z kolezanek ze ktos jej czegos dosypuje do drinkow. jedna kolezanka mowila ze jak znią rozmawiala ze w pokoju były słychac jeszcze jakies inne dziwne głosy. dziwne tylko pokojowki,personel hotelowy musiał wiedziec ze cos się dzieje ze ktos wchodzi i robi jej krzywdę,czyzby panowala tam korupcja? zaplace ci a ty siedz cicho nic nie widzialas i nic nie słyszałas. i wszyscy nabrali wody w usta. jakby ich tak przycisnąć... ale oni się nawzajem kryją, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozemocjonowana
moze i przez brak lekow, ale na pewno zostala zg. wał.. cona. ta trauma... na filmiku widac, otaczaja ją obcy, mowiacy w jez arabskim, smieja się. poza tym mloda, atrakcyjna i samotna, to jak wabik. Dla nich wystarcz niewinny zyczliwy usmiech, juz to odbierają zako zachete i zgode na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozemocjonowana
słuchajcie czy ten filmik nie był montowany? jest bardzo niewyrazny,nie widac nic tylko telefon i wydawało mis ię ze widze siedzenie samochdowe czyli jakby od,jej chłopak siedział w samchodzie wtedy. nie widac nic wiecej,chodzi mi o wszystko inne poza telefonem. i wydaje mi się ze w jakiejs minucie jest przewany,jakby cos wyciete. ktos pisał ze słychac tam "nie wyciągaj od niej za dużo". poza tym wczesniej jak ogladaląm to padło nazwisko tego co mial po nią leciec a na innym portalu jak ogladałam to tego fragmentu juz nie było tylko w kółko myszko powiedz mi ja musze to miec. a nikt tam nie mogl zadzwonic na policję? moze policja by pomogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozemocjonowana
no i znowu dziś nie zasnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to nedzne qrwy. Nie warto angazowac sie w zadne znajomosci bo predzej czy pozniej nastapi wielkie rozczarowanie... Albo jak w tym przypadku - smierc. Jak zwykle mialem racje. Je!bac ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednym wyjatkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym każdy przypieprza sie do filmu ze niby bez emocji. Ale mogli rozmawiac wcześniej i dopiero za ktoryms razem nagrał jak zrozumiał powage sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko wskazuje na schizofrenię. Doszedł dodatkowy stres i choroba się ujawniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łzy mi lecą Jak myślę co ona przeżyła Oczami wyobraźni widzę jak stoji przy niej grupa brudasow,jak ją biją gwalca a ona się broni ile umie ,IM bardziej się broni tym więcejfacetów ją kopie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej siostra też musi w tym siedziec Powiedziała ze ludzie nie mają zadawać jej pytań od tego jest policja Normalny człowiek opisze całą sytuację raz porządnie tak jak miała miejsce i wszystko wyjasnione prawda?? Więc czemu to dla niej taki problem udzielić informacji,przecież cała Polska o tym gada,to co robi z tego wielką tajemnicę O tym ze broni mzrkusa i wychowała go w niebiosa już nie wspominam Pozatym kto nie odezwał by się do rodzeństwa gdy jest na urlopie hmm??? Czemu magda do niej nie dzwoniła, pisała tylko do koleżanek Czy interes Magdy ktoś przejmie? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama kobieta na wczasach za granicą to pozywka dla mafii i różnych hotelowych szumowin którzy tylko na to czekają. Przecież mogli ją sprzedać dalej albo umieścić w domu publicznym. Jak można być tak nierozsadnym żeby lecieć samemu w taką podróż. Oni napewno faszerowali ja narkotykami dlatego jej stan był taki. Zgwałcona doznała szoku + narkotyki które jej podali i wszystko się zgadza. Dlaczego nikt z rodziny nie przyleciał zaraz? To jest daleka i kosztowna podróż to raz a drugie nie zawsze są miejsca wolne w samolotach, pomyślcie zanim zaczniecie pisac bzdury.To nie jest za zakrętem żeby być na pstryk. x tam nawet jak ktoś jedzie w towarzystwie mężczyzny to się lubią przyczepić i znam przypadki gdzie ludzie wczęściej opuszczali hotel i wracali do domu w tajemnicy bo robiło się niebezpiecznie. O tym nikt nie pisze bo by biura podróży upadły i każdy się boi wiec tego nie nagłasnia. Tam najbezpieczniej jest jechać po 60 tce wtedy do staruszków nikt się nie przyczepi. Z dziećmi małymi tez nie radzę. W razie zaginięcia to jak kamień w wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jej dodał pigułkę gwałtu do drinka i nie potrafiła sobie z tym poradzić psychicznie. Zanim się pojedzie do Egiptu, to trzeba coś więcej o nim wiedzieć. Tam samotne kobiety to tylko na seks jeżdżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.53 straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiadomo ze głupio zrobiła jadąc sama Może poklocili się z facetem przed wyjazdem i chciała mu na złość zrobić "nie to nie polecę sama i będę się dobrze bawic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam ze ktos jedzie do Egiptu lub innych arabusow , zwlaszcza sama kobieta to nie zal mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna w tajemnicy kupuje wycieczkę, żeby zrobić prezent-niespodzinkę dla swojego ukochanego chłopaka na urodziny. On jednak nie może jechać, bo jego paszport ma zbyt krótką ważnośc (w Egipcie jest wymagana pół roczna do przodu). A ona jednak postanawia sama jechac i zostawić swojego ukochanego w jego urodziny samego (!!!) Przeciez to miał być ich romantyczny długi weekend z okazji jego urodzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:56 po tabletce gwałtu nic się nie pamięta, jest dziura w głowie, totalna amnezja. Wiec nie mogła mieć traumy z tego co się działo, bo tego po prostu by nie pamiętała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt o zdrowych zmyslach nie jezdzi na wakacje do arabusow wiec dostala to co chciala mogla leciec np na Majorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Tak, jasne, zachowywała się tak, bo miała schizofrenię... ciekawe jak ty byś się zachowywała, jakby cię zgwałciło kilku arabów... A chory psychicznie to jest ten jej facet, jak może dorosły facet ciągle pie**olić myszko, aniołku, kochanie i to w dodatku w takiej sytuacji, kiedy widzi swoją dziewczynę w takim stanie?? xxxxx Człowieku a nie pomyślałeś, że jej facet mówił tak spokojnie, żeby ja uspokoić i wyciągnąć od niej fakty? Gdyby krzyczał, był nerwowy to jeszcze bardziej by ją nakręcał i była by ogólna histeria. Jak się chcę kogoś uspokoić to mówi się spokojnie właśnie takim przynudzającym głosem, a nie drze gęby. Większosc już na niego winę zwaliła, a co jeśli on jest niewinny? Łatwo znaleźć kozła ofiarnego, bo tak najprościej. Tyle tylko że w tej sprawie nic nie jest proste i kazdy moze byc winny. Nawet nie wiemy w jakim celu ona sama tam poleciała. To miała być romantyczna wycieczka z jej facetem, a jak on nie może, to ona mimo to tak ochoczo leci sama ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden gość kilka stron wcześniej dał dobre porównanie. Że wyjazd młodej samotnej kobiety do kraju arabskiego, to jak wchodzenie do klatki z lwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie próbowałem pigułki gwałtu, ale nie wierzę w kompletną amnezję. Jak pamięta gdzie była wieczorem, a rano się budzi z obcym facetem, to już jest powód do rozstroju nerwowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×