Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak schudnac?

Polecane posty

Gość gość
Jesli bedziesz mniej jesc to dobrze, ale nie dopusc zebys sie glodzila! Najlepiej wejdz sobie na strone www.fitandeat.pl , to jest najlepszy catering dietetyczny na rynku, na nim od razu schudniesz. Poza tym mozesz tez wejsc na bloga Brzezinskich bo masz tam cwiczenia:) wiec dwa w jednym , polecam Ci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdziła się Foreverslim ale w połączeniu z dieta i ćwiczeniami.Dzięki takiemu zestawieniu schudłam bardzo dużo.Chociaż wcześnie próbowałam schudnąc na różne sposoby bez widocznych efektów.Po Foreverslimie efekty są widoczne do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba wiele robić wystarczy wykluczyć z diety produkty nie które produkty np.chipsy,słodkie gazowane napoje do tego systematycznie brać Slimunox.Dla mnie były to wystarczająće zmiany.Dzięki nim straciłam na wadze sporo,teraz cieszę się z wagi o której zawsze marzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Foreverslimu.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyllwia_flikk
U mnie żadne suplementy nie pomogły, dieta - 5 posiłków dziennie i ruch to jest przepis na szczupłą sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejjwa
Taka opcja diety to faktycznie najlepsza opcja, ale trzeba miec dobrą motywację do działania i przede wszystkim trzeba mieć czas gotować... a to sporo czasu zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelllka89898
Dlatego duzo wygdniej zamawiać catering dietetyczny WygodnaDieta - oni mi dowożą i to mega wygoda! 5 posiłków dziennie, zdrowych, pełnowartościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilja
Moim podstawowym problemem było podjadanie. Ciągle byłam głodna, jadłam dużo niezdrowych przekąsek. W końcu ktoś mi doradził wzbogacenie diety w błonnik i postawiłam na suplementacje w postaci colon slim. Blonnik ma wlasciwosc***ecznienia w jelitach i po jakims czasie przestalam podjadac a przy okazji stracilam wydety brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryjella
A dużo Ci się udało zrzucić z tym colonem? Każdy może go pić, czy są jakieś przeciwwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postawiłam na sprawdzoną skuteczność. Widząc jak koleżanka odnosi super efekty zdecydowałam się sama spróbować agrestu indyjskiego. Polecam każdemu z problemem kilogramowym. 6kg udało mi sie schudnąć po dwóch miesiącach kuracji, zamówiłam od producenta https://amlanforte.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze miałam problem z utrzymaniem diety ,nigdy nie starczyło mi silnej woli .Podjadanie było moim największym grzechem,do czasu aż spróbowałam Slimunox.Teraz dietę utrzymuję bez problemu a co za tym idzie waga też się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany dietetyczne oraz treningowe www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonala pomoc w drodze do osiągnięcia celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od czerwca schudłam 18 kg wystarczyła zdrowa dieta basen i spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilja
Gabryjella spadło 5 kg, ale cały czas walka z nadwaga trwa, więc colon mi pomaga ;) Jest w postaci sypkiej, więc dodaje go do koktajlu albo jajecznicy, omletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa, chyba 90% odpowiedzi pod tym postem to reklamy jakiś suplementów, albo jakiś innych gówien . Ogarnijcie się, dziewczyna chce rady a nie reklamowego spamu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi82
Kiedyś stosowałam dietę 1500 kalorii i ruch 3 razy w tygodniu. Zgubiłam 10 kg w 2.5 miesiąca. Dziś wracam do togo planu, dam znać czy znów będą fajne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Slimunox. Dzięki tym tabletkom w końcu udało mi się pozbyć nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Slimunox jest dla tego tak dobry ponieważ ma idealny skład który pozwala na szybkie rozprawienie się z nadwaga.Jestem prawie pewna że inne tabletki nie maja takiego składu dlatego ich skuteczność jest taka słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po Slimouxie wylądowałam w szpitalu odradzam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej przy pomocy trenera personalnego i przy okazji super dietetyka:) jeśli chcecie mieć super figurę, zrzucić parę kilo lub zacząć dbać o własne zdrowie i o samą siebie to ze szczerego serca polecam tą Pania – Katarzyna Hajduk. Ułożyła mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening i suplementację(bo to też istotne) .Praca w pozycji siedzącej i ciągłe przemieszczanie się autem źle wpłynęło na moje ciało jak i na zdrowie. Spróbowałem coś zmienić i się udało, efekty były w mgnieniu oka! :) Jeżeli i wy chcecie coś zmienić to warto zajrzeć na http://khtrener.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggatciia
Najlepiej to zdrowa dieta - u mnie rewelacyjnie sprawdziło się zamawianie cateringu dietetycznego Wygodna Dieta i do tego ruch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnią dietę jaką stosowałam rozwaliłam mi metabolizm na drobne.Teraz jem pięć mniejszych posiłków do tego biorę Slimunox.I po niespełna misiącu już schudłam pięc kilogramów.Jestem optymistycznie nastawiona i tym razem mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli43
Stosowałam African Mango jest świetne! Jest wiele podróbek bo to popularny środek więc najlepiej dowiedz się więcej na stronie producenta http://nplink.net/8VpqOqTl tylko oryginalne działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annakik
Na zrzucenie oponki polecam suplement https://www.chcemyschudnac.pl/acai-berry-900/. Ćwiczenia nic nie dadzą, bo musisz najpierw spalić tłuszcz, a oponka to spora tkanka więc na samej siłowni tego nie zrobisz, jedynie w połączeniu z dietą, ale to trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

To nie jest tak, że nagle się schudnie nie wiadomo ile to trzeba robić stopniowo, żeby było z głową. Ja zaczęłam się ostatnio sporo ruszać no i mam catering dietetyczny Warszawski Dzień, więc myślę, że to mi sporo daje, bo nie podjadam pomiędzy posiłkami i mam dobraną właściwą kaloryczność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza

Hej dziewczyny,

osobiscie moge Wam polecic kobietki produkt, dzieki ktoremu schudlam dosyc szybko i skutecznie, a co najwazniejsze, mija juz pol roku od kiedy schudlam i zadnego efektu jojo. Sprawdzcie same na http://www.tracimywage.pl

Naprawde skuteczny produkt, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×