Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio miedzy mna a moim chłopakiem doszlo do lekkiego zbliżenia bez zabezpieczenia, kilka razy jego penis wszedł do pochwy i w pewnej chwili cos przypominajacego wode wpłynęło z pochwy.oboje z chłopakiem jestesmy pewni ze to nie byla sperma ani prejakulat. I tu pojawia sie moje pytanie czy możliwe jest to że zaszlam w ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie zaszłaś w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test ciążowy a dowiesz się a na drugi raz nie pozwól aby ci włożył bez gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja droga , nic się nie stało ciąży z tego nie będzie bo byłaś w tedy bardzo podniecona i to normalne że coś wypływ a z pochwy kiedy jesteś podniecona . to normalne. Jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób sobie test ciążowy- kup w aptece. na gumki was nie stać? jak chcesz k****a w cipce to kup gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje sie bardzo, tak naprawdę to nawet blony mi nie przebil takze są bardzo male szanse na ciaze prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstarszy od ciebie
boisz się ciąży to normalne, ale weź też pod uwagę że Twój facet może nie być z Tobą szczery lub też nie jest jeszcze świadomy że się w Tobie spuścił, więc jeśli Twój partner nie potrafi być odpowiedzialny to przemyśl sobie takie zabawy i jeśli chcesz z nim być to rób mu rączką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ze mną szczery w 100% oboje sie boimy i nie mialby powodow zeby mnie oklamywac w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstarszy od ciebie
skoro nie wystrzelił w Tobie, a Twoja błona jest cała szanse na ciążę są minimalne, zrezygnujcie z takich zabaw na przyszłość, jest mnóstwo sposobów aby się pieścić , jeśli choć trochę się uspokoisz to zrób test ciążowy, ale pamiętaj o okienku. A żeby uniknąć takiego stresu bawcie się w inny sposób pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi Jestem juz o wiele spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i szanse są minimalne, ale jak ktoś ma pecha to zaciąży. W wieku lat 17 człowiek już powinien posługiwać się mózgiem, a koszt prezerwatyw jest niewielki, ale lepiej liczyć na fart prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie masz pewności czy nie było ejakulatu...przecież uczą was na wdż czy biologii ,że podczas stosunku mężczyzna wytwarza płyn ejakulacyjny który zawiera plemniki....i to ,że to był Twój 1 raz i nie przebił Ci błony dziewiczej wcale nie zmniejsza prawdopodobieństwa->kobiety mają różne kształty i grubość błony dziewiczej ...niektóre mają małe otworki i są bardzo mięsiste...ale i tak ryzyko jest takie samo. Masz 17 lat, pierwszy kontakt seksualny za sobą ->won do ginekologa! Dla Twojego spokoju, spokoju Twoich rodziców i chłopaka czas iść. Fakt nie jesteś jeszcze pełnoletnia ale podjęłaś już jedną "dorosłą decyzję" czas na drugą - rozmowa z mamą i pójście w celu dobrania odpowiednich tabletek antykoncepcyjnych,dziewczyno nie ma co zwlekać...byłam w podobnym wieku i od razu poszłam porozmawiać z mamą...nie chciałam czekać (i ryzykować zajściem w ciążę) do pełnoletniości z udaniem się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×