Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatrzymał się czas

przepraszam Ciebie...

Polecane posty

Gość gość
nawet wtedy nie można było nic zrobić więc lepiej było spalić most..przynajmniej nie kusi powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzymał się czas
gość dziś Nadal jestem sam... Dlaczego? Sprecyzuj o co pytasz. gość dziś Ktoś kto nie wie jak było naprawdę będzie wypisywał takie głupoty jak Ty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zatem nie jesteś przy niej? No dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzymał się czas
Bo była na tyle mądra by nie zrezygnować dla mnie z drogi którą w życiu obrała i chwała Jej za to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zartowalam sobie tu z ciebie autorze a traz pytam powaznie jak masz na imie albo choc pierwsza literka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzymał się czas
gość dziś No ale po co? To tylko Internet. Tutaj nikt nie jest tym za kogo się podaje. ;) Ponadto wydaje mi się, że nikt z nas nie chce wiedzieć kto tak naprawdę jest po drugiej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro to tylko internet i nikt nie jest tym kim jest to po kiego grzyba tu piszesz, cierpisz na jakiś dysonans poznawczy czy masz IQ szympansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzymał się czas
gość dziś Jeśli w ten sposób podchodzisz do rozmowy to niestety nic nie zyskasz, nic nie osiągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto powiedział chłopie, że ja chcę od ciebie coś uzyskać, wykazuje ci tylko luki w rozumowaniu bo o logicznym składaniu zdań to trudno mówić czytając posta z 19:57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu bywają różne sytuacje i czasami całkowite zerwanie kontaktu z kimś może być jedyną drogą do spokoju ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzymał się czas
gość dziś Szczerze? Pokazałaś/eś się z jak najgorszej strony, a zatem od teraz nie licz na moją przychylność. A skoro nic ode mnie nie oczekujesz i mam tu na myśli tylko rozmowę, to w zaistniałej sytuacji nie masz chyba tutaj czego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzymał się czas
gość dziś Owszem. W tej sytuacji to było jedyne racjonalne wyjście i choć bolesne to jednak konieczne. Wydaje mi się, że zwłaszcza z perspektywy czasu widać korzyści z tej sytuacji. Przynajmniej ja je dostrzegam. Szkoda, że nie mogę podzielić się z Nią swoimi uwagami, że nie wiem co myśli o tym po latach. Nie chce jednak Jej niepokoić. Ufam i wierzę, że jest szczęśliwa w nowym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy w relacjach z ludźmi szuka czego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli wcale nie jest szczęśliwa w tym nowym związku, a co jeśli wciąż o Tobie myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzymał się czas
gość dziś Na forum poza rozmową to raczej trudno o cokolwiek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy warto wracać do przeszłości? Spotykać się po latach? Odnawiać i otrzymywać stare znajomości? Co da rozpamiętywanie autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy warto wracać do przeszłości? Spotykać się po latach? Odnawiać i otrzymywać stare znajomości? Co da rozpamiętywanie autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzymał się czas
gość dziś To niestety musi z tym żyć. Dzieci i mąż z pewnością do czegoś zobowiązują. Ja nie mam zamiaru tego niszczyć. Nasze wybory nawet te złe niosą z sobą konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzymał się czas
gość dziś Czasami siłą rzeczy człowiek wraca myślami mimo woli. Nie warto się zadręczać, ale warto sobie wszystko poukładać w głowie i pamiętać. Dlaczego? Bo to nas kształtuje i umacnia, a przede wszystkim jest lekcją życia. Zapomnieć o sytuacji, która była jedną z najistotniejszych w naszym życiu to jak wyzbyć się cząstki samego siebie. Ponadto pewnych spraw nigdy się nie zapomina. ;) Dziś wróciłem ze względu na porządki, które robiłem. Trafiłem na pewne dokumenty, które przypomniały mi o Niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co rozpamiętywać analizować, musisz się chyba nauczyć trudnej sztuki pogodzenia się z pewnymi rzeczami. Nie walcz z przeszłościa - skup sie na tym co teraz możesz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzymał się czas
gość dziś Już odpowiedziałem na to pytanie. Co mogę teraz zrobić? Dużo... ale bez Jej udziału. Wydaje mi się, że zamknąłem ten rozdział w swoim życiu. Nie wymażę go jednak z pamięci. Nie jestem taki. Wiem, że tak jak ja o Niej tak i Ona o mnie czasami wspomni. To chyba nic złego i całkowicie naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzymał się czas
*Już odpowiedziałem na to pytanie. Źle to ująłem. Już wyjaśniłem tą kwestię. ;) Tak brzmi poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwórz się na nową miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzymał się czas
gość dziś A czy miłość rośnie na drzewach? czy można kupić ją w supermarkecie? Czy da się wgrać jak program do komputera? To nie takie proste. Przynajmniej dla mnie. Z mojej perspektywy to wręcz niewykonalne, ale nie niemożliwe. Kłopot w tym, że jest dużo czynników na które człowiek wpływu absolutnie nie ma i nic na to nie poradzi. Owszem można zachowywać się jak w sklepie, ale jaki to ma sens gdy oczekuje się czegoś głębokiego, duchowego, wartościowego. Zresztą obecnie niczego nie oczekuje. Z racji doświadczeń i osobowości to jest karkołomne. Dlatego na nic się nie nastawiam i niczego nie planuje, a przede wszystkim nic na siłę i wbrew sobie nie uczynię. Z góry zakładam, że spędzę życie sam, a jak mnie coś zaskoczy to będę mile zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzymał się czas
Bo zaskoczenie to podstawa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzymał się czas
I właśnie udowodniłem interesowność ludzi na tym forum. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to o co Ci chodzi? Bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co było Twoim celem zakładając tak dziwny temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozdrapujesz sobie rany? Lubisz to? Czy udowadniasz ludziom ich ciekawość bo interesu w tym żadnego nie widzę:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też Cię przepraszam, że na chwilę wpadłam w Twoje myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×