Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wagaryba

Pani Waga Pan ryby znaki zodiaku opinie

Polecane posty

Gość Wagaryba

Chciałabym zasięgnąć waszych osobistych opinii na temat Pana ryby oraz czy ktoś był/jest w kombinacji Pani Waga - Pan Ryby? Z moich obserwacji wynika, że ryby to dość trudny charakter. Z jednej strony czuły, spokojny, troskliwy, pomocny a z drugiej czasami zamknięty w sobie, nieśmiały, mało towarzyski, mało "ogarnięty życiowo". Jakie jest Wasze zdanie? Dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam przyjaciół. Ona waga, on ryba. Nie znam ich życia na co dzień, ale wyglądają na zgraną parę. Ona wprowadza innowacje i świeżość w nieco melancholijne życie ryby, on daje jej romantyczną miłość i czułość. Poza tym dużo wyzwań przed wami. Wodne znaki pragną głębokie, duchowego porozumienia z partnerem. Natomiast powietrzne znaki mogą dla nich okazać się zbyt obiektywne, odległe i intelektualne. Takie połączenie ma potencjał, ale może być też bardzo burzliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie dał rady, nawet ciężko mi sobie wyobrazić. Nie dogaduje się z powietrznymi znakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje obserwacje Ona waga Zmienne nastroje (można jej zepsuć humor jednym słowem),towarzyska,wesola, gadatliwa, trochę leniwa, jednak jeżeli chodzi o pracę to szybko się uczy i jest dobrym pracownikiem, nie przepada za obowiązkami domowymi, szczera, dobra przyjaciółka, pomocna, współczująca, sprawiedliwa, wiele zainteresowań (ogólna wiedza na wiele tematów), lubi podróżować On ryby Czuły, troskliwy, małomówny, nieśmiały, źle się czuje w towarzystwie, którego nie zna, uważa że jest najlepszy w tym co robi, oczekuje pochwał, pomocny w obowiązkach domowych, "rodzinny", zamknięty w sobie, nie mówi tego co myśli, lubi być odizolowany i mieć jakieś zajęcie , lubi być sam ze swoimi myślami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile osób spod konkretnego znaku przebadaliście że wiecie o tym np ze waga jest gadatliwa? mam wrazenie ze wy jestescie gadatliwi tylko nie macie o czym gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ryby Czuły, troskliwy, małomówny, nieśmiały-(jak zabiega o kobietę) źle się czuje w towarzystwie, którego nie zna (myślałem że każdy tak ma) uważa że jest najlepszy w tym co robi, oczekuje pochwał, (a który mężczyzna nie?) pomocny w obowiązkach domowych(zaraz po ślubie) "rodzinny", zamknięty w sobie, nie mówi tego co myśli,(100 zapytanych przez kobiety meżczyzn "jak wyglądam?" 99 odp że ładnie) lubi być odizolowany i mieć jakieś zajęcie , lubi być sam ze swoimi myślami (dlatego wędkarstwo to męskie hobby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwodna
on ryba to mój najulubienszy znak ,wszystkie te jego cechy bardzo lubie,z małomównością i wycofaniem to tylko zanim uzna za bratnią duszę,uznaje rzadko co tez jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam odwrotnie ja Ryby (Asc Strzelec), on Waga (Asc Baran) - nie zwracam uwagu zbytnio na znaki słoneczne, jednaj jeżeli chodzi o Asc to dwa ognie - ciężko jeden drugiemu ma ustąpić. Jesteśmy 4 lata razem i za niedługo zamieszkamy razem. Ja Ryby i jakoś nie pasuje mi kompletnie - nieśmiała, skryta, nieogarnięta życiowo - w moim przypadku to raczej Asc gra pierwsze skrzypce - gadatliwa, towarzyska, optymistka, śmiała itd. On bardziej sryty, ciężko od niego informacje wyciągnąć, humorzasty itd. Trzeba spojrzeć na cały kosmogram, a nie dzielić ludzi na 12 kategorii wg znaków słonecznych - to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×