Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zKafeterii

Szukam na poważnie konkretnej goręcej trzydziechy

Polecane posty

No to czas spać. Jeśli przemiła i pogodna Pani nie uważa, że jestem burakiem i będzie uprzejma do mnie napisać na adres zkafeterii@korpoczta.pl lub zkafeterii@int.pl to chętnie porozmawiam via e-mail. Dziękuję za poświęcony czas, udanej nocy wszystkim życzę, dobranoc. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burak zawsze bedzie buraczyną 11 000 Netto 11 000 Netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś sama krystaliczna jak myślisz i wspaniała,wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam że jako dziewczyna z małej wioski znam się na burakach, jałówkach i nawet knurach, które codziennie macam po mega jajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaaaaaaaaaaaaa juz mam mokre majteczki :-) Wreszcie pojawił sie powazny partner na powany związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy że zlałaś się w gacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No patrzcie jaki okaz :D 11 tysi, zaradny, inteligentny, mądry, przystojny a ma kaffe szuka żony? :D chyba wszystkie panny dookoła go już znają co to za swir to w świecie szuka uważajcie bo skończyćie z jakimś psycholem w psychiatry ku lub jak M.Ż w trumnie albo na usługach agencji towarzyskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym była wolna- odpowiedziałabym na ten anons. Szuka ale nie użala się nad sobą. A co do zarobków przecież wszystkie jesteśmy ciekawe czy nie skończymy w wiejskiej chacie bez łazienki więc informacja jak najbardziej na miejscu wbrew pozorom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem od początku i tak sobie kombinuje, że gość nie jest głupi. Zna tutejsze towarzystwo, obyczaje. Wystartował tak jak wystartował, by wysondować kto i co mu odpisze. To czy naprawdę szuka ,,gorącej..." to się jeszcze okaże. Panny wiedzą co im oferuje. Czeka zapewne, (to moje mdłe insynuacje) na ciekawe, inteligentne posty. Zdaje sobie sprawę iż nie jest ,,gorącym towarem". Bardziej prowokatorem. Liczy na kontakt z osobą o podobnym uosobieniu. Coś oferuje, w zamian czegoś oczekuje. Jak to w życiu. Osobiście myślę, że taką osobę znajdzie. Może już znalazł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniechęci się. Tutejsza społeczność go zniechęci do poszukiwań w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz się mylić. Na forum, podobnie jak i na plaży czy ulicy pluralizm w obfitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to prowokacja- kobiety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadęty BÓC i tyle takie jest moje zdanie. Człowiek który w pierwszym poście pisze o zarobkach jest do odstrzału i pisze czas na poważny związek - to co on do tej pory robił ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem i tak walczycie jak wściekłe o alimenty nawet jak dzieci nie ma ,obłudnice,a teraz wielce obrażone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni i drudzy są warci siebie. A normalne związki też istnieją ! Każdy przypadek to oddzielna historia i to że większość kobiet ciągnie alimenty słusznie czy nie słusznie nie oznacza że każda tak robi. W drugą stronę to że ojciec został kopnięty nie oznacza że jest winny rozpadu związku ! 99.9% sędziów opieka i tak przyznaje matce bez względu na sytuację. ITD. Apropos ogłoszenia tego kulturalnego Pana. Ci udający kultularnych są najgorsi gdyż przy pierwszej okazji zostaną ich partnerki kopnięte w pupę :-) Czas na poważny związek - śmiechu warte ! czyli całe życie gość dyma po kolei wszystkich ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 lat i obudził się na poważny związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ktoś w wieku 39 lat zaczyna myśleć o poważnym związku tzn, że jest opóźniony w dojrzewaniu jakieś 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skup się zatem na inteligentach "posiadających własną firmę" albo załóż własną jeśli to określenie tak Cię rozpala że tracisz czas na jałową dyskusję ze mną. A kto ty jesteś ?? ze mną zarabiam czas na poważny związek pomimo trzymania kultury wypowiedzi z sposobu wymowy typowy burak z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na takie obelgi Was stać? Spodziewałem się wiadra pomyj a nie polewania wielkanocnym jajem i to ciepłą wodą :D Choć nie rozumiem Waszej egzaltacji moimi tekstami, to liczę na więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligent z bożej łaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he, teraz tępe dzidy pytają wujka gugla: "egzaltacja" - WTF? :D Żałosne dupodajki z Kozich Wólek ze słomą w gumofilcach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbaba
za karę załóż anons romantico i je olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olewam je ciepłym moczem bez zakładania żadnych tematów. Takie przekomicznie żałosne paszteciary moga tylko z dołu popatrzeć na moja pytę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem i żal czytać wypowiedzi tego Gbura udającego arystokratę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha coś obok tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×