Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lizae

wypadanie włosów

Polecane posty

Gość lizae

niedawno zaczęły wypadać mi włosy (bardzo dużo ok.200 na dzień)fryzjer uświadomił mi że mam łupież ,więc zakupiłam szampon medical plus po jego aplikacji włosy zaczęły wychodzić mi garściami skóra głowy jest czerwona a miejscami boli co robić ? czy możliwe jest że szampon szkodzi ? czy wręcz przeciwnie oczyszcza mieszki włosowe a słabe które trzymały się tylko do martwego naskórka wypadają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoim miejscu skorzystałabym z wizyty u trychologa, który z raz na zawsze rozwieje twoje wątpliwości. W moim mieście akurat trychologa nie ma ale jest w Łodzi. Wystarczyło umówić się i dojechać. Mi bardzo pomogła zmiana diety i nowy szampon i odżywka Biotebal do włosów. Dzięki temu dużo mniej ich teraz wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizae
Biorę biotebal i tabletki przeciw wypadaniu ale to co wyrośnie także wypada ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam pomocy chce umrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś już plastrów dermastic? Są łatwe w użyciu - przyklejasz je na noc niedaleko włosów, na przykład na kark. Świetnie działają! Hamują wypadanie włosów już w połowie kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doginthefog
Polecam fanpage "Zbyt piękni by łysieć" dla osób, które mają problemy z włosami, można się przekonać czemu tak istotna jest konsultacja ze specjalistą. Nie ma co polegać na wpisach na forach, do tego trzeba podejść indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pani w aptece na wypadające włosy zaleciła stosowanie plastrów dermastic. To takie plastry, które przykleja sie na noc niedalko włosów. Nie wierzyłam na początku w takie rzeczy, ale bardzo pozytywnie mnie te plastry zaskoczyły. Moje włosy stały się mocne i sprężyste, a co najważniejsze [przestały wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam tanio Alpicort E. NOWY, nieotwierany. Zużyłam jedno opakowanie, kuracja wcześniej dobiegła końca, a byłam zaopatrzona w dwa opakowania. Jedno całe zostało. Zapłaciłam za niego w aptece 70zł, sprzedam za 40zł. Proszę pisać pod adres Lotos-79@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś bardzo wypadały bardzo włosy, koniec końców użyłam specyfiku z tej strony: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com moje włosy wróciły do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×