Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wziąć sprawy w swoje ręce i zbliżyć się do niego

Polecane posty

Gość gość

Jak wziąć sprawy w swoje ręce i zbliżyć się do niego? Jak delikatnie zasugerować facetowi, że nie jest mi obojętny. Aktualnie kontakt w realu nieosiągalny? Co byście zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kontakt nieosiągalny to raczej nie zasugerujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nieosiagalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliśmy w tym tygodniu. Dlatego ze kieszka w innym miescie. Wiec musiałabym wyjsc z propozycja. Nie wiem jak to odbierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteście oboje wolni to pewnie się ucieszy i zastanowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproś. Go na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest wolny. Nie ma nikogo. Obawiam sie ze odbierze to jako desperacje z mojej strony. Zaproszenie od kobiety. Ostatnim zaproszeniem z mojej str bylo zaproszenie na wesele na ktorym razem byliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ty jesteś wolna to pewnie nie,gorzej jak jesteś zajęta,to już poważniejsza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wygląda na to że wzięłaś już sprawy w swoje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piłeczka po jego stronie, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ona jest w zwiazku a on wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje jesteśmy wolni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproś normalnie , przecież gość nie siedzi w twojej głowie. Skąd ma wiedzieć że ci się podoba i chciałabyś go lepiej poznać. Chcecie równouprawnienia no to macie. Korona ci z głowy nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie radze. daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz dzwonić do niego jak bedziesz miec foty z wesela to akurat byłoby spoko i bez cisnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteście wolni to działaj,ale oświadczyn od razu się nie spodziewaj,jak ona jest w związku to delikatna sprawa,musi być ona pewna,że chce tej zmiany i on chyba też musiałby wiedzieć w co się pakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest wolny. Wlasnie tak pomyslalam ze poczekam na zdj i sie odezwe. Oprocz tego dostallismy zapro do Państwa mlodych, które on potwierdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj na pretekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty juz wyszlas z inicjatywa bo zaprosilas go na wesele, moim zdaniem gdyby byl zainteresowany to odezwal by sie. Teraz pilka jest po jego stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj jeszcze troche i spotkacie sie na chrzcinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on sam inicjuje kontakt?zaprosil Cię gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje, odpuszczam. Nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle1985
Myślę, że Ty zrobiłaś już pierwszy krok na przód i popieram przedmowcow, piłeczka po jego stronie. Mężczyźni nie lubią gdy kobieta się narzuca, zresztą my lubimy także, gdy to mężczyzna okazuje nam zainteresowanie :-) Myślę, że powinnas poczekać na jego ruch, przy czym zdjęcia z wesela mogą być zaczepka - ale propozycja powinna być jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj głupich ludzi z tego forum tutaj każdy ma coś do powiedzenia i przeważnie nie na temat jak ci zależy to po prostu rób swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.26- Sam jestes glupi. Tak tak, niech teraz juz zaprasza go na kawe a on sie wymiga brakiem czasu- na pewno dziewczyna poczuje sie lepiej :\. On nie kiwnie palcem (bo gdyby byl zainteresowany to by napisal- chocby napisal ze fajnie sie bawil na weselu, a on sie nie odzywa) a ona niech go drugi raz zaprasza- to mogl wymyslec jeden z kafeteryjnych prawikow ktory oczekuje ze to kobieta bedzie latac za nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech da se siana w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisal ze dziekuje za zaproszenie i zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj zaproponowałam spotkanie znajomemu. Co prawda my mamy ze sobą sporadyczny kontakt i to on zaproponował je pierwszy, ale tak się złożyło, że nie mogliśmy się zgadać czasowo i jakoś nigdy do niego nie doszło... Spotykaliśmy się tylko w wiekszej grupie. Nie chce mi się czekać na jego ******lubię go bardzo i chętnie będę utrzymywać z nim kontakt, nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie. Nie chce mi się czekać, życie mam jedno i nie chciałabym zmarnować go na czekanie... A to, czy facet potraktuje Was jak desperatkę w dużej mierze zależy od tego jak Wy same do tego podejdziecie. W zagadaniu ani nawet propozycji spotkania nie ma niczego poniżającego. Nikt nigdy nie potraktował mnie z tego powodu tak jakbym była zdesperowana, traktowano mnie raczej jak ciekawą atrakcyjną dziewczynę ;) Do swojego byłego też zagadałam jako pierwsza, nie znaliśmy się, a podobał mi się, więc co zrobić? Nikt Wam nie każe siedzieć pod jego domem na białym koniu, wyznając mu miłość w serenadach. Bądźcie spontaniczne i cieszcie się tą znajomością zamiast kalkulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz przeczucie, że facet Cię olewa to nie ma co się produkować. Ale warto zaryzykować, jeśli nie daje Ci to spokoju, czasem podświadomie wiemy, że ktoś jest nami zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×