Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antyfanka Mareczka

Ktoś słuchał radia samiec prowadzonego prze Marka Kotońskiego

Polecane posty

Gość gość
Każda polka musi pisać o siebie w superlatywach jaka jestem piekna, cudowna, boska patrzcie ile mam lajków pod zdjęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zapomniałąś dodać, że baba zdradzi męża bo chce siebie i swoje dzieciaki zabezpieczyć przed śmiercią męża" x kolejny debil z wypranym beretem :D jeszcze powiedz, że facet mamuta powinien przynieść do domu... :D:D:D nie widzisz imbecylu, że czasy się zmieniły??? dziś kobietę zabezpiecza PAŃSTWO - instytucja małżeństwa, alimenty, mops, zus itd. - nie jest już skazana na łaskę męża itd. poza tym większość kobiet i tak dziś pracuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na tej stronce się śmieją z niego i jemu podobnych, polecam: https://www.facebook.com/samcyAlfa/ " X dzięki, świetna strona :D nie znałam jej wcześniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze pustaki się śmieją z prawiczków zobaczycie za ten tekst zostaniecie same z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:09 i nadal chcecie żeby za was płacić?! To płaćcie same za siebie pasożyty jak potraficie się utrzymać! Antyfanka Mareczka to już wiem czemu jesteś sama i sfrustrowana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfanka Mareczka
Myślisz, że jakbym była chudą mężatką, to miałabym inne zdanie na temat twórczości Mareczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzisz imbecylu, że czasy się zmieniły??? dziś kobietę zabezpiecza PAŃSTWO - INSTYTUCJA MAŁŻEŃSTWA, alimenty, mops, zus itd. - nie jest już skazana na łaskę MĘŻA itd. poza tym większość kobiet i tak dziś pracuje lapka.gif buahahahaahahahahahahahha co za debilka :D:D:D:D:D:D o bosheeeeeee. :D instytucja małzeństwa zabezpiecza, ale mąż nie jest potrzebny? idź się jebnij w łeb. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:19 tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmargoooz
mareczek to inteligentny koleś,on daje rady jak sobie poradzić z wydrami :-) a jest was większość ,akcja reakcja,jakbyście były anielicami to by pisał anielskie teksty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfanka Mareczka
No to posłuchaj jego audycji, na mężatki ten typ naskakuje chyba jeszcze bardziej niż na samotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmargooooz
znam to wszystko i myślę że się nie mylę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:22 jak jako mężatki szukacie bolca na boku "w razie czego" to naskakuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"buahahahaahahahahahahahha co za debilka smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif o bosheeeeeee. smiech.gif instytucja małzeństwa zabezpiecza, ale mąż nie jest potrzebny? idź się j**nij w łeb. jezyk.gif" x intercyza jest coraz popularniejsza, tak jak i podział majątku, DEBILU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:26 ale ty jesteś głupią głupolką :P jak sobie wyobrażasz instytucje małżeństwa bez męża kretynko? po za tym o obdzieraniu z kasy przez kobiety przy rozwodzie Marek gada non stop i teraz widać, że ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tfu, nie "podział majątku", tylko rozdzielczość majątkowa*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło mi bardziej o wdowy i przejęcie emerytury męża, więc sobie nie dopisuj, przygłupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość kobiet alimenty ma z funduszu, a nie od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach ten Mareczek, człowiek prowadzi działalność nie wystawia paragonów za sprzedaż swoich książek. Zero tolerancji na swoim forumie jeśli ktoś chociaż o jedną setną procenta ma inne poglądy aniżeli on = ban... Kochani tylko konstruktywna krytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy cafe znowu pousuwa, wątki o mareczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy pisze... Maruś ma tylko jednego wroga, natomiast setki postów na cafe to zupełnie coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marek prowadzi forum braciasamcy.pl jeśli ktoś ma odrobine odmienne zdanie od niego od razu jest ban... Zero listości taki jest ten "guru".. Ja się z nim nie utożsamiam, człowiek który widać miał bardzo wielki problem kiedyś z kobietami bo wg. niego cytuję zamiast być z kobietą lepiej pójść do ukrainki za 80pln na pół godziny (pisze o tym w swoich książkach, mówi w audycjach).. Kobieta wg. niego po ślubie chce zabrać wszystko mężczyźnie, dom/prace firmę itd.. a później go ... Tak to dla WAs drogie panie, posłuchajcie na youtbube : radiosamiec.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten człowiek to zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej iść na divy niż wiązać się z kobietami, tak pisze ten chłopaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze napisane, chłopaczyna. Marna imitacja mężczyzny pod każdym względem. Nie ma do zaoferowania absolutnie nic i chyba dlatego tak nienawidzi kobiet. Bo żadna ładna i mądra nawet na niego nie spojrzy. Może najwyżej dymać jakieś brzydule z patologii albo najtańsze Ukrainki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radiosamiec skasowane z youtuba na vimeo jeszcze walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia S

Widziałam ostatnio Pana Marka Kotońskiego w biedronce, jak kupował mięso, co mnie zniesmaczyło, bo jestem weganką a on kupował zwłoki! Jak do niego zagadałam z pretensjami mówiąc mu że przyczynia się do holocaustu zwierząt, to powiedział że baleron to tylko dżem ze świni, po czym zapytał czy zechciałabym go odwiedzić w jego mieszkanku bo ktoś musi mu zrobić pranie i kanapki. Zgodziłam się, pod warunkiem że będą one wegańskie i bezglutenowe. Trochę się krzywił jak zobaczył cenę bezglutenowego chleba to już zapłaciłam za niego. Urzekł mnie potem puszczając mi swoje nagrania radia hamiec, dostępne tutaj: dailymotion.com/radiohamiec i ogólnie opowiadał mi o swoim dzieciństwie, jak bił gangsterów, co mi zaimponowało, i już mój gadzi mózg się aktywował i chciałam mu się oddać, bo dostrzegłam w nim bardzo głęboko skrywanego przed światem badboja. Niestety w pewnym momencie Pan Marek Kotoński stęknął i puścił bąka, po czym zaśmiał się rubasznie, a potem powiedział że musi na chwilę wyjść i czy się nie obrażę. Odpowi działam mu że nie, a on że no bo on musi sobie zrobić lewatywe, no bo ma IBS, i nawet pokazywał mi swoje strzykawki i garnek z odparowanym moczem. Prosił mnie czy ja bym mu tego nie wlała, ale to było dla mnie za dużo, bo mocz to jednak produkt odzwierzęcy a jestem zagorzałą weganką. W końcu zamknął się w toalecie i bardzo długo nie wychodził. Zaczęłam przeglądać fejsbuka z nudów, i nawet nie zauważyłam jak nagle dostałam po głowie tacką. Moim oczom ujrzałą się starsza kobieta, lokalna dentystka. Zaczęła mnie przezywać od gówniar i hipsterek, i ladacznic które chcą jej Mareczka wrobić w dziecko, po czym wygoniła mnie rzucając za mną jednym i drugim kapciem. 

Wczoraj Pan Marek znowu był w biedronce i do mnie zagadywał, i proponował żebym wpadła do niego jak jego sponsorki nie będzie w domu i jak będzie jechała do Rzeszowa. Ale nie wiem co robić i czy się zgodzić. A co jak będzie chciał bym mu robiła loda? Przecież jestem weganką to nie mogę brać mięsa do buzi. Powiedzcie mi, co mam robić? Bo jestem fanką Pana Marka Kotońskiego, niestety on rzadko wychodzi z domu i jest pilnowany przez emerytowaną lekarkę :(  I nawet mi nie odpisuje bo musi moderować forum i paręnaście serwisów, przez co odpowiada bardzo zdawkowo i po 2-3 dniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×