Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy prasujecie dzieciom spodnie?

Polecane posty

Gość gość
Nie prasuje, mam w pralce program bez zagnieceń i naprawdę wszystko jest piękne. Chyba że przeładuję pralkę to niestety trzeba wyprasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskawerka
ogólnie to do prasowania oddaje dużo rzeczy, nie cierpię tego robić w krakowie jest taka firma http://prasologia.pl/ i oni zabierają rzeczy i oddają wyprasowne, to bardzo wygodne za niewielkie pieniądze także korzystam jak mogę :) Głównie spodnie garniturowe i koszule męża ale i rzeczy dzieciaków też się czasem znajdą. Jest też pralnia kraków, to już w ogóle luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla62
Ja mam takie prasowanie na parę, a więc często same dzieci te starsze sobie same lekko prasują je. Ale u nas lubią dresy, więc nie mam takiej potrzeby. Szukam jednak często ciekawych propozycji na: https://www.leifheitsklep.pl . Mają tam godne uwagi takie różne urozmaicenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej prasuje. Rzadko sie zdarza żeby czegoś nie trzeba było prasować. To by musiała być tkanina nie podatna na gniecenie. Przeważnie trzeba przynajmniej podprasować na szybko przed wyjściem bo pogniecione ciuchy wyglądają fatalnie na ulicy. Pare razy sie strasznie spieszyłam i zobaczyłam w lustrze że spodnie które włożyłam są troche przymięte i niestety było to widać bardzo i opór przed wyjściem w takim spodniach był silniejszy od obawy przed spóźnieniem. Pomięte ciuchy to się kojarzą troche z takimi rodzinami patologicznymi. Tak oczywiście to nie jest wyznacznik bo to by było śmieszne ale pisze że tak sie kojarzy bo takie rodziny tak sie noszą w pomiętolonach, spranych szmatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypieprzajcie z tymi spamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×