Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż chyba kocha swoją koleżankę

Polecane posty

Gość gość

Pobralismy się w wieku 20lat bo zaszlam w ciążę. Mąż chyba nigdy mnie mocno nie kochał, za to ja byłam zakochana w nim do szaleństwa. Ale nie był złym mężem, przytulal, mówił czasem że kocha, seks był cały czas i jest nadal. Urodziłam mu dwa lata temu syna tak jak chciał. Ostatnio zostawił telefon na stole. Widziałam sms-a do koleżanki w którym pisał że zawsze będzie miał do niej słabości. Już od dawna go podejrzewałam że Coś do niej czuje ale on mi powtarzał że wymyślam, że to tylko dobra znajoma. Co mam zrobić? Mam zamiar o niego walczyć, nie dam mu rozwodu tak po prostu. A z tą k***wka to się chyba rozmówie, nie odbierze mi męża o nie! A tak w ogóle to zartowalam a wy się daliście się nabrać że to kolejna prowokacja tej nawiedzonej :- D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligencja to nie blysnelas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściskanie się kobiet na ulicy i całowanie bo się lubią niby to co ma oznaczać związek czy ulubienie? W tym problem, że młodzi nie stopniują emocji lub nie pojmuję tego co ich łączy, może sxluga lub kreska. Cholera wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***wką?Ty idz sie leczyc to z smsem sobie wymysliłaś sama a nawet jaby jej cos wysłał to ona ma go w doopie!!Liczy sie jescze jej zdanie w tej sprawie isiotko.Nikt nie ma ochoty na twojego obspermionego ochlapusa.!!Iwono!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×