Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sex oralny pytanie do panów

Polecane posty

Gość gość

mam pytanie dotyczace sexu oralnego. w jakiej pozycji panowie lubicie by was partnerka zaspakajała, czy nie ma takiej. chodzi mi o to czy wolicie stac, lezec, na siedzaco lub w innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wrocław 36
Lezenie i stanie jest ok.ale ja uwielbiam jak kobieta robi mi lodzika i patrzy mi w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma pewnie swoje typy ale mnie odpowiada na stojąco i w pozycji półleżącej . Ważne by kobietka dobrze ssała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętnie i tak niespecjalnie mnie to rusza, zdecydowanie należę do tych którym pieszczenie kobiety sprawia o wiele większą frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wrocław 36
Dobre lizanko szparki tez niejest zle.haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie 69 i ja klęczę i zajmuję się dupką partnerki masując ją i dając klapsy, a ona cały czas ma mnie w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
69 bez dwóch zdań, bo uwielbiam jednocześnie lizać słodką c...ę, na stojąco też jest fajnie, kiedy ona kuca, lub klęczy przede mną, ale najwygodniej na leżąco, bo wtedy pełny relaks i odpłynięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej
Najbardziej lubię leżeć przy tym na wznak a ona sie nachyla. Albo 69 i wtedy oboje leżymy na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie lubię 69. Nie wiem dlaczego ale jak bierze mi do buzi "odwrotnie" to jakoś nie wygodnie i zaczepia albo o żeby albo o podniebienie. Najbardziej lubię na kleczaco i jak ją siedzę. I tu pewna uwaga. Na kolanach jak ma odpowiedni wzrost bo jak wzrostem nie pasuje to dziwnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepiej jak siedzę rozwalony na fotelu. Ewentualnie na leżąco. U nas na stojąco odpada, bo żona ciągnie i ciągnie a ja nie mogę dojść w takiej pozycji. Mi tam się podoba, ale żonie już mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię jak kobieta leży na plecach oparta o ścianę a ja rozkrakiem na niej tak ze mogę go wepchnąć głęboko. A potem finał na buźkę. Najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40latek przy kawie
69 w dwóch wariantach ja na dole, oboje na boku; ja stoję partnerka siedzi lub klęczy; ja leżę na plecach z rozłożonymi nogami. Czyli wszystkie prawie wszystkie pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×