Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostalem 300 zl alimentow na pelnoletnie dzecko

Polecane posty

Gość gość

Niewiem jeszcze co z tym zrobie czy bede sie odwolywal czy nie musze podjac decyzje .Uwazam ze to duzo na pelnoletnie dzecko uczace sie zaocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tyle :( ? Miałam nadzieję, że dowalą ci przynajmniej 500 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dużo? nie wstyd c***isac o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dużo, bo ja na dzieci dostawałam tylko po 150zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak mialem 18 lat nie dostawalem nic opuscilem dom i pracowalem sam na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam uwazac wyrok za niesluszny jeszcze nie podjolem jednoznacznej decyzji odnosnie odwolywania sie ale w najblizszym czasie jakas decyzje podejme dzecko ma czas pracowac uczy sie zaocznie .Ja jestem chory w cagu miesiace podejme decyzje odnosnie odwolywania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duzo walcz o mniej takie alimenty mogo Cie zniszczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo malo ciesz sie ze trafiles na super sedzie bo moj kolega placi 700 zl tez taksamo jak ty na pelnoletnie uczace sie zaocznie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie na super sedzie uwazam wyrok za niesprawiedliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzecko uczace sie zaocznie nie powinno sie placic alimentow to sprzeczne z zasadami zycia moralnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300zl to ludzie wiecej na fajki wydaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wydaja wiecej na fajki to po co staraja sie o alimenty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinno sie placic na pelnoletnie dzeci to karygodne zeby placic na doroslych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz ze nie nalezy placic na dorosłych ludzi ? ale uczacych sie ? to dlaczego renta rodzinna nalzey sie po ojcu gdy pracujesz , gdy jest męzatka / zonaty pod warumkiem ze sie uczysz ? tu jest dopiero hardcor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinno sie placic na pelnoletnie dzeci to karygodne zeby placic na doroslych ludzi x W takim razie rodzice nie powinni domagać się alimentów od dorosłych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 15 35 od dzecka na rodzica sie nalerza bo placil do 18 roku zycia to jest sluszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było sobie fajfusa na kokardkę zawiązać zamiast się sexić i byś nie miał problemu. 300 zł śmieszne pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i smieszna ale na doroslego czlowieka ???? .Uczy sie zaocznie moze pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było nie rooochać, to i bachora by nie było i wydatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile autorze zarabiasz że dla ciebie 300 zł.to dużo? Żałujesz własnemu dziecku trzystu złotych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie się traktuje dzieci w tym kraju. Ciekawe kto.placi za rachunki i jedzenie dziecku. Nie rozumiem też tego, że dziecko wedlug sądu ma obowiazek pracować podczas studiów. Nie każdy jes zdolny do pracy poza swoimi zainteresowaniami. Żałosny śmieszny kraj. Sam se żyj za 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300 zł to pryszcz. Takie sa przepisy, na dziecko uczące sie do 26 roku zycia i nie ma zmiłuj. Szkoda tego Twojego dzieciaka, nic mu na start nie dasz, skoro te 300 zł to dla Ciebie taki Meksyk, ze chcesz sie odwoływać. A kto zapłaci za rozprawę? Czy jest bezpłatna? Dziecko prace sobie prace pewnie znajdzie, chyba, ze to leser, to chyba wiadomo po kim to ma - po Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Place mu nie szkoda mi tych 300 zl ale tez mi nie jest lekko .Pozatym ma czas .Ja jestm stary i chory pozatym ja majac 18 lat bylem pozadomem na wlasnym utszymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego teraz jesteś stary i chory. Jesli się teraz odwrócisz od dziecka to ono nigdy ci nie wybaczy. Nie pomoże ci na starość, nie będzie wdzięczne. Człowiek musi zdobyć należyty zawód w tych czasach, chyba że chcesz żeby było wiecznym biedakiem i nędzarzem takim jak ty. Jeśli zdobedzie odpowiednią pracę i potem będzie mogło żyć na przyzwoitym poziomie, to po pierwsze każde nastepne pokolenie będzie coraz zamożniejsze, twoje geny przetrwają, być może twoje wnuki, prawnuki będą należeć do najwyższych sfer. Będziesz mógł liczyć na pomoc i odczuwać dumę ze swojego ojcostwa i przemyślnego działania. Jeśli się odwrócisz, podłożysz mu nogę, jego i.twoje życie będzie trudne. Porzucone dziecko może się stoczyć w alkoholizm, degenerację. Po co ci to? Czy naprawdę ludzie są tak głupi i krótkowzroczni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacić tylko do 18 roku zycia ? jak dziecko skończy 18 lat i jeszcze jest w liceum to ma zdechnąć z głodu bo skończyło 18 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw musi miec chceci do czegos dojsc on tej checi nie wykazuje dlatego nigdy do niczego nie dojdze .A odnosnie moich gienow nigdy nie powinien sie urodzic zrobilbym przyslugie swiatu gdyby gdyby moje gieny na mnie sie skonczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:45 Trudno mieć chęci jak ma sie starego nieudacznika i zero pomocy na start :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tak młodym wieku ludzie są zagubieni. Jeżeli nie wykazywał checi do nauki, trzeba było pomóc mu zdobyć dobry zawód wykwalifikowanego robotnika. Teraz zarabiają wiecej niż ludzie po studiach. Powinieneś wyciagnąć do niego rękę i pomóc mu się odnaleźć. Być może nie wykazuje inicjatywy bo wszczepiłeś mu myślenie, że nic nie jest warty i że nigdy nie byłeś i nie bedziesz z niego dumny. Porozmawiaj z nim, postaw warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mialem doslownie nic i dzis mam mieszkanie auto i juz wypracowana emeryture chociasz mam 42 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×