Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
No raczej tym bardziej ze ten antypolski rzad ( judeopolonistyczny ) nie zrobil nic xxxxxxxxxx tego już się nie da zwalić na platformę jak coś.... obserwuję że ludzie bardzo wierzą w ten rząd i sprawiedliwość.... jest to dobry sprawdzian bo chodzi o zwykłego obywatela polskiego, a nie nabijanie kapitału politycznego przez wojenki z innymi ugrupowaniami i zajmowanie tym uwagi ludzi....ale nic , nadal grzecznie czekamy na wnioski prokuratury...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie dda, masz dowód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie jej spokój ona była DDA specjalisci wiedzą co to jest i jak sie z tym żyje i w jakim stanie ,2 lata chodziła na terapie i przerwała tylko specjalisci psycholodzy, psychiatrzy mogą sie wypowiadać na ten temat reszta nie ma znaczenia 0000 ależ mnóstwo osób wie jak się z tym żyje lepiej od psychiatrów, bo opierają się na własnym doświadczeniu. Nie wiem czy są jakieś statystyki, ale z tego powodu się raczej ludzie nie rzucają z okien z własnej woli, to totalna bzdura :-) Na terapie teraz chodzi od groma ludzi, taka moda m.in. I u kazdego można coś znaleźć i każdą śmierć w ten sposób wytłumaczyć. Więzi rodzinne się spłycają a reklamowana jest psychoterapia, że taka niby korzystna, że powrót do dzieciństwa, że traumy. I wiecie co? Jak dla mnie przerost formy nad treścią. Pierdzielenie, może i niektórym pomaga że się wygadają przed kimś, ale to wyciąganie kasy a przede wszystkim wiadomości o tobie z najdrobniejszymi szczegółami. A potem kto wie, polecisz na wycieczkę, ktoś cię wypchnie przez okno, a ktoś inny dotrze do twojej terapii i stwierdzone zostanie, że miałeś/miałaś powody skoczyć. To niebezpieczna gra dla nas wszystkich zgodzić się na to że Magda oszalała, mając takie dowody w ręku, które składają się w całość zgoła zupełnie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Została zamordowana na zlecenie w egipskim szpitalu, dostała zastrzyk z trucizną, który zatrzymał bicie jej serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie jej spokój ona była DDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzina  2
Dajcie spokój tej dziewczynie, niech odpoczywa w spokoju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przemyslec wpis z godz.15/37. i zastanowic sie czy nie warto by bylo za jakis czas zrealizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie jak Rutkowski na samym początku śledztwa ws. MŻ mówił że analogiczna sytuacja miała miejsce 2.5 roku temu... czego teraz nie odniesie się do swoich słów... ewidentnie kryje kogoś... http://natemat.pl/207531,rutkowski-opowiada-o-ukladzie-w-egipcie-chce-zeby-magdalena-zuk-zostala-ikona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie zacina, zróbcie nowy wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepe pan dziobson
Mnie zastanawia coś innego. A dokładnie- sam początek. Gdzieś na początku siostra Magdy mówi, że Magda podróżowała zawsze z grupą znajomych. Później inna babka (koleżanka? Wybaczcie, nie pamiętam kim była ta kobieta) twierdziła, że Magda bardzo dużo podróżowała SAMA. Znajdziecie to gdzieś w 1wszych wywiadach. Jedno drugiemu przeczy. Przyglądając się rodzinie- tam też nie było kolorowo skoro Magda uczestniczyła w terapii indywidualnej DDA. Pojechała sama dobrowolnie do Egiptu. Stawiam dolary za orzechy, że wiedziała w jakim celu jedzie, szczególnie iż po domostwie rodzinnym widać, że się nie przelewa a mieszkanie nie opływa w luksusy. Moim zdaniem rzeczywiście mogła przemycać narkotyki w ciele (które rozpuściły się lub woreczek pękł) stąd takie zachowanie a nie inne. Lub, co mało prawdopodobne- chciała świadczyć usługi bogatym muzułmanom (o szejkach specjalnie nie pisze gdyż to Egipt a nie emiraty). Patrząc na nią od razu nasuwa mi się myśl, że poleciała na łatwy pieniądz. Rodzice bronią córki (grzeczna, ułożona, pełna zycia) bo tylko to im pozostało. Wstyd, że tak naprawdę o córce nie wiedzieli nic skoro widywali się tylko na pogrzebach czy chrzcinach. Jaki normalny ojciec będzie chwalil "przyszłego ziecia" skoro widział go "może ze 3 razy". Swoją drogą.. porównując Magdę do jej siostry- niebo a ziemia. Siostra wygląda jakby cierpiała na FAS. Nie obrażając tej kobiety. Magda? Napompowana dziunia, która myśli że świat zdobędzie ciałem. No i zdobyła. Rozgłos. Mam nadzieję, że cała sprawa się wyjasni- ale wątpię by uchroniło to inne tym podobne kobiety (chyba każdy z nas zna taka co myśli że d... świat zdobędzie bo taka piękna). Ja szczerze mówiąc ciekawa jestem zakończenia. Ale poza tym- nie czuję żalu ani smutku. Głupia dziewczyna sama sobie na to zarobiła. Jednego glonojada mniej. Tyle możliwości by prosić o pomoc. Tyle rozwiązań i wyjść miała- z żadnego nie skorzystała. Jeśli ktoś za to odpowiada, najpewniej się nią nie przejmuje. Sprawa ucichnie a na miejsce Madzi znajdzie się setki innych pustaków, które poleca na łatwy pieniądz. Czekam na rozwiązanie tej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepe pan dziobson
Mnie zastanawia coś innego. A dokładnie- sam początek. Gdzieś na początku siostra Magdy mówi, że Magda podróżowała zawsze z grupą znajomych. Później inna babka (koleżanka? Wybaczcie, nie pamiętam kim była ta kobieta) twierdziła, że Magda bardzo dużo podróżowała SAMA. Znajdziecie to gdzieś w 1wszych wywiadach. Jedno drugiemu przeczy. Przyglądając się rodzinie- tam też nie było kolorowo skoro Magda uczestniczyła w terapii indywidualnej DDA. Pojechała sama dobrowolnie do Egiptu. Stawiam dolary za orzechy, że wiedziała w jakim celu jedzie, szczególnie iż po domostwie rodzinnym widać, że się nie przelewa a mieszkanie nie opływa w luksusy. Moim zdaniem rzeczywiście mogła przemycać narkotyki w ciele (które rozpuściły się lub woreczek pękł) stąd takie zachowanie a nie inne. Lub, co mało prawdopodobne- chciała świadczyć usługi bogatym muzułmanom (o szejkach specjalnie nie pisze gdyż to Egipt a nie emiraty). Patrząc na nią od razu nasuwa mi się myśl, że poleciała na łatwy pieniądz. Rodzice bronią córki (grzeczna, ułożona, pełna zycia) bo tylko to im pozostało. Wstyd, że tak naprawdę o córce nie wiedzieli nic skoro widywali się tylko na pogrzebach czy chrzcinach. Jaki normalny ojciec będzie chwalil "przyszłego ziecia" skoro widział go "może ze 3 razy". Swoją drogą.. porównując Magdę do jej siostry- niebo a ziemia. Siostra wygląda jakby cierpiała na FAS. Nie obrażając tej kobiety. Magda? Napompowana dziunia, która myśli że świat zdobędzie ciałem. No i zdobyła. Rozgłos. Mam nadzieję, że cała sprawa się wyjasni- ale wątpię by uchroniło to inne tym podobne kobiety (chyba każdy z nas zna taka co myśli że d... świat zdobędzie bo taka piękna). Ja szczerze mówiąc ciekawa jestem zakończenia. Ale poza tym- nie czuję żalu ani smutku. Głupia dziewczyna sama sobie na to zarobiła. Jednego glonojada mniej. Tyle możliwości by prosić o pomoc. Tyle rozwiązań i wyjść miała- z żadnego nie skorzystała. Jeśli ktoś za to odpowiada, najpewniej się nią nie przejmuje. Sprawa ucichnie a na miejsce Madzi znajdzie się setki innych pustaków, które poleca na łatwy pieniądz. Czekam na rozwiązanie tej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy nowy atark muzulmanina .. Super! Ciagle nowe ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy atak, znowu nie bedzie winnych. To tylko psychicznie chory.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byla calkiem normalna. Przerosl ja kontakt z inna rzeczywistoscia. Brutalna i calkiem inna. Nikt tak naprawde jej nie zna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszkadzaja i strony nie przeskakuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj X Pis, niby partia demokracji i sprawiedliwosci... A toleruje Tak paskudne rzeczy i nocne kluby we wroclawiu. Jak klub grey......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj nie ma znaczenia dajcie jej spokój ona była DDA specjalisci wiedzą co to jest i jak sie z tym żyje i w jakim stanie ,2 lata chodziła na terapie i przerwała tylko specjalisci psycholodzy, psychiatrzy mogą sie wypowiadać na ten temat reszta XX Niekoniecznie Magda sama powiedziala co jej się przydarzylo X X tutaj już nie ma wątpliwości. Świetna robota! X https://instaud.io/XUE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytuje:>>>>Co do twojego nagrania to apeluje do wszystkich żeby kopiowali link Syntax z tym audio i wklejali wszędzie w komentarzach pod wszelkimi artykułami o Magdzie na WP, Interi i całej reszcie serwisów, sam też tak robię, niech to idzie w świat, nie dajmy tego wyciszyć. X tutaj już nie ma wątpliwości. Świetna robota! X https://instaud.io/XUE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka była taka była ale to nie powód żeby kogoś zabić wiec powinni winnych ukarać ale jak nasz rząd ma się dogadać z Arabami? Sprawa z góry przegrana. Po co wogole ludzie tam latacie. Trzeba jak najwięcej negatywnych opinii pisać żeby ludzie z innych krajów tam nie latali bo oni ludzi traktują jak śmieci. Żyją tylko z turystyki wiec niech padną to im się może we blach rozjaśni. Był program z p.Pospieszalskim. Oglądaliście? Niech nikt tam nie lata i nie zostawia swoich pieniędzy tym paskudny brudasom i terrorystom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ojciec Magdy nic nie ma zamiaru robic w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczyszczony fragment nagrania, Magdy Żuk. Markus - "Powiedz mi co sie stało". Magda Żuk - "zgwałcili mnie". Słychać bardzo wyraźnie, nagranie przekona każdego sceptyka - https://instaud.io/XUE Jakich dowodów jeszcze więcej potrzeba? Rozpowszechniajcie to gdzie się da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos widzial , by 1 chorą podobno turystka zajmowalo sie non stop 4 a w porywach i 5 chlopow ??? to normalne ? naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oni ewidentnie ją pilnują i kontrolują, celowo ją oddzielili od stada. Mnie zastanawia czemu rezydent jest świadkiem, a nie oskarżonym. I dlaczego nikt nie bierze pod uwagę tego co Magda przekazała w nagraniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niczego nie biora pod uwage nagran, filmow zrobia z niej wariatke a kolesie beda dalej sprzedawac polskie dziewczyny arabom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×