Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
dziś Co jest grane że nic się nie dzieje w tej sprawie? Na co my czekamy? vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv czekamy na ustalenia naszych medyków, przeprowadzających sekcję zwłok. Ja, w innej wersji językowej usłyszałam już co strona egipska ma do powiedzenia. Magda nie była pod wpływem alkoholu, nie była molestowana, nie uprawiała żadnych stosunków przynajmniej 24 godziny przed śmiercią. Przebywała w całkowicie zamkniętym obiekcie, miała umozliwiony kontakt z rodakami, wspólne posiłki [na których się nie stawiała]. Sama odizolowała się od polskiej grupy. Gdyby faktycznie potrzebowała pomocy, polska grupa choćby wysłuchała jej apelu. A ona nic, zachowywała się dziwnie, ubierała, rozbierała, atakowała, typowe objawy schizofrenii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że trole od chorób psychicznych wróciły. Piszcie do woli. Każdy kto śledził tą sprawę was olewa wiecie czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiązadełko
"Niech tym forum zrobi przysluge innym i ich ostrzeze. Moze nie jedno zycie uratuje... Ludzie przestana jezdzic do egiptu , albo beda czujni.. " Myślisz że dokładnie to samo nie stałoby się, gdyby pojechała w jakiekolwiek inne miejsce na ziemi: do Tunezji, Turcji, Tajlandii, Grecji czy Chorwacji? Choroby psychiczne często uaktywniają się na wyjazdach. W dodatku dziewczyna przeżyła duży szok i smutek, bo pewnie planowała wyjazd z chłopakiem od dłuższego czasu i nic z tego nie wyszło. To tylko pogorszyło sprawę. Zejdźcie już z tego Egiptu, kraj nie ma tutaj nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiązadełko
"Niech tym forum zrobi przysluge innym i ich ostrzeze. Moze nie jedno zycie uratuje... Ludzie przestana jezdzic do egiptu , albo beda czujni.. " Myślisz że dokładnie to samo nie stałoby się, gdyby pojechała w jakiekolwiek inne miejsce na ziemi: do Tunezji, Turcji, Tajlandii, Grecji czy Chorwacji? Choroby psychiczne często uaktywniają się na wyjazdach. W dodatku dziewczyna przeżyła duży szok i smutek, bo pewnie planowała wyjazd z chłopakiem od dłuższego czasu i nic z tego nie wyszło. To tylko pogorszyło sprawę. Zejdźcie już z tego Egiptu, kraj nie ma tutaj nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczyszczony fragment nagrania, Magdy Żuk. Markus - "Powiedz mi co sie stało". Magda Żuk - "zgwałcili mnie". Słychać bardzo wyraźnie, nagranie przekona każdego sceptyka - https://instaud.io/XUE Jakich dowodów jeszcze więcej potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt >>>Czy Wy nie widzicie , że na kazdym z nagrań sa Ci sami mężczyźni??????? Oni sa nawet tak samo ubrani..Oni nie są na pewno z obsługi szpitala, w dodatku wchodzą wszędzie gdzie sie da.. Czy tak jest w szpitalach? Chyba nie... Ona była pilnowana na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Widzę że trole od chorób psychicznych wróciły. Piszcie do woli. Każdy kto śledził tą sprawę was olewa wiecie czym. X Przygotowuja , zeby nie wydac prawdziwych sprawcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie, czy ktoś z Was widział kiedyś atak człowieka chorego na schizofrenię? paranoidalną, albo dwubiegunową? Czy był świadkiem, kiedy dorosły człowiek, zazwyczaj już po studiach, pełen energii i planów na przyszłość przechodził pierwszy w życiu atak[a tak się dzieje w przedziale 20-30 lat]. Cała rodzina zdrowa, nikt wie wie co się dzieje, nie wie jak pomóc choremu? I kumata sąsiadka, która wezwała pogotowie, w zanadrzu mieli kaftan zawiązywany na plecach. Ten człowiek pierwszy atak miał w wieku 28 lat, teraz ma już prawie 40, jest na lekach, nie pracuje, cały czas albo pobyt w szpitalu, albo zajęcia w świetlicy terapeutycznej. To mój kuzyn, po studiach, magister, 2 letnią praktykę w USA, w znanej firmie odbył, włada 4 językami obcymi, a zestresował się pierwszą pracą w Polsce, zachorował nagle w przeddzień podpisania umowy o pracę. Sami nie wierzyliśmy, że w ciągu jednej nocy świat może się zawalić. Diagnoza - schizofrenia paranoidalna,i walka o leki, których chory nie zawsze chce przyjmować, obawia się o otrucie, czuje się osaczony przez osoby, które chcą go skrzywdzić... Rodzina jest zmęczona opieką nad chorym, my, kuzynostwo od czasu do czasu staramy się ich odciążyć, ale nie zawsze to się udaje, czasami chory bierze nas za wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest już pewne, sekcja zwłok nie wykazała, aby Magda była molestowana seksualnie. Trwają dalsze prace nad zebranym materiałem do badań. Tę jedną wszak definitywnie już wykluczono, nie była gwałcona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w punkt !! x szybciej zostanie znaleziony ,,złoty pociąg,, niż służby wyjaśnią okoliczności śmierci pani magdaleny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE JEŹDZIĆ DO EGIPTU!!! Jest to bardzo niebezpieczny kraj zwłaszcza dla kobiet! wiązadełko - duży szok i smutek to przeżyła twoja matka rodząc cię, marny trollu, sam masz chorobe psychiczną, zażyj swoje lekarstwa i popraw czapeczkę bo uciska. Zejdź już z tej Magdy. Magda na nagraniu mówi że ją zgwałcili (odszumione nagranie) - https://instaud.io/XUE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE JEŹDZIĆ DO EGIPTU!!! Jest to bardzo niebezpieczny kraj zwłaszcza dla kobiet! wiązadełko - duży szok i smutek to przeżyła twoja matka rodząc cię, marny trollu, sam masz chorobe psychiczną, zażyj swoje lekarstwa i popraw czapeczkę bo uciska. Zejdź już z tej Magdy. Magda na nagraniu mówi że ją zgwałcili (odszumione nagranie) - https://instaud.io/XUE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczyszczony fragment nagrania, Magdy Żuk. Markus - "Powiedz mi co sie stało". Magda Żuk - "zgwałcili mnie". Słychać bardzo wyraźnie, nagranie przekona każdego sceptyka - https://instaud.io/XUE Jakich dowodów jeszcze więcej potrzeba? Rozpowszechniajcie to gdzie się da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczyszczony fragment nagrania, Magdy Żuk. Markus - "Powiedz mi co sie stało". Magda Żuk - "zgwałcili mnie". Słychać bardzo wyraźnie, nagranie przekona każdego sceptyka - https://instaud.io/XUE Jakich dowodów jeszcze więcej potrzeba? Rozpowszechniajcie to gdzie się da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćds
Oczyszczony fragment nagrania, Magdy Żuk. Markus - "Powiedz mi co sie stało". Magda Żuk - "zgwałcili mnie". Słychać bardzo wyraźnie, nagranie przekona każdego sceptyka - https://instaud.io/XUE Jakich dowodów jeszcze więcej potrzeba? Rozpowszechniajcie to gdzie się da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zacina, macie link do nowego wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co tłuste doopy - nadal wypad z tour operatorem do Egiptu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten reportaż to jest zmanipulowana żenada. Tak się maskuje mord na polskim obywatelu i robi to polska TVinfo!!! Nie mam pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
• gość dziś NOWE FAKTY -- PODOBNO RODZICE WIEDZIELI PO CO JEDZIE Z FB X Puls Polski Wczoraj o 03:02 • Mogłoby się wydawać, że wiemy już wszystko o tragicznej śmierci Magdaleny Żuk. Reporterzy „Puls Polski Extra” dotarli natomiast do nowych, zaskakujących informacji w sprawie. Więcej w tvp.info o 16.30. X X X 4 • 19 godz. Puls Polski Z powodu zmian w ramówce stacji tvp.info wtorkowe wydanie „Pulsu Polski Extra” zostało zdjęte. Ustalamy datę emisji reportażu o Magdalenie Żuk. Jest nam przykro, że nie mogliśmy go Państwu przedstawić dziś. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Wkrótce przekażemy szczegółowe informacje. Pozdrawiamy – redakcja. 10 • 19 godz. • X • X gość dziś 30-05-2017 Sensacyjny materiał ws. Magdaleny Żuk w Pulsie Polski Extra !!! https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.b e&amp ;v=Z1sHFpgvQhs&app=desktop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×