Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zacofana mama

Jakie inhalacje na lejacy katar?

Polecane posty

Gość Zacofana mama

Z czego robicie inhalacje na wodnisty lejacy katar?Sama sol fizjologiczna wystarczy?Dziecko ma 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 latek to chyba potrafi wydmuchac nos. I pryskac sobie do nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sam katar robiłam tylko z soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam sprawiła zestaw inhalator Baby + rozgrzewający Jednorożec moja szwagierka jak się nasza córa urodziła. Rzeczywiście przy małym dziecku czy inhalator czy taki cieplutki i przyjemny w dotyku jednorożec sprawdzają się super. Jednorożec też jest o tyle bezpieczny że nie ma żadnej wody w środku, jest zupełnie suchy, nagrzewa się go w mikrofali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygoda w Simple jest rzeczywiście bardzo fajna. Wiadomo jak wszystko razem podłączyć i użyć żeby cała inhalacja była prawidłowa i wydajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara

Na pewno takim serwisem godnym uwagi jeśli chodzi o inhalację jest inhalacja.pl. Dużo fachowej wiedzy w zrozumiałej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robrta

Żona gdzieś wynalazła inhalator Baby jak musieliśmy zacząć terapię u niemowlaka i super to wychodzi. Aerozol leci przez smoczek, nie jest to dla malucha specjalnie skomplikowane zadanie żeby possać i pobrać lekarstwo. Gdyby nie taki smoczek to pewnie nie za wiele by wyszło z całej inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Polecam Pro zwłaszcza rodzinom z dziećmi, gdzie mają z inhalacji korzystać i starsi i młodsi, ten model jest na tyle wszechstronny że się sprawdzi w obu przypadkach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata
Dnia 28.01.2019 o 15:14, Gość ada napisał:

Polecam Pro zwłaszcza rodzinom z dziećmi, gdzie mają z inhalacji korzystać i starsi i młodsi, ten model jest na tyle wszechstronny że się sprawdzi w obu przypadkach.

 

Zadowolona jestem z Pro, wszystko działa prawidłowo zgodnie z opisem na stronie producenta, nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Rowniez polecam inhalator Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Superowo inhaluje Baby Sanity. Jeśli chodzi o inhalatory dla całej rodziny, w tym dla dzieci już od pierwszych tygodni życia to ten mogę polecić! Cichy wydajny bardzo praktyczny. Można go stosowac z roznymi typami lekarstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann

Miałem już jakiś czas temu ten inhalator mini Clip, bardzo dobra propozycja, sprawdzi się super w domu w różnych sytuacjach, warto na niego zwrócić uwagę, bo rzeczywiście ma minimalizowaną formę i to go wyróżnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×